23. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor
23. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|23. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor Skor : Beşiktaş 2-2 Trabzonspor Tarih : 22.02.2020 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Fırat Aydınus - Aleks Taşcıoğlu - Erdem

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor  [Okunma sayısı 59147 defa] 23. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor
Anket
Beşiktaş, Trabzonspor maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%45.7]
1 puan
3 [%8.6]
0 puan
16 [%45.7]

Toplam Oy Verenler: 35

Çevrimiçi mellfred

Burak ve caner oynamasın kazanma oranımız %80'lere çıkar oynarlarsa %40 lara düşer.
burak iç saha maçlarında asılıyor deplasmanda yatıcı

Çevrimdışı MUSTAFA_

burak iç saha maçlarında asılıyor deplasmanda yatıcı
Burak'ın devri bitti. Ben artık buna inanmayı tercih ediyorum. Bizimle daha sözleşmesinin olması da işin başka bir boyutu :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Nwakaeme kadrodan çıkarıldı.

Çevrimiçi mellfred

Çevrimdışı Doğukan E.

Yav bu trabzonluların hiç sesi çıkmazdı bizim maçları önceleri falan 1 haftadır twittırda ya herro ya merro modunda geziyorlar bunların neyden bu kadar bi tarafları kalktı daha önce hiç başarı görmemezlikten heralde çok itici hale geldiler sarışın gsli lerden çirkin hal aldılar. İnönüden onları puansız döndürmek ağızlarının payını vermek farz oldu

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Yav bu trabzonluların hiç sesi çıkmazdı bizim maçları önceleri falan 1 haftadır twittırda ya herro ya merro modunda geziyorlar bunların neyden bu kadar bi tarafları kalktı daha önce hiç başarı görmemezlikten heralde çok itici hale geldiler sarışın gsli lerden çirkin hal aldılar. İnönüden onları puansız döndürmek ağızlarının payını vermek farz oldu

Adamlar 35 yıldır şampiyon olamıyorlar , arkalarına güzel bir rüzgar aldılar.
Bırakalım bu yıl olsunlar. Sarısın kardeşleri görmektense ts yi görmek daha iyi bizim için. İkiside bitik haldeler maaşlardan ötürü.
Gerekirse bilerek yenilelim .

Çevrimiçi İsmail Özyurt

İtinayla gaz alınır, hava söndürülür  :icool:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı cursedofdragon

Son yapılan taktik idmanında Sergen Yalçın ilk 11'de Rebocho'ya görev verdi. (Tuna Akdemir)

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Adamlar 35 yıldır şampiyon olamıyorlar , arkalarına güzel bir rüzgar aldılar.
Bırakalım bu yıl olsunlar. Sarısın kardeşleri görmektense ts yi görmek daha iyi bizim için. İkiside bitik haldeler maaşlardan ötürü.
Gerekirse bilerek yenilelim .

+1903
neden bu kadar abartılıyor anlamadım.
bırakın şu lazların 1-2 hafta havasını çekelim lazlara laf edip sene sonu fatih terimi gülerken ve gsyi şampiyon yaptıktan sonra mutlu olabilecek misiniz ???
bende tsden pek hazetmiyorum ama diğerlerinden nefret ediyorum. 2 yıldır yaptıkları oyunu yemeyelim, biz birbirimize dalaşırken adamlar ortadan kaçıyor. gsnin şampiyon olmaması adına her şeyi yapmalıyız, 3 puan bizi şampiyon yapmaz ama gsnin şampiyon olması bizi artık iyice bitirir.
[ Son Düzenleme: 21 Şubat 2020, 21:10:03 Sir Alex Ferguson ]

Çevrimdışı MUSTAFA_

Son yapılan taktik idmanında Sergen Yalçın ilk 11'de Rebocho'ya görev verdi. (Tuna Akdemir)
Umarım yarın Caner oynamaz sol bekte  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

+1903
neden bu kadar abartılıyor anlamadım.
bırakın şu lazların 1-2 hafta havasını çekelim lazlara laf edip sene sonu fatih terimi gülerken ve gsyi şampiyon yaptıktan sonra mutlu olabilecek misiniz ???
bende tsden pek hazetmiyorum ama diğerlerinden nefret ediyorum. 2 yıldır yaptıkları oyunu yemeyelim, biz birbirimize dalaşırken adamlar ortadan kaçıyor. gsnin şampiyon olmaması adına her şeyi yapmalıyız, 3 puan bizi şampiyon yapmaz ama gsnin şampiyon olması bizi artık iyice bitirir.

++ olarak
gsnin daha zor maçları var vs diyenler şu fotoğrafa baksın bakalım
https://www.yenisafak.com/spor/mert-hakan-yandasin-gol-sevinci-sosyal-medyada-dikkat-cekti-3526542

sivas deplasmanını 3 puan yazın şimdiden gsye. erol buluttan fatih terimin hıncını almak sana mı düştü ??? sivas formasıyla hemde ???? sene sonu bu arkadaşın gsye gittiğide kesinleşti ve gsnin 3 puanıda. kendini de cezalı duruma düşürür büyük ihtimal, bu yüzden diyorum gsnin rakibi kim varsa ona yardım etmeliyiz.

Okan Koç: "Maçla ilgili her zaman olduğu gibi yine tek çekincem var, maçın saha içi ve VAR hakemleri. Orta hakem Fırat Aydınız, VAR hakemi Ali Palabıyık ve yardımcısı hakem Aleks Taşçıoğlu bu ligde yıllardır Beşiktaş'a en fazla zarar veren hakemler.

🗣️ Sergen Yalçın Daha önce çalıştırdığı 4 farklı takımla Trabzonspor’a karşı 6’sı ligde 1’i kupada 7 maça çıktı.

🗣️ Sergen Yalçın bu maçlarda 3 galibiyet, 3 mağlubiyet alırken 1 karşılaşma beraberlikle sonuçlandı.

✔️ Sergen Yalçın’ın Trabzonspor’a karşı galibiyetleri

✔️ Trabzonspor 0-2 Alanyaspor

Trabzonspor 2-3 Sivasspor (Kupa)

Gaziantepspor 3-2 Trabzonspor

Çevrimdışı MUSTAFA_

Maç Günü

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mellfred

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=21
Sen nasıl bir konfor nasıl bir rahatlıktın be!

Rüyamda bizi feci doğruyorlardı isyan ediyordum çizgiyi 35 cm yamuk çiziyorlardı ofsayt çizgisini.

Bizim oyuncular bile isyan ediyordu rüyamda.

Skoru göremedim.

Beşiktaş, Süper Lig'de Trabzonspor, Fenerbahçe ve Galatasaray ile Vodafone Park'ta yaptığı maçlarda yenilmedi.

- 5 galibiyet
- 5 beraberlik

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş, Süper Lig'de Trabzonspor, Fenerbahçe ve Galatasaray ile Vodafone Park'ta yaptığı maçlarda yenilmedi.

- 5 galibiyet
- 5 beraberlik
Ne zaman böyle bir istatistik olsa bir şeyler geliyor başımıza  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Ne zaman böyle bir istatistik olsa bir şeyler geliyor başımıza  :tabe:

:)

Çevrimdışı Erman1903

Umarım yener ve önümüze bakarız. Sarışınların ortaya koyabildikleri bir şey yok, ligi koparabilecek yapıda olsalar belki salardık ama bu sene dinamiklerinde şampiyon olmaları zor.

Fener; başkanı, taraftarı, futbolcuları-teknik kadrosu olsun bir bütün değil.

Pizzacılar hakkında sezon başındaki iddiam taraftarın sezon sonunda Ft ve Abdürrahim'in kuyruğuna teneke bağlayacağı yönündeydi: Sonuna kadar arkasındayım. Takviye yapmış gibi gözükselerde Nzonzi'yi yollayarak teknik hata yaptılar, Onyekuru-Lemina-Seri-Falcao'dan doğru dürüst verim alamayacaklar.

[ Son Düzenleme: 22 Şubat 2020, 15:32:55 Erman1903 ]

Karius

Gökhan       Vida      Ruiz         Rebocho

Elneny

Atiba       Boateng

Lens                                       N'koudou

Burak

Böyle çıkacağımızı düşünüyorum...

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky