17. Hafta Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği
17. Hafta Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği

Beşiktaş Forum|17. Hafta Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği Skor : Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği Tarih : 27.12.2019 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

17. Hafta Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği  [Okunma sayısı 45008 defa] 17. Hafta Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği
Anket
Beşiktaş, Gençlerbirliği maçından kaç puan alır?
3 puan
13 [%76.5]
1 puan
2 [%11.8]
0 puan
2 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 17

Çevrimdışı cursedofdragon

Ayrica tribünün büyük kısmı cezali.Ben almamışım ceza.15 bin kişi bile olmayabilir.

maç cuma günü.
Düşüşe geçtik.
Oyun güzel değil.
Hakemler doğruyor başkan hakkımızı aramıyor.
Cezalılar.
Normal de kombineli gelmeyenler.

12-13 bin anca görürüz.Gelenlerde protesto etmeye gelecek.

Çevrimdışı levitate

Klasik yine kadromuzu yazalım ne değişecekse.

Karius

Gökhan        Vida          Ruiz            Caner

Atiba         Elneny

Diaby                   Ljajic                   N'koudou

Burak

diaby acilen kulüpten ban yemeli boyd oynasa daha faydalı olur
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı levitate

Avcı'nın elinde henüz kullanmadığı hakem kozu var. Bak Burak bu hafta onu harcadı  :tabe:
hakem mi lmao
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

diaby acilen kulüpten ban yemeli boyd oynasa daha faydalı olur

6 ay daha bizimle  :uyucam:

İlk 11 mecbur değişiyor burak sakatlanmış ;

Muhtemel 11 beklentim ;

Karius

Gökhan      Vida       Ruiz          Caner

Atiba       Elneny

Diaby               Ljajic               N'koudou

Umut

Cezalılar : Lens
Sakatlar : Burak,Dorukhan,Douglas

Çevrimdışı MUSTAFA_

İlk 11 mecbur değişiyor burak sakatlanmış ;

Muhtemel 11 beklentim ;

Karius

Gökhan      Vida       Ruiz          Caner

Atiba       Elneny

Diaby               Ljajic               N'koudou

Umut

Cezalılar : Lens
Sakatlar : Burak,Dorukhan,Douglas
Bu takım gol atmakta çok zorlanır. Fazla gol beklemiyorum. Kazanırsak da kıl payı kazanırız.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Bu takım gol atmakta çok zorlanır. Fazla gol beklemiyorum. Kazanırsak da kıl payı kazanırız.

zaten gol atamıyoruz ki çoğu maçımız 1-0 ilk şut denememiz dakika 80 de maç sonuna kadar 2-3 isabetli şutumuz oluyor  :ebebe:

Çevrimdışı MUSTAFA_

zaten gol atamıyoruz ki çoğu maçımız 1-0 ilk şut denememiz dakika 80 de maç sonuna kadar 2-3 isabetli şutumuz oluyor  :ebebe:
Rakip eksik kalmaz veya futbol oynamayı unutmazsa zaten gol atmakta zorlanırız. Rakibin bizden fazla golü var ligde.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Rakip eksik kalmaz veya futbol oynamayı unutmazsa zaten gol atmakta zorlanırız. Rakibin bizden fazla golü var ligde.

bu hafta maçlarını izledim evlerinde gayet iyi oynadılar sivasa karşı puanı da aldılar eksik oyuncuaların eksikliğini hissedecekler mi o önemli gerçi hoş o eksikliği hakemler dolduruyor.

Çevrimdışı worns

Burak'ın fiziksel hali zaten Umut oynasa daha mı iyi acaba dedirtmeye başlamıştı. Bence daha iyi olacak bir maç özelinde.

Burak'ın fiziksel hali zaten Umut oynasa daha mı iyi acaba dedirtmeye başlamıştı. Bence daha iyi olacak bir maç özelinde.

katılıyorum. :tabe:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Burak iyi oynaması gereken maçların hepsinde hayal kırıklığı yarattı bu sene. Umut abartılacak bir oyuncu değil ancak iş yapıyor. Umarım bu maçta da yapar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Bu adamlara 3-4 atamiyorsak kapatalim arkadas futbolu
Hentbola gecelim
Erzincan seviyesinde gelecek adamlar maca
Stanku falan olsa tAmam yani

Bu adamlara 3-4 atamiyorsak kapatalim arkadas futbolu
Hentbola gecelim
Erzincan seviyesinde gelecek adamlar maca
Stanku falan olsa tAmam yani

erzincan mı yok artık daha neler :D

Stancu yoksa sio var abi adamların bizim burak yok yerine umut var hangi takımın santraforu daha iyi şimdi :D

Burak iyi oynaması gereken maçların hepsinde hayal kırıklığı yarattı bu sene. Umut abartılacak bir oyuncu değil ancak iş yapıyor. Umarım bu maçta da yapar.

Burak bu sene fizik olarak çok kötü.

Çevrimdışı worns

Burak bu sene fizik olarak çok kötü.

Tek umudum geçen senenin ikinci yarısındaki formunu tekrarlaması. Geçen sene ilk yarıda da sakatlıklarla boğuşmuş pek bir şey yapamamıştı Ts'de. Devre arası sakatlıklardan kurtulup hazır hale gelmeyi başarmasını bekliyorum. Burak ikinci yarı en az 12-13 gol bırakmazsa işimiz çok zor. Takviye falan diyoruz da iş görecek santrafor bulacaklarından da pek umudum yok devre arası.

Çevrimdışı mylife1903

erzincan mı yok artık daha neler :D

Stancu yoksa sio var abi adamların bizim burak yok yerine umut var hangi takımın santraforu daha iyi şimdi :D
Yaw hocasi falan bombos takim bi sesenyon var az ayagina top yakisan
Bi sio ile bizi deplasmanda yeneceklerse sampiyon olsunlar anasini satim

Çevrimdışı MUSTAFA_

Tek umudum geçen senenin ikinci yarısındaki formunu tekrarlaması. Geçen sene ilk yarıda da sakatlıklarla boğuşmuş pek bir şey yapamamıştı Ts'de. Devre arası sakatlıklardan kurtulup hazır hale gelmeyi başarmasını bekliyorum. Burak ikinci yarı en az 12-13 gol bırakmazsa işimiz çok zor. Takviye falan diyoruz da iş görecek santrafor bulacaklarından da pek umudum yok devre arası.
Burak'ın artık yaşı kafasından geçenleri vücudunun yapmakta zorlandığı dönemine geldi. Burak gibi dfans arkasına koşu atmayı seven birisi için futbolun bittiği yaş da diyebiliriz. Zaten artık sakatlıklardan kafasını da kaldıramıyor. Bir de şöyle bir gerçek var Burak Kasımpaşa maçında sakatlandı. Sırf sıkıntı çıkmasın diye 3 maçtır oynuyor. Bu oyuncuya artık güvenmek ne kadar doğru? Bence artık takke düştü kel göründü. Gerekeni yapmazsak gol atamama sorunları devam edecek.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yaw hocasi falan bombos takim bi sesenyon var az ayagina top yakisan
Bi sio ile bizi deplasmanda yeneceklerse sampiyon olsunlar anasini satim
Biz rakip kaleye gideriz ama şut çeker miyiz bunu bilmiyoruz. Şut çeksek bile bu şutu doğru oyuncu çekecek mi onu da bilmiyoruz. Diaby sabaha kadar şut çeksin sonuç değişmez.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Biz rakip kaleye gideriz ama şut çeker miyiz bunu bilmiyoruz. Şut çeksek bile bu şutu doğru oyuncu çekecek mi onu da bilmiyoruz. Diaby sabaha kadar şut çeksin sonuç değişmez.
Diyabi yanar doner gol sansi var onun
Herkesde olmaz o sans
Onun bunun gotune carpip girer

Çevrimdışı mylife1903

Burak'ın artık yaşı kafasından geçenleri vücudunun yapmakta zorlandığı dönemine geldi. Burak gibi dfans arkasına koşu atmayı seven birisi için futbolun bittiği yaş da diyebiliriz. Zaten artık sakatlıklardan kafasını da kaldıramıyor. Bir de şöyle bir gerçek var Burak Kasımpaşa maçında sakatlandı. Sırf sıkıntı çıkmasın diye 3 maçtır oynuyor. Bu oyuncuya artık güvenmek ne kadar doğru? Bence artık takke düştü kel göründü. Gerekeni yapmazsak gol atamama sorunları devam edecek.
Takim atsin golu
Sistem yuklesin hoca sistemle atsin golu

Çevrimdışı MUSTAFA_

Diyabi yanar doner gol sansi var onun
Herkesde olmaz o sans
Onun bunun gotune carpip girer
Attığı gollere bakıyorum şansa çarpmış da gol olmuş gibi. Boş kaleye attığı golde bile izlerken atamayacak diye tedirgin etti  :ebebe: Kafası çalışıyor ama yetenekleri kafasından geçenleri yapmaya yetmiyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Attığı gollere bakıyorum şansa çarpmış da gol olmuş gibi. Boş kaleye attığı golde bile izlerken atamayacak diye tedirgin etti  :ebebe: Kafası çalışıyor ama yetenekleri kafasından geçenleri yapmaya yetmiyor.
Abu da dusenfeynki yapip atiyordu
Gecen falkao denedi abunun dusenfeynk vurusunu beceremedi

Su falkaoyu kiralasak aslinda
Maasini gs odesin ama

Çevrimdışı MUSTAFA_

Takim atsin golu
Sistem yuklesin hoca sistemle atsin golu
Sistem seni her zaman sonuca götürmüyor. Bazen maçlar çok sıkışıyor. O anlarda kurtarıcı yaratıcı oyunculara ihtiyaç duyuyorsun. Bizde bu kurtarıcı oyuncular suskundu ve bazı çok üstün olduğumuz maçları ya kazanamadık ya da farkı açamadık ve sıkıntıya düştük. Bize kafası çalışan yetenekli adamlar lazım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Sistem seni her zaman sonuca götürmüyor. Bazen maçlar çok sıkışıyor. O anlarda kurtarıcı yaratıcı oyunculara ihtiyaç duyuyorsun. Bizde bu kurtarıcı oyuncular suskundu ve bazı çok üstün olduğumuz maçları ya kazanamadık ya da farkı açamadık ve sıkıntıya düştük. Bize kafası çalışan yetenekli adamlar lazım  :tabe:
Hem yetenekli hem kafasi calissin oooo 20 milyondan baslar