Football Manager (Oyun)
Football Manager (Oyun)

Beşiktaş Forum|Football Manager (Oyun) Football Manager başlığı hayırlı olsun. Burada kendi oynadığınız FM kariyerlerinizi paylaşabilirsiniz, Beşiktaş kariyerleri olsun,

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Football Manager (Oyun)  [Okunma sayısı 73959 defa] Football Manager (Oyun)

Çevrimdışı MUSTAFA_

FM 20 den ilk fagman geldi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

FM 20 ilk açıklamalar ve çıkış tarihi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Ömer Kaan

FM 20 den ilk fagman geldi  :tabe:

Hoşçakal gerçek hayat :D

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Koa_lAA

yıllarımı yedi valla zor kurtuldum... cm 01-02 den son 2-3 yıla kadar oynardım... zor kurtuldum... cm 03-04 efsanemdir oyun olarak... todorov efsanemdi yıllarca.. finishing-20 dribbling-20 ... ne yıllardı be... :super:

Çevrimdışı MUSTAFA_

yıllarımı yedi valla zor kurtuldum... cm 01-02 den son 2-3 yıla kadar oynardım... zor kurtuldum... cm 03-04 efsanemdir oyun olarak... todorov efsanemdi yıllarca.. finishing-20 dribbling-20 ... ne yıllardı be... :super:
CM efsanedir. Az başında sabahları etmedim. Bu son çıkan oyunlar çok fazla micromanagement ile uğraştırdığı için bazen iki maç arasında 2-3 saat zaman geçip farkında olmayabiliyorsun  :tabe: Hala iyi ama daha ayrıntılı. Son sene biraz maç motorunu bozdular. Bu sene onu da düzeltmişler. Bakalım merakla bekliyoruz yeni oyunu  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Beyler ben bu fragmandan taktik maktikten ziyade, taraftar baskısı, taraftar ve dış etmenlerin oyuna etkisinin artacağı yönde verdim.

Bu arada beyler diyorum ki bizim gibi taktik teknik işlerinin detayına girip konuşmayı seven, fmyi de seven Beşiktaşlılar olarak bir discord falan mı açsak??? Sesli ve yazılı şekilde daha iyi ifade edebiliriz kendimizi, hem bir de ortak kariyer patlatırız belki  :lol:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beyler ben bu fragmandan taktik maktikten ziyade, taraftar baskısı, taraftar ve dış etmenlerin oyuna etkisinin artacağı yönde verdim.

Bu arada beyler diyorum ki bizim gibi taktik teknik işlerinin detayına girip konuşmayı seven, fmyi de seven Beşiktaşlılar olarak bir discord falan mı açsak??? Sesli ve yazılı şekilde daha iyi ifade edebiliriz kendimizi, hem bir de ortak kariyer patlatırız belki  :lol:
Discord işine ben karşıyım. Buradan yazışalım, paylaşım yapalım daha iyi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu sene FM'de Beşiktaş kariyeri çok zevkli olacak  :D Sonunda bir rakip çıktı iflas ettirecek  :evillol:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

Bu sene FM'de Beşiktaş kariyeri çok zevkli olacak  :D Sonunda bir rakip çıktı iflas ettirecek  :evillol:

Direk 3-4-3 oynayacağım bu sene :)

Çevrimdışı cursedofdragon

bende oynayayım bakayım nasıl oynayacağız hiç oynamadım daha önce öğretin bene de :D

Çevrimdışı Koa_lAA

bende oynayayım bakayım nasıl oynayacağız hiç oynamadım daha önce öğretin bene de :D

hata  :busted_cop: :busted_cop:

Çevrimdışı Koa_lAA

başlama... sonu yok :D

knight online gibi bir şey mi bu ona da zamanında başlamıştım bırakamadım hayatımı kaydırmıştı :D

Çevrimdışı levitate

knight online gibi bir şey mi bu ona da zamanında başlamıştım bırakamadım hayatımı kaydırmıştı :D
ara veriliyor aslında ama bir oturuşta 10-12 saat gömebiliyorsun o kötü :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

hmm bakalım bakalım :D

Çevrimiçi Samet Demir

Kardeşim ortamlarda data güncelleme yok değil mi hala. :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı levitate

Kardeşim ortamlarda data güncelleme yok değil mi hala. :)

yok abi zaten fm 20 geliyor gerek kalmadı :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

yok abi zaten fm 20 geliyor gerek kalmadı :D
Para verip alacak mıyız bu sefer :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Para verip alacak mıyız bu sefer :)

Ben alırım büyük ihtimalle

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

2019 almadım. 2020 için kararsızım. Daha önce sürekli aldım.

Çevrimdışı MUSTAFA_

2019 almadım. 2020 için kararsızım. Daha önce sürekli aldım.

2019 oyun motorunda saçmalıklar var. Ben de aldığıma pişman oldum ama 2020'de yeni oyun motoru gelmesi sevindirdi. Özellikleri açıklandığında karar vereceğim alıp - almama konusuna.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi murat

temur todorov  roncatto guarin thompson sonlaya mariano gonzales oskarsson gökhan şenol toledo okan koç jouaquin grisales  aklımda en çok yer edenler.

Çevrimdışı worns

temur todorov  roncatto guarin thompson sonlaya mariano gonzales oskarsson gökhan şenol toledo okan koç jouaquin grisales  aklımda en çok yer edenler.

uçan nijeryalı tijiani babangida'yı da unutmayalım. adam bütün rakibin içinden geçiyordu. airbus sponsorluğunda yardırıyordu.

sağa changchundan cüzi bir ücretle babangida'yı alır solu deli ibrahim'e bırakırdım. defanstan de la cuesta oyun kurar bedava gelen alpay sertlik verirdi. todorov'la ilhan mansız da çok can yakan bi ikili oluyordu. tayfur kaptanın da gerçeğin aksine çok keskin bi oyun görüşü vardı. gerçi ilhanla todorovun fink attığı hücum hattına öylesine sallanan her top da asist olurdu.