Football Manager (Oyun)
Football Manager (Oyun)

Beşiktaş Forum|Football Manager (Oyun) Football Manager başlığı hayırlı olsun. Burada kendi oynadığınız FM kariyerlerinizi paylaşabilirsiniz, Beşiktaş kariyerleri olsun,

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Football Manager (Oyun)  [Okunma sayısı 73958 defa] Football Manager (Oyun)

Çevrimiçi Samet Demir

FM 20 Beşiktaş Kariyeri (Mustafa Ç. vs Ahmet Nur Çebi) - 10

Her şeyin sonuca ulaşacağı Mayıs ayına ligde oynadığımız Göztepe maçıyla başladık. Rakibimizin 10 kişi kaldığı maçta 2-0'lık rahat bir skorla maçtan galibiyetle ayrıldık. Bu maçla birlikte Andi Zeqiri'yi kadroda tutmak istediğimiz için Mateos Arezo'yu sağ kanatta değerlendirmeye başladık.

Şampiyonlar Ligi yarı final ikinci maçında Santiago Barnebeu stadında tarihi bir skor aldık. Maç büyük bir gol düellosuna sahne oldu. Rakibimiz bizi en az 4 farklı skorla yenmesi gerektiği için varıyla yoğuyla hücum ettiği maçta kaptığımız topları golle sonuçlandırarak maçtan 6-6'lık beraberlikle ayrılarak adımızı tarihimizde ilk defa finale yazdırdık!!! ( Madrid deplasmanın yıldızı Florent Muslija iyi oyuncu çıktı. Değerini beşe katladı. İsteyeni ve takip edeni çok :) )

Şampiyonlar Ligi finalinde rakibimiz geçen sezonun şampiyonu Liverpool oldu.

Daha sonra ligde Başakşehir'i Zeqiri'nin iyi oyunuyla rahat bir şekilde 3-0 mağlup ettik. (Lig puan rekorumuzu geliştirmeye devam ediyoruz.)

Türkiye Kupası finalinde Başakşehir ile oynadığımız maçı kazanarak kupayı bir kez daha müzemize götürüyoruz. (Alternatifli geniş kadromuzun ekmeğini yemeye devam diyoruz.)

Ligin son maçında ezeli rakibimiz Galatasaray'a konuk olduğumuz maçta zorlansak da galip gelerek sezonu kapatmayı başarıyoruz. (Ljajic bir kez daha penaltı kaçırarak sezon sonu gönder beni diyor.)

Süper Lig puan durumu:

Sezonun 26 golle Andi Zeqiri gol kralı, 13 asistle Florent Muslija asist kralı olarak tamamladılar.

Şampiyonlar Ligi'nde Saint Petersburg stadında Liverpool ile karşı karşıya geleceğiz. (Rakibimizde Andrew Robertson, Georginio Wijnaldum, Mohamed Salah gibi oyuncular sakatlıkları nedeniyle bu maçta oynayamadılar.) Maçın normal 2-2 sonuçlandı. Uzatma dakikalarında maçtaki çekişme devam etti. Uzatmaların ilk yarısı karşılıklı gollerle 3-3 sonuçlandı. Uzatmaların ikinci yarısında bulduğumuz iki golle maçtan 3-5'lik skorla galip ayrılarak tarihimizde ilk defa Şampiyonlar Ligi şampiyonu olduk!!!

Bu başarı bir uzun süreli planlamamız için erken bir sonuç oldu. Yakaladığımız kadro kimyası ile beklediğimizden çok üstünde bir performans yakalayarak erken bir başarı elde etmiş olduk. Gençlere yaptığımız yatırıma devam tam gaz devam edeceğiz...

Şampiyonlar Ligi gol kıralı finalde attığı 3 golle yıldızlaşan Andi Zeqiri oldu.

Şmapiyonlar Ligi'nde en iyi gol ödülünü finaldeki enfes golü ile Bernard Mensah aldı.

Şampiyonlar Ligi rüya takımında iki oyuncumuz kendine yer buldu.

Şampiyonlar Ligi'nde yılın forveti Andi Zeqiri oldu.

Mayıs ayında aldığımız sonuçlar:

Sezon boyunca takımımızdaki oyuncularının skor katkısı:

Takımla yeni sözleşme imzaladım ve transfer bütçesi belli oldu.

Biraz ara vereceğiz gibi duruyor ama devam edeceğiz...
Güzel olmuş ellerine sağlık, bende kariyeri koyacağım ama bir türlü fırsat bulamadım bu aralar..

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Güzel olmuş ellerine sağlık, bende kariyeri koyacağım ama bir türlü fırsat bulamadım bu aralar..

Bekliyoruz  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

FM 20 Beşiktaş Kariyeri (Mustafa Ç. vs Ahmet Nur Çebi) - 10

Her şeyin sonuca ulaşacağı Mayıs ayına ligde oynadığımız Göztepe maçıyla başladık. Rakibimizin 10 kişi kaldığı maçta 2-0'lık rahat bir skorla maçtan galibiyetle ayrıldık. Bu maçla birlikte Andi Zeqiri'yi kadroda tutmak istediğimiz için Mateos Arezo'yu sağ kanatta değerlendirmeye başladık.

Şampiyonlar Ligi yarı final ikinci maçında Santiago Barnebeu stadında tarihi bir skor aldık. Maç büyük bir gol düellosuna sahne oldu. Rakibimiz bizi en az 4 farklı skorla yenmesi gerektiği için varıyla yoğuyla hücum ettiği maçta kaptığımız topları golle sonuçlandırarak maçtan 6-6'lık beraberlikle ayrılarak adımızı tarihimizde ilk defa finale yazdırdık!!! ( Madrid deplasmanın yıldızı Florent Muslija iyi oyuncu çıktı. Değerini beşe katladı. İsteyeni ve takip edeni çok :) )

Şampiyonlar Ligi finalinde rakibimiz geçen sezonun şampiyonu Liverpool oldu.

Daha sonra ligde Başakşehir'i Zeqiri'nin iyi oyunuyla rahat bir şekilde 3-0 mağlup ettik. (Lig puan rekorumuzu geliştirmeye devam ediyoruz.)

Türkiye Kupası finalinde Başakşehir ile oynadığımız maçı kazanarak kupayı bir kez daha müzemize götürüyoruz. (Alternatifli geniş kadromuzun ekmeğini yemeye devam diyoruz.)

Ligin son maçında ezeli rakibimiz Galatasaray'a konuk olduğumuz maçta zorlansak da galip gelerek sezonu kapatmayı başarıyoruz. (Ljajic bir kez daha penaltı kaçırarak sezon sonu gönder beni diyor.)

Süper Lig puan durumu:

Sezonun 26 golle Andi Zeqiri gol kralı, 13 asistle Florent Muslija asist kralı olarak tamamladılar.

Şampiyonlar Ligi'nde Saint Petersburg stadında Liverpool ile karşı karşıya geleceğiz. (Rakibimizde Andrew Robertson, Georginio Wijnaldum, Mohamed Salah gibi oyuncular sakatlıkları nedeniyle bu maçta oynayamadılar.) Maçın normal 2-2 sonuçlandı. Uzatma dakikalarında maçtaki çekişme devam etti. Uzatmaların ilk yarısı karşılıklı gollerle 3-3 sonuçlandı. Uzatmaların ikinci yarısında bulduğumuz iki golle maçtan 3-5'lik skorla galip ayrılarak tarihimizde ilk defa Şampiyonlar Ligi şampiyonu olduk!!!

Bu başarı bir uzun süreli planlamamız için erken bir sonuç oldu. Yakaladığımız kadro kimyası ile beklediğimizden çok üstünde bir performans yakalayarak erken bir başarı elde etmiş olduk. Gençlere yaptığımız yatırıma devam tam gaz devam edeceğiz...

Şampiyonlar Ligi gol kıralı finalde attığı 3 golle yıldızlaşan Andi Zeqiri oldu.

Şmapiyonlar Ligi'nde en iyi gol ödülünü finaldeki enfes golü ile Bernard Mensah aldı.

Şampiyonlar Ligi rüya takımında iki oyuncumuz kendine yer buldu.

Şampiyonlar Ligi'nde yılın forveti Andi Zeqiri oldu.

Mayıs ayında aldığımız sonuçlar:

Sezon boyunca takımımızdaki oyuncularının skor katkısı:

Takımla yeni sözleşme imzaladım ve transfer bütçesi belli oldu.

Biraz ara vereceğiz gibi duruyor ama devam edeceğiz...

Oyunda da olsa yüzümüz güldü  :lol: Bravo mustafa tebrik ediyorum.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Oyunda da olsa yüzümüz güldü  :lol: Bravo mustafa tebrik ediyorum.
Ne yaptım ki? 60 saat oynadım sadece  :ebebe: Ara dönemden faydalandık :D Bilgisayarda yaşadığım problemi çözünce devam edeceğim. Daha yolumuz uzun. Yönetimin izinden gidip Messi, Ronaldo falan getiririm belki  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yakında 3. sezona başlarız. Öneriniz varsa alırım :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Yakında 3. sezona başlarız. Öneriniz varsa alırım :)
Harry Wilson u al :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Harry Wilson u al :)

Şu anda kanatlarım sağlam ama denerim. Baya para isterler gibi duruyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Şu anda kanatlarım sağlam ama denerim. Baya para isterler gibi duruyor  :tabe:
Ben onu 2 sene kiraladım, bosman ile beleşe alacağım inşallah :)

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ben onu 2 sene kiraladım, bosman ile beleşe alacağım inşallah :)

Ben bosmandan 2 tane çok iyi oyuncu aldım bile orta sahaya Kimi göndereceğimi seçemiyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Ben bosmandan 2 tane çok iyi oyuncu aldım bile orta sahaya Kimi göndereceğimi seçemiyorum.
Kimi aldın ki??

Realmadridden bir stoper birde orta saha aldım ben.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kimi aldın ki??

Realmadridden bir stoper birde orta saha aldım ben.

En son attığım kadro duruyor. Daha devam etmedim şampiyonlar ligini aldıktan sonra  :tabe: Bilgisayardaki arızayı düzeltmeye uğraştım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Andi Zeqiri 5 miyon maaş + 5.5 milyon imza parası ve sonraki satıştan yüzde 10 istiyor. İstediği yüksek kupa ve gol bonuslarını saymıyorum bile. Ayrıca 12 milyonda bonservis ödeyeceğim. Sizce devam edeyim mi etmeyeyim mi? Benim devam etme isteğim bitti. O paraya Messi getiririm ben  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Andi Zeqiri 5 miyon maaş + 5.5 milyon imza parası ve sonraki satıştan yüzde 10 istiyor. İstediği yüksek kupa ve gol bonuslarını saymıyorum bile. Ayrıca 12 milyonda bonservis ödeyeceğim. Sizce devam edeyim mi etmeyeyim mi? Benim devam etme isteğim bitti. O paraya Messi getiririm ben  :ebebe:
Çok para bence. 4 senelik maliyet 37.5 milyon yapıyor :)

Çevrimdışı MUSTAFA_

Çok para bence. 4 senelik maliyet 37.5 milyon yapıyor :)

5 senelik istiyordu. Ama ben sıkı pazarlıkla anlaştım  :) Değeri 50 milyon euro oldu. El mahkum oldu biraz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Kariyere sil baştan tekrar başlıyorum. 3. sezona girdim güncelleme nedeni ile ilk 11 de kulüpte 3 sene oynamış 21 yaş altı oyuncu oynatma zorunluluğu varmış, maça çıkacak 11 bulamıyorum çok saçma. İnşallah gerçekte böyle birşey olmaz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kariyere sil baştan tekrar başlıyorum. 3. sezona girdim güncelleme nedeni ile ilk 11 de kulüpte 3 sene oynamış 21 yaş altı oyuncu oynatma zorunluluğu varmış, maça çıkacak 11 bulamıyorum çok saçma. İnşallah gerçekte böyle birşey olmaz.

Alt yapıdan çıkardığın oyuncuları kullanacaksın mecbur  :tabe: Ben de başka takıma mı geçsem diye düşünüyorum. Herhalde alt liglerden bir takım alıp yükseltmeye çalışacağım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Alt yapıdan çıkardığın oyuncuları kullanacaksın mecbur  :tabe: Ben de başka takıma mı geçsem diye düşünüyorum. Herhalde alt liglerden bir takım alıp yükseltmeye çalışacağım  :tabe:
Bir sonraki sene bu durumda dahada kötü hale geliyor, oyunu oynamak imkansız hale geliyor.  İlk 4 hafta fener 0 puan topladı bu nedenle :) yeni kariyere başladım bende.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bir sonraki sene bu durumda dahada kötü hale geliyor, oyunu oynamak imkansız hale geliyor.  İlk 4 hafta fener 0 puan topladı bu nedenle :) yeni kariyere başladım bende.

Burada paylaş da biz de görelim  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı levitate

rıdvan babaaa
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

rıdvan babaaa
Rıdvan oyunun en iyi beklerinden birisi olmuş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

İki oyuncuya da dokunmamışlar. Umarım potansiyellerini yükseltmişlerdir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı levitate

İki oyuncuya da dokunmamışlar. Umarım potansiyellerini yükseltmişlerdir  :tabe:
tam sürüm çıkınca elden geçirirler

Çevrimdışı cursedofdragon

Rıdvan oyunun en iyi beklerinden birisi olmuş  :tabe:

bide oynaSA BİZ GÖRSEK.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★