Fikret Orman
Fikret Orman

Beşiktaş Forum|Fikret Orman Bu forumda Beşiktaş kulubünün her hangi bir değerine, makamına ve makamında oturan kişilere küfür, hakaret, rencide edici ve küçültücü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fikret Orman  [Okunma sayısı 15367 defa] Fikret Orman

Çevrimiçi murat

* Avrupaya gidememe sorunu Beşiktaşın mali yapısından daha çok , Eski Başkanın alavere dalavere işlerinden kaynaklu idi Fikret Orman bu konuda kendine boşuna pay çıkarmasın.

bunu çıkaran başkan değil benim.ortada bir durum var ve sıkıntılarını bu yönetim çekti ve gelirden oldu.artık nöyle sorunlar yaşamayacağımızı umuyorum.

Çevrimiçi murat

* İkincisi bu sponsorluk anlaşması ve forma olayı. Yaklaşık 20 milyo TL (9.6 milyon dolar) gibi tartışmalı bir rakama hem formamımızı  (5 sene) hem Türkiyenin en güzel stadyumunun isim hakkını teslim ettik. Şu an rakibimiz için forma ve stat için  5 senelik rakamın 100 milyon euro olduğu söyleniyor. Tabi bunu zaman gösterecek. Ancak bu sponsorluk anlaşmasının zor zamanda iyi bir anlaşma olduğunu düşünsemde, rakamının koca Beşiktaş camiası için hiçte iç açıcı olduğunu düşünmyorum. Hatta Galatsaray'ın sadece formadan senede 10 milyon eurolar alacağı söyleniyor . Dediğim gibi beklemek lazım..
rakiplerin kadar forma satmıyorsan ekranda görünmüyorsan rakibin kadar para alamazsın.bu da bu yönetimin suçu değil.

Çevrimiçi murat

* Sermaye arttırımı. Biz sermaye arttırrdık. Kulübümüz yaklaşık 75 milyon lira gelir elde etti. Bu para nereye gitti çok merak etmekteyim..

beşiktaş bir dernek ve ayrıyetten bağlı şirketleri var.bir yönetim kurulu ve bunu denetleyen genel kurul ve üyeler var.ima ettiğn şeyler olsa hesap sorulurdu.ben hiç böyle bir şey duymadım.gelen gelirler futbolculara maaşlara stada vs harcanıyordur.hesaplarda bir açık görünmüyorsa sorun yoktur.o zaman her futbolcu sayışından gelen parayı lig tv den alınanı federasyondan alınanı sorgulayalım teke tek.

Çevrimiçi murat

* İki sene öncesine kadar Lig Şampiyonu, Kupa Şampiyonu ve Avrupa Şampiyonu olan Basketbol takımımız artık ne hallederde hepimiz görüyoruz. Basketbolda Galatasaray ve Fenerbahçe için altın çağlar yaşanırken Beşiktaşın adı bile duyulmuyor neredeyse. Resmen toplumda yaratılan 3. büyük Beşiktaş algısını destekler biçimde devam ediyor Beşiktaş Yönetimi..

haklısın ama peki ondan önceki sezonlarda neredeydi beşiktaş basket takımı.o sene demirören sponsor oldu.sonra neden bırakıp gitti.sponsor bulunamadı.daha öncelikli davalar ödemeler vardı.basketbolun geliri yok kapıda alacaklılar var.ne yapılmasını bekliyordun.demirören gibi devam edilmesinimi?

Çevrimiçi murat

* Mahkemleler. Bir kulüp girdiği bütün davaları nasıl kaybeder aklım almıyor. Fenerbahçenin alenen ike yapıldığ söylenmesine rağmen verdiği mücadelenin 10 da 1 ini veremeyen bir başkan düşünün. Size samimiyetle soruyorum, Eğer Aziz bizim başkanımız olsaydı biz o sene Avrupaya gidermiydik gidemezmiydik. Beşiktaşın haklarını savunnacaksın.

savunulmadığı nereden çıktı.savunuldu ama hiçbir şahitin şahitlikleri kabul edilmedi.0 tolerans nedeniyle hiç bir kulübün hiçbir savunması kabul edilmedi.gerekçeli kararı forumda paylaşmıştım.bir bakarsın.

Çevrimiçi murat

son olarak işin özeti yeteri gelirimiz yok.benimde babam galatasaraylı ama bana senin arkadaşın gibi konuşamaz.renklilerin gazıyla koskoca beşiktaşın başkanına sallanmaz.ben yönetim tamamen hatasız demiyorum ama bir çok sorun onun döneminden gelmeyen sorunlar ve düzeltmeye çalışıyor.ben böyle görüyorum @NoPasaran

Çevrimdışı empisayn

Şuan kaos olan Beşiktaş'ta acaba başkan ne yapıyor düşünürken twitterdan gördüm şimdi yine iftar yemeğinde gülücük dağıtıyormuş . Aaa ama stad yapıyor di mi :)
[ Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, 23:12:17 empisayn ]
İTÜ Asırlardır BEŞİKTAŞLI !

Çevrimiçi murat

iftarda yapmasın  :ebebe: bu nasıl başkan :kop:

Çevrimdışı Anıl

Fikret Orman görevde kalmak istiyorsa Önder Özenin istifasını kabul etmemesi lazım. Aksi takdirde yeni sd bulunması o zamana kadar Avrupadan elenirsek falan kendi sonu gelir. Bence kabul etmemeli istifayı...

Çevrimdışı empisayn

iftarda yapmasın  :ebebe: bu nasıl başkan :kop:

Bu olaylar ve yapılan transferler yüzünden kaybedilen maçlardan sonra üzüntüden ağzından bir lokma geçemezken , başkanın o sırada ona buna verdiği iftar yemeklerini hatırla Murat abi  :ok:

Çevrimiçi murat

Bu olaylar ve yapılan transferler yüzünden kaybedilen maçlardan sonra üzüntüden ağzından bir lokma geçemezken , başkanın o sırada ona buna verdiği iftar yemeklerini hatırla Murat abi  :ok:
bence çok büyütüyoruz bununda bir faydası olmaz.tabi yanlışları söyleyeceğiz ama herşeyi yanlış olarak görmemeliyiz.oturur konuşurlar belki önder özen istediğini elde eder.yönetimde bir kaç isim hariç malesef bende beğenmiyorum.bence serdar bilgili dönemi yönetici açısından en iyi dönemdi.

Çevrimdışı Easthanbool

Şu aralar bir tek iftar verebiliyor zaten kabiliyetli başkanımız ona da karışmayalım yapsın bakalım rahat rahat iftarını.Klüpte kazan kaynıyor ama kime ne..
" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı CanEmre

Her türlü medyada sürü sepet olumsuz haber kol geziyor, camia karışıyor, insanlar birbirine giriyor, ondan sonra klüpten bir açıklama ya geliyor ya gelmiyor. Hassas konularda bilgilendirmeler daha hızlı yapılmalı bence. Herkes Yalçın'ı Önder Özen'i konulurken kulübün resmi sitesinde ve twitter hesabında iftar yemeği haberi görmek insanı çileden çıkarıyor.
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı Erdem Çözer

bence çok büyütüyoruz bununda bir faydası olmaz.tabi yanlışları söyleyeceğiz ama herşeyi yanlış olarak görmemeliyiz.oturur konuşurlar belki önder özen istediğini elde eder.yönetimde bir kaç isim hariç malesef bende beğenmiyorum.bence serdar bilgili dönemi yönetici açısından en iyi dönemdi.

çok haklısın ama aynı taraftar kitlemiz serdar bilgili'yi de beğenmiyordu.. küfürlerle gönderdiler adamı.. biz aklı başında, gerçekçi, düzgün bi şeyler yapmaya çalışanları beğenmeyiz üstat.. şampiyon bile olsak eleştirecek bi şey buluruz ki yakın geçmişte örnekleri vardır.

kulüp daha açıklama yapmamış, neler yaşandı bilmiyoruz.. mesela belki yalçın bi yanlış yaptı veya gerçekten kulüp transferden son anda vazgeçti.. öyleyse bile haklı sebepleri vardır kendilerince.. belki o mevkide bekledikleri başka bir transfer oldu.. ama biz yalçın ve menajerinin söylediklerine göre kulübü eziyoruz.. çünkü buna alışmışız.. kendi insanımızı suçlamaya.. kendi insanımızı hor görmeye.. ben en çok da bu adamların harcadığı mesaiye, emeğe, çektikleri çileye üzülüyorum.. cidden bu taraftar böyle bir zihniyeti haketmiyor.. ancak kulübü batağa sürüklemek uğruna q7 ve çetesini getirirsen alkışlar.. böyle başkanlar layık bu taraftara
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı empisayn

Beşiktaş'ta gözlerimi yıldırım demirören ile açtım fikret ormanla devam ettim abi bu bünye biraz profesyonellik istiyor , dün demba ba marko marin gelmiş denirken şimdi kamptan geri dönen yalçın , iptal olan transferler ve istifa eden bir sportif direktör normal mi allah aşkına  :iblush:

Çevrimdışı Volkan Başaran

çok haklısın ama aynı taraftar kitlemiz serdar bilgili'yi de beğenmiyordu.. küfürlerle gönderdiler adamı.. biz aklı başında, gerçekçi, düzgün bi şeyler yapmaya çalışanları beğenmeyiz üstat.. şampiyon bile olsak eleştirecek bi şey buluruz ki yakın geçmişte örnekleri vardır.

kulüp daha açıklama yapmamış, neler yaşandı bilmiyoruz.. mesela belki yalçın bi yanlış yaptı veya gerçekten kulüp transferden son anda vazgeçti.. öyleyse bile haklı sebepleri vardır kendilerince.. belki o mevkide bekledikleri başka bir transfer oldu.. ama biz yalçın ve menajerinin söylediklerine göre kulübü eziyoruz.. çünkü buna alışmışız.. kendi insanımızı suçlamaya.. kendi insanımızı hor görmeye.. ben en çok da bu adamların harcadığı mesaiye, emeğe, çektikleri çileye üzülüyorum.. cidden bu taraftar böyle bir zihniyeti haketmiyor.. ancak kulübü batağa sürüklemek uğruna q7 ve çetesini getirirsen alkışlar.. böyle başkanlar layık bu taraftara

q7 olayını yönetemeyende Fikret Ormandır..

Adam Portoya gitti 1 sene sonra yine takır takır oynuypr..

500 bin euro için artislik yaptı en az 12 13 milyon lira zarar ettirdi..

iyi bir q7 den oldukça verim alırdık..

ayrıca sonrada satarrdık..bunlar gerçek..

Quresma konusu şimdi olsun bir Allahın kulu adamı suçlamaz. Çünkü o zamanlar bu kadar yalan konuşan bir insan olduğunu kimse bilmiyordu..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimiçi murat

yıldız yönetmeyi malesef hiçbir dönemde başaramadık.içimizden çıkan sergen yalçını bile idare edemedik.

xuz

• Ziyaretçi

Q7'ye gerek yok, Hakan Çalhanoğlu için 2 milyon euroyu çok bulup, o parayı Sezer Öztürk'e vermeyecek kadar vizyonlu bir başkan olsa yeter de artar

Çevrimdışı CharlieChaplin

• Kartal
  • *
  • 14 Temmuz 2014, 23:38:52
  • İstanbul'un Kalbi BEŞİKTAŞ
  • Ben Senin Ağustos'a Yetişebilme İhtimalini Sevdim.
Hayat dar alanda trajedi, geniş açıda komedidir...Charlie Chaplin

Çevrimdışı MamiReyiz_39

Mermiler Atılacak Gökyüzüne..Şampiyon Olduğun Gece..Piuvvv Piuvvvv Piuvvvvv
İletişim Adresi: http://instagram.com/muhammetrslan

Çevrimdışı EmreTkgz42

Bir şeye körü körüne baglanmamak gerekir herşeye açık olmak en iyisi sabit fikirli olmamalı insan evet hatalar var ama doğrular da var yanlışları savunan doğruları görmüyor, doğruları savunan yanlışları görmüyor. Kim olursa olsun Beşiktaş başkanına hakaret edilmemeli seviyelice yapıcı bir şekilde eleştirilmeli. Şu stad tüm zorluklara rağmen bitsin Beşiktaş ayağa kalkıp koşacaktır inşallah sadece biraz daha sabır henüz maddi açıdan emeklerken birden yürüyemeyiz bunun bilincinde olarak sadece Beşiktaş yararı için çaba gösterelim.

Çevrimdışı Easthanbool

Büyük Başkan bugün kime iftar veriyor inşaatta ?
" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı ErsemBJK

Kusura bakmayin biraz uzun yazicagim baya bir doldum artik  :ok:

Ah be Fikret baskan.
Geldiginden beri ne hallere geldik. Tamda yd'den kurtulduk derken, artik tunelin sonunda isik gorundu derken sen ciktin karsimiza.

Ilk geldiginde hesap soracagim dedin, denetleme sirketi calisiyor rapor gelicek aciklayacagiz dedin. Bizi umutlandirdin sonunda yd'nin yaptigi karanlik isler ortaya cikacak diye. 2 ay mi demistin hatirlamiyorum ama yillar gecti baskan ortada rapor yok. Hadi bir kere soyledin sonra fikir degistirdin... Neden 30 kere ayni yalani tekrarliyorsun?

yd'yi okadar elestirdin cok para harcadilar vs vs. diye. Baskan sen ne yaptin? Sezer'e verilen bonservis parasi? Dany? Oynamayan nice oyuncular?
Bunlara para verecegine 1 tane saglam adam alirdin bizde eyvallah derdik.

Hicbir futbolcu Besiktas'tan onemli degildir, eyvallah. Ama sen bi adami kurban secip ona para verdigin halde kenarda oturttun. Yoneticin gecenin bir saatinde stadin isiklarini actirdi roportaj vermek icin yok milletin uzerine isedi vs vs bunun gibi sacma seyler soylemek icin.
Hadi dedik mali durum sikintili o yuzden gonderilmesi gerekebilirdi. Ama gonderme sekli zaten ilk yanlisin oldu.

Ibrahim Altinsay'i aldin sonra yanina, hepimiz sevindik iste simdi kurtulduk diye. Artik guzel gunler gelecek diye..
Sen onu da yedin baskan. Sen ve yonetimin onu da yediniz. Altinsay gittikten sonra yapmak istedikleri cikti ortaya ve hepimiz KAHROLDUK.
Teknik direktorumuz van Gaal olacakti, orta sahamiz Salih Ucan, Oguzhan Ozyakup ve Hakan Calhanoglu.
Van Gaal Besiktas icin avrupdan ocumu alacagim takim olacak demisti, okadar hirslanmisti belliki.
Sen ne yaptin?
Samet Aybaba ile MUHTESEM bir yapilanmaya gittin.
300 bin lira icin Salih'ten kistin.
Suan van Gaal nerede? Hollanda ile yari finale cikti ve Bayern Munich'in basina geciyor.
Salih Ucan nerede? Roma'da
Hakan Calhanoglu nerede? Leverkusen
O Salih'ten kistigin 300 bin lirayi gittin Sinan Kurumus'a harcadin.

Ondan sonra 'Feda' olayi cikti. Ben Hollandada yasiyorum ve burda kendimi paraladi organizasyon yapmak icin. 250 tane Feda t-shirtu aldik Hollanda'dan.
Dedik corbada uzumuz olsun fedaysa canimiz feda Besiktasa.
Nereye gitti baskan Feda paralari? Illaki t-shirt parasiyla kulup kurtarilmaz. Ama biz onu Sezerlere, Yalcin Ayhanlara, takimin basina bile gelmeyen Ericssonlara ver diye canla basla katilmadik bu organizasyona.

Taraftar elinden geleni yaparken bu Feda organizasyonunda sende taraftara voleyi caktin baskan. Bir baktik kombine fiyatlarina.. Ucmus.
Ve belki de Besiktas'in en zor zamaninda, en cok taraftara ihtiyac oldugu zamanda, dopdolu bir stadla BIZ DAHA OLMEDIK diyerek govde gosterisi yapabilecekken biz tribunlerimizin kalbi KAPALI bos oynadik. Bazi seyler 3-5 kurustan onemlidir baskan.

Sonra gittin Onder Ozen diye birisini getirdin. Ilk gunden cok sevindik cunku gercekten futbolu bilen, sabredilmesi gereken efendi birisi.
Ama biz o gun gorememisiz senin ona her transferde ve her yapmak istedigi seyde mudahale edecegini. Bence onu getirme sebebi de sadece olasi sportif basarisizlikta elestirilerin hedefini degistirmekti. Ve sonunda Ibrahim Altinsay gibi onu da yedin.

Son diyecegim su, iyi niyetlimisin kotu niyetlimisin onu bilemem. Ben her zaman iyi niyetli olarak gordum seni ama baskan vizyonsuzsun.
Nasil zengin olmussun bunu da bilemiyorum ama vizyonsuzsun. Hicbir sekilde profesyonel bir olusum kuracak profesyonel bakisa ve dusunceye sahip degilsin.
Bunu anlamak icin hic derin derin oturup dusunmeye arastirmaya gerek yok. Son gelismelere bakmak yeter.

Yalcin Ayhan gibi bir futbolcunun transfer edilmesi, ardindan kamptan yollanmasi. Ve forma tasarimlari.
Aslinda bunlar bile senin ve yonetiminin vizyonunu, dusunce seviyesini gormek icin yeterli..
"Neye geç kalmışız?" "Daha lige bir buçuk ay var." "Evet Şampiyonlar Ligi'ne iki hafta var."

- Sulalem Raad Panpa F.O

Çevrimdışı canU

Seçim döneminde bir ismi değil bir zihniyete oy veriyorsunuz demişti hepimiz çok sevinmiştik seçilince stat inşaatı başlayınca da çok sevindik 1 senede biter dedi dedik ki istersen 2 senede bitir 3 senede bitir başladın ya yeter bize. Futbolu kurumsallaştırdı başına profesyoneller getirdi onlar işlerini yaptılar altyapı vs kulüpte para yoktu bonservis veremedik çok fazla düşük kalite aldık feda dedik hepsine sustuk alkışladık. Lakin bugün olmadı başkan. Her profesyonelleri sürekli kaçırmanız yönetim olarak hem de bugün yaptığın açıklama olmadı. Artık daha net görüyorum herşeyi bıraktım romantikliği. vizyonsuz vs denilirken altyapıdır vizyon profesyonelleşmedir dedim ama yok onlar da olmadı. Bugün itibari ile benim gözümde kredin bitti maalesef. Olmadı. Stadı yapan efsane başkan olacaksın ama bir dahaki seçimden messiyi alsan çıkamazsın artık. Beklediğimiz zihniyet değişimi belki sende var ama yönetiminde yok. Sende de büyük düşünmek maalesef yok. Şampiyonlar ligi önelemesi umrunda değil lige çok var diyorsun bugün daha. Bu zihniyet beşiktaşımda kalmamalı. Stadı yaparsın el sıkışırız gidersin umarım. O güne kadar statta iftar vermeye, vizyon toplantılarına katılmaya devam et. Arada da görürsen imzamı oku zamanının daraldığını hisset. :bandit:

Çevrimdışı sallapati

Fikret Orman çok büyük bir başkan ama ANÇ Fikret Ormanın kimyasını bozuyor

Etiketler: