Sentetik & Selülozik
Sentetik & Selülozik

Beşiktaş Forum|Sentetik & Selülozik Bu başlıkta sporla ilgili olmayan her konu forum kuralları gözetilerek konuşulabilir. Sentetik, selülozik ayrımı yapmak kesinlikle yasaktır.

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sentetik & Selülozik  [Okunma sayısı 139989 defa] Sentetik & Selülozik

Çevrimiçi goktasoktay

Ligler iptal, forum da iptal. Sayfa sayfa okurduk. Millet evde neler yapıyosunuz?

Çevrimdışı cursedofdragon

Ligler iptal, forum da iptal. Sayfa sayfa okurduk. Millet evde neler yapıyosunuz?

hiçbir şey yapamıyoruz abi yapacak bir şey yok her gün ayrı sıkıcı  :uyucam:

Çevrimdışı Culpable

Girisi yazdim cikisida yazayim :) bugun itibari ile 15.70$ dan elimdeki butun gumusler  ile vedalastim hem mevduatimizi usd karsinda korumus olduk bende usd bazinda %23 bir getisi sagladik 1 ay icerisinde :)  hedeflerim yukari olmasina  ragmen neden bugun cikis yaptim . piyasalarda  2. bir dalga bekliyorum bu virusun ekonomiye yapacagi etkileri cok hafife aliyorlar . merkez bankalarinin  karsiliksiz para basmasi ile olusan hasari engelleyemez gizleyemezsin . o yuzden  bugun ciktim ve 2 dalga gelirse   akabinde asagilardan maliyetlenip   2 3 yil tutacagim . .

Uretimde kisitlama yaptilar diye  petrol fiyatlari artiyor insanlarda su soruyu  kendilerine sormuyor : ornek uretim 100 birim  suan talep 40 birim  uretimden 10 birim kistigin zaman . talep gene yeterli degil . e  10 birim kisti diye sen petrol fiyatlarina minnak bir ralli yaptirirsan bunun sunni oldugunu   anlamak icin ekonomist olmaya gerek varmi ? talep artmadan petrol fiyatlari artmaz . petrol fiyatlari artmadikcada 2. bir dalga gelmesi kacinilmaz olur .. .

Ham petrol fiyati  suan 20.20$ beklentim 16$ daha kotumser olursam 12 13 $ derim .. buda senin ulkeyi saglam vurur @mylife1903 :) zaten  bugun 1 bankaniz daha  bono geri odemelerini yapamamis DEFAULT :)
Yeni gordum mesaji :) @mylife1903  biliyorun ben ara sira turkiyede ara sira beyaz rusyada  yasarim :)   simdi  bana sunu sor 2016 yilindan beri TR de   ne kadar tr mevduatin var diye

cevap : 0

e o zaman beyazrusyada mi diye sorucaksin  cevabi ruble olarakda mevduatim 0  ..  2016 yilindan once  yerel para cinsinden ticaret yapardim 2016 yilindan itibaren  gider kalemlerim $  gelir kalemlerim $  simdi neden bunu yazdim 2016 yilindan beri  zaten  bu krizi bekleyen birisi idim ama Virus adi altinda geldi .. . simdi sen kendi tuyonu anla :) . 2012 yilinda  JP morganin elindeki gumus stogu 5 milyon ons  2012 2019 yili arasinda ne oluyorsa bu adam 150 milyon ons  gumus daha ekliyor stoklarina  yani 2019 sonunda elinde 155 milyon ons  Gumusu var .. bir banka  dunya tarihindeki en buyuk stogu neden yapsin :)  19$ dan 11.70 lere indirdiler    normalde 11.70$ lardan  butun  parama  gumus alirdim :) ve hatta  virus oncesinde burnuma kotu kokular gelince 2 tane daireyide elden cikarip nakite gecirmistim ..    14$-11.70$ arasinda butun varligimin %60 ina  gumus aldim . belki yeniden bir dip yapar ihtimali ile %40 lik cephanemizi sakladim yeni bir dip gorurmu burasi muamma  yalniz    12 $ 13 14 $ lardan  gumus maliyetlenen insanlar   dolar  bazinda cok guzel rakamlar kazanir ..  suan dolar bazinda  %10 gibi bir rakam kar yazdi .  dolar bazinda %10 kazanmak icin minimum 5 yil  vadelide tutman gerekiyor :)

Çevrimdışı balkan-kartal

merhabalar UFC takip eden varsa bu ferguson gaetje macinin turkiye saati ile kacta oldugunu bilen varsa soyleyebilir mi
besiktastan baskasini bilmeyiz

Yüzüklerin Efendisi serisi dışında Alien gibi oldukça önemli yapımlarda boy gösteren aktör Ian Hol, 88 yaşında hayatını kaybetti. :bawling:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yüzüklerin Efendisi serisi dışında Alien gibi oldukça önemli yapımlarda boy gösteren aktör Ian Hol, 88 yaşında hayatını kaybetti. :bawling:

Masadan birer birer ayrılıyor dostlar   :by2:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı balkan-kartal

mylife1903 ten haber alan var mi 5 aydan beri foruma girmemis
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı MUSTAFA_

mylife1903 ten haber alan var mi 5 aydan beri foruma girmemis
Biz de haber alamıyoruz. Kimsede ulaşabileceği bir şey de yokmuş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Biz de haber alamıyoruz. Kimsede ulaşabileceği bir şey de yokmuş  :tabe:

bir şey yoktur inşallah  :uyucam:

Çevrimdışı Egos

Asrin kadrosuydu iste ustune 7 adam mi geldi ee butun kotuluklerin anasi quaresma da gitti
Bi adriyano herhalde farki yaratandi
Anlatamadik

yukarıya forumda atılan bir milyonuncu mesajı ekledim, eşyanın tabiatına uygun şekilde mylife ağabeyden gelmiş.

bir oturuşta üç litre tinere bana mısın demezdi, sentetiğe meyli vardı. saçları gür, gözleri bademdi. boyu on olmasa da beş metreydi, kartal kadar kartaldı...

kara kartaldı.

kendisini saygı, sevgi ve kürekle anıyorum.

Çevrimdışı karakartalselim

Youtube trendlerde gezerken denk geldim. Josef ile Enis Kirazoğlu Excalibur bilgisayarda COD War Zone oynuyorlar. Büyük bir kısımda da takımla alakalı sohbet ediyorlar. İzlemeyenler bi göz atsın derim :D