Uruguay - Kosta Rika 14.06.2014
Uruguay - Kosta Rika 14.06.2014

Beşiktaş Forum|Uruguay - Kosta Rika 14.06.2014 D grubunun ilk maçı, grupta favoriler hiç şüphesiz italya ve ingiltere fakat uruguay sürpriz yapabilir zira etkili bir kadroları var geçen

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Uruguay - Kosta Rika 14.06.2014  [Okunma sayısı 27978 defa] Uruguay - Kosta Rika 14.06.2014

Çevrimdışı ZEKI

qurtois gibi birşeydi.kolombiya kaleciside çok iyi bir ara bizimle ismi geçmişti.alınmadığına üzülmüştüm.galiba o sene kova kaleci mcgregor gelmişti
o kova kaleciden 2.5 m euro para kazandik :D
Bu artada navasta yanlis hatirlamiyorsam barcadan 7 yiyerek sezona baslamisti.  Defans ve kaleci cok onemli. Schumacher almanyadan geldiginde 90 mi ne gol yemisti rekor kırmıstı. FB de o sezon 20 mi ne gol yediydi.

Alıntı
thibaut courtois :)
Kalecin iyi olunca defanstan ileriye doğru herkes daha özgüvenli oynuyor. Kalende Hakan Arıkan olsun, her an kaleci hatasıyla gol yemekten kork, hiçbir oyuncunun kafası ofansta veya defansta rahat olmaz, dolayısıyla tam randıman alamazsın. Başka parametreleri de var tabi ki ama bu sezon ilk 4 hafta Escude'den bile verim aldık Tolga varken.:)

Kesinlikle katiliyorum Zaten gecen sezon degil belki son 5 yilda yaptigimiz en isabetli ve en iyi transferdir Tolga

Çevrimiçi murat

qurtois gibi birşeydi.kolombiya kaleciside çok iyi bir ara bizimle ismi geçmişti.alınmadığına üzülmüştüm.galiba o sene kova kaleci mcgregor gelmişti

Ospina'ydı abi alacaktık ama bonservisi pahalı geldi feda senesinde alamadık. İyi kalecidir onu alsaydık bu sene Tolga'yı almazdık. Ama McGregor'u yedirmem.:) Biz yıllarca Hakan ve Rüştü yüzünden sırf kaleci hatasıyla onlarca maç verdik puan kaybettik. Mcgregor çok çok iyi kaleci değildi. Beşiktaş'ın kalecisi değildi belki ama tam bir Britanyalı kaleciydi. Kurtarması gerekeni kurtardı, yemesi gerekeni yedi en azından onun hatası yüzünden gol yemedik hiç. Herif sinir hastası oldu burda defansa bağırmaktan.:)
mcgregor hkkındaki görüşe katılmıyorum.o sene beşiktaş 110 civarı pozisyon vermiş 60 civarı gol yemişti gs 150 civarında pozisyonda 25 civarı gol yemişti.neredeyse her gelen gol oluyordu.eğer tolga gibi bir kalecimiz olsaydı o sezon şampiyon olmamak için sebep yoktu.o sene beşiktaş daha az pozisyon vermişti ama daha çok gol yemişti.2.5 milyonu keşke 5-6 maçı kazandırarak sağlasaydı.

Çevrimdışı nannan

Ospina'ydı abi alacaktık ama bonservisi pahalı geldi feda senesinde alamadık. İyi kalecidir onu alsaydık bu sene Tolga'yı almazdık. Ama McGregor'u yedirmem.:) Biz yıllarca Hakan ve Rüştü yüzünden sırf kaleci hatasıyla onlarca maç verdik puan kaybettik. Mcgregor çok çok iyi kaleci değildi. Beşiktaş'ın kalecisi değildi belki ama tam bir Britanyalı kaleciydi. Kurtarması gerekeni kurtardı, yemesi gerekeni yedi en azından onun hatası yüzünden gol yemedik hiç. Herif sinir hastası oldu burda defansa bağırmaktan.:)
mcgregor hkkındaki görüşe katılmıyorum.o sene beşiktaş 110 civarı pozisyon vermiş 60 civarı gol yemişti gs 150 civarında pozisyonda 25 civarı gol yemişti.neredeyse her gelen gol oluyordu.eğer tolga gibi bir kalecimiz olsaydı o sezon şampiyon olmamak için sebep yoktu.o sene beşiktaş daha az pozisyon vermişti ama daha çok gol yemişti.2.5 milyonu keşke 5-6 maçı kazandırarak sağlasaydı.
Evet abi haklısın 49 golle kulüp tarihinin en çok gol yenilen sezonuydu Samet Aybaba zamanı. Ama onun asıl sebebi McGregor değil, takım savunmasının berbatlığıydı. Dediğim gibi Mcregor tam bir britanyalı kaleci. Hatta bizden gitti Premier Ligde oynadı. Ekstrası genelde yoktur ama hata yaparak da gol yedirmez. Hakan ve Rüştü sayesinde kimbilir kaç senemiz kaleci hatalarıyla yandı gitti.

Çevrimiçi murat

takım savunması kötü demişsin ama şampiyon olan takımda daha az pozisyon verip iki kat fazla gol yemişsin.mc gregor o sezon çok kötüydü.cenk oynasa daha iyiydi.

Çevrimdışı nannan

takım savunması kötü demişsin ama şampiyon olan takımda daha az pozisyon verip iki kat fazla gol yemişsin.mc gregor o sezon çok kötüydü.cenk oynasa daha iyiydi.

Abi Cenk'in Falcao'ya İnönü'de attırdığı golü hatırlatıyorum başka da laf etmem bu konuda.:)

Çevrimdışı secospat

Ayrıca mcgregor bedavaya gelip yıllar sonra bize ufakta olsa bonservis parası kazandıran bir adam :D Onu da es geçmeyelim, ospina iyi kaleci evet ama tolgada iyi bir kaleci. Hem jose sambade gerçeği var ortada dünyaca ünlü bir kaleci antrenörümüz var, alttan pişen cenk(her ne kadar yersiz çıkışlarıyla bizi deli etse de)  ve günay gibi çok iyi yerli kalecilerimiz var
Nam-ı Değer Ergen Yalçın

https://twitter.com/ergenylcn

Varsa yoksa Beşiktaş ! Haydi Kalk ayağa yürü güneşe..

Çevrimiçi murat

Adamın kaybettirdigi maçlar getirdiğibonservis parasını karşılamaz.

Çevrimdışı nannan

McGregor'un bariz hatasıyla kaybettiğimiz 5 tane maç sayamazsın:)

ST25i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı TØLGA

En iyi oynadigi mac akhisar maciydi ondada dört yedik yanlis hatirkamiosam davada fazla olabilirdi :D o aksam iyiydi allahdanda cikardi bir kaç tane :bandit:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı nannan

Yani o kadar gol yemesinin sebebi kendisi değil takımın olmayan defans kurgusuydu. Akhisar maçını yerinde izlemiştim, o gün futbol tanrıları bizim kaybetmemizi istemişti.:)

Çevrimdışı Burak2

hugo lloris dünya çapında bi kaleci değil mi..peki 2 senede tottenhamda kaç gol yemiştir sizce. örneğin bu sezon liverpooldan 5 yerken takımın en iyi adamıydı. aynı şekilde sondan bi önceki hafta 2 gol yedi ama maçın adamı seçildi. hugonun yediği hatalı gol 3ü 5i geçmez ama takım defansı yerlerdeydi

Çevrimiçi murat

isterse hiç hata yapmasın farketmez arada bir top tutsun.iş yapmayan adam hata da yapmaz.bana 5 tane gol olacak pozisyonu kurtarmışmı onunla gelin.mc gregoru savunuyorsunuz anlayamıyorum.beşiktaşa doldurun o zaman bedava oyuncuları seneye 500 bin tl den satın takım küme düşsün ama para kazanalım.

Çevrimdışı nannan

isterse hiç hata yapmasın farketmez arada bir top tutsun.iş yapmayan adam hata da yapmaz.bana 5 tane gol olacak pozisyonu kurtarmışmı onunla gelin.mc gregoru savunuyorsunuz anlayamıyorum.beşiktaşa doldurun o zaman bedava oyuncuları seneye 500 bin tl den satın takım küme düşsün ama para kazanalım.
Abi sen beni yanlış anlıosun. McGregor'u savunmuyorum. Şöyle sorarsam anlarsın sanırım:
Maç kaybettiren kaleciyi mi istersin yoksa maç kazandırmayan kaleciyi mi? O sezon o kadar gol yememizin sebebi savunma anlayışımızın kötülüğü değil, hiç olmamasıydı. Defans lolmayan takımda da kaleciyi suçlamam şahsen.
Daha önce söylediğim gibi, Mcgregor klasik britanyalı kaleciydi. Kurtarması gerekeni kurtarır, abuk subuk gol yedirmez, nadiren de maç kurtarır.

Çevrimiçi murat

Abi sen beni yanlış anlıosun. McGregor'u savunmuyorum. Şöyle sorarsam anlarsın sanırım:
Maç kaybettiren kaleciyi mi istersin yoksa maç kazandırmayan kaleciyi mi? O sezon o kadar gol yememizin sebebi savunma anlayışımızın kötülüğü değil, hiç olmamasıydı. Defans lolmayan takımda da kaleciyi suçlamam şahsen.
Daha önce söylediğim gibi, Mcgregor klasik britanyalı kaleciydi. Kurtarması gerekeni kurtarır, abuk subuk gol yedirmez, nadiren de maç kurtarır.
Ben abuk subuk gol yediğini düşünüyorum.kaleci dediğin biraz gol kurtarır bu üstüne gelen toplar hariç birşey kurtarmıyordu.maç kaybetrirecek hata yapmasına gerek bile bırakmıyordu geleni yiyordu.

2.5 milyon kazandırdı 10 milyon kaybettirdi.
[ Son Düzenleme: 23 Haziran 2014, 20:38:02 muratkaya ]

Etiketler: