Fikret Orman
Fikret Orman

Beşiktaş Forum|Fikret Orman Bu forumda Beşiktaş kulubünün her hangi bir değerine, makamına ve makamında oturan kişilere küfür, hakaret, rencide edici ve küçültücü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fikret Orman  [Okunma sayısı 15370 defa] Fikret Orman

Çevrimdışı izmirkartali

Ethem Sancak'ın tetikçi olduğunu, rant düşkünü olduğunu o kesim de biliyor zaten. Onlar da böyle tipleri savunacak değildir. Biz boş yere gerileceğiz.
İnsanın birkaç tahtası eksikse eksiktir; kolay kolay tamamlayamazsınız...

Çevrimdışı mylife1903

Ethem Sancak'ın tetikçi olduğunu, rant düşkünü olduğunu o kesim de biliyor zaten. Onlar da böyle tipleri savunacak değildir. Biz boş yere gerileceğiz.
Orasi oyle. Olan bize oluyor iste.
Ismail unal yonetimdeyken sesini yukseltmeyenlerin cok hakki yok yalniz elestirmeye.

Çevrimdışı izmirkartali

İstanbul'dan uzak olunca her siyasi figürü tanıyamıyoruz tabi ki. İsmail Ünal adını ilk kez duydum. Biraz bakındım; iki dönem Belediye Başkanlığı yapmış. Nasıl biridir? Orada yaşayanlar bilir. Ben birşey diyemem.

Ethem Sancak konusundaki tepkim, siyasi kimlik  falan değil. Onun öyle bir kimliği de yok zaten. Kimsenin siyasi kimliği için karşı çıkmanın bence bir anlamı yok. Camiaya layık her isim görev alabilir. Tabi ki seçimle... Ve göreve geldiğinde işinin hakkını vererek.

Göreve gelen kişi kulübü siyasete alet etmeye çalışırsa hepsinin karşısında yer alırız garip bir taraftar olarak.
İnsanın birkaç tahtası eksikse eksiktir; kolay kolay tamamlayamazsınız...

Çevrimdışı mylife1903

İstanbul'dan uzak olunca her siyasi figürü tanıyamıyoruz tabi ki. İsmail Ünal adını ilk kez duydum. Biraz bakındım; iki dönem Belediye Başkanlığı yapmış. Nasıl biridir? Orada yaşayanlar bilir. Ben birşey diyemem.

Ethem Sancak konusundaki tepkim, siyasi kimlik  falan değil. Onun öyle bir kimliği de yok zaten. Kimsenin siyasi kimliği için karşı çıkmanın bence bir anlamı yok. Camiaya layık her isim görev alabilir. Tabi ki seçimle... Ve göreve geldiğinde işinin hakkını vererek.

Göreve gelen kişi kulübü siyasete alet etmeye çalışırsa hepsinin karşısında yer alırız garip bir taraftar olarak.
O tip adamlar isinin hakkini falan veremez. Aciklama yaparken bile orasi burasi oynar. Onu kizdirmamak lazim, bunu karsimiza almamak lazim, bunlarin mantigi budur. Hangi partiden oldugu muhim degil bunlarin zaten sadece partileri farklidir ve ideolojileri ama davranis bicimleri ayni olur. Sisteme karsi cikacak kimseye eyvallahi olmayan adamlar lazim bize.

Etiketler: