Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

kartalizma190399 ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1755185 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi kahyaoglueren

Westham-Chelsea maçı harika oluyor.

Ozellikle Liverpool, City, Chelsea son iki haftadır tempo olarak inanılmaz seviyeye çıktılar.

Çevrimdışı mrred

Avcı haterlar burada mı ? Adam çatır çatır top oynatıyor. Çok yanlış zamanda geldi ah hocam ya
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Avcı haterlar burada mı ? Adam çatır çatır top oynatıyor. Çok yanlış zamanda geldi ah hocam ya

Nefret çare üretemeyenlere mahsus bir olay, mevcut şartlarda olması gereken yapıldı aynı takım yükselişe geçti ve toplama kadroyla şampiyon olduk. Avcı burada milli takımda yaşadığı bocalamayı yaşadı. Biz Trabzon'da başarılı olacağını söyledik neden çünkü batıran hoca olarak, maaşının büyük bir kısmı bizim tarafımızdan karşılanarak gitti. Orada ilk günden beri sadece işiyle meşgul, egosuz bir görüntü çiziyor zaten ilk gunden beri perf. çizgisi de temiz. Burası ona hayatının dersi oldu, şimdi halini düzelttiği doğruyu yanlışı öğrendiği için Allah'da karşılığını veriyor. Doğru zamanda ve doğru şartlarda gelseydi daha iyi olurdu orası ayrı ama böyle olması gerekiyormuş belki şimdi başarılı da olmayacaktı. Burada yaptığı sayısız amatörlük ve ego şovları var bazı şeyleri düzeltsen de eskisi gibi olmuyor.

Geçmiş geçmişte kalıyor biz iki kupalı camia olarak yazın Sergen işi cacığa bağlandığında ayrı yollara gitmeli, düzgün planlama yapmalıydık. Olmadı bir ay kadar önce zaten gönderilebilecek bir performansı vardı. Şu an kovsak da şampiyonluk imkansız gözüküyor ama bununla her geçen gün geleceğimizden yiyoruz.
[ Son Düzenleme: 06 Aralık 2021, 19:37:35 Erman1903 ]

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Arkadaşlar  transfer dönemi dışında transfer yapılabilir mi ?

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Arkadaşlar  transfer dönemi dışında transfer yapılabilir mi ?
Yaparsın ama transfer dönemi gelip kadroya kaydedene kadar oynatamazsın.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Figueiredo güzel attı fenere umarım bu orta sahayla bize de çıkarlar.

Çevrimiçi Samet Demir

O neydi la öyle.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?t=7KBMJZV_BVPXVHY4Znuuig

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hocanın en önemli oyuncularından biri Andre Franco sözleşme bitiş Haziran 2022
Bu sezon 14 maç - 6 gol / 2 asist.

19/20   1 Tem 2019   Estoril Praia A23   Estoril Praia
18/19   1 Ağu 2018   Kulüpsüz              Estoril Praia A23
17/18   1 Tem 2017   Sporting CP U19   Kulüpsüz
16/17   1 Tem 2016   CF Belenenses U19   Sporting CP U19
15/16   1 Tem 2015   Sporting CP U17   CF Belenenses U19
13/14   1 Tem 2013   Sporting CP Sub-15   Sporting CP U17
11/12   1 Tem 2011   Sporting CP Altyapı   Sporting CP Sub-15

Çevrimdışı Erman1903

Hocanın en önemli oyuncularından biri Andre Franco sözleşme bitiş Haziran 2022
Bu sezon 14 maç - 6 gol / 2 asist.

19/20   1 Tem 2019   Estoril Praia A23   Estoril Praia
18/19   1 Ağu 2018   Kulüpsüz              Estoril Praia A23
17/18   1 Tem 2017   Sporting CP U19   Kulüpsüz
16/17   1 Tem 2016   CF Belenenses U19   Sporting CP U19
15/16   1 Tem 2015   Sporting CP U17   CF Belenenses U19
13/14   1 Tem 2013   Sporting CP Sub-15   Sporting CP U17
11/12   1 Tem 2011   Sporting CP Altyapı   Sporting CP Sub-15

Çok harika bir çocuk değil aslında ama iş yapmış. Adam çerle çöple tutunmuş orada lige öyle söyleyeyim, santraforu yok. En iyi adamlarından biri buraya gelen Crespo'ydu. O da hani bizim burada paylaştığımız hareketli 8'lerin 2 gömlek düşüğü tadındaydı.

Nahuel Ferraresi diye bir oyun kurucu stoperi var muhteşem değil ama çalışmış.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çok harika bir çocuk değil aslında ama iş yapmış. Adam çerle çöple tutunmuş orada lige öyle söyleyeyim, santraforu yok. En iyi adamlarından biri buraya gelen Crespo'ydu. O da hani bizim burada paylaştığımız hareketli 8'lerin 2 gömlek düşüğü tadındaydı.

Nahuel Ferraresi diye bir oyun kurucu stoperi var muhteşem değil ama çalışmış.

Zaten çer-çöpten böyle verim alıyorsa açıkçası umutlaanıyorum.

Çevrimiçi levitate

1 saate yeni hocanın estorildeki son maçı başlayacak

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Yeni hocamızın maçını izleyelim bakalım.

Çevrimiçi levitate

estoril aromalı link var mı ya

edit: buldum isteyen dm
[ Son Düzenleme: 18 Aralık 2021, 00:33:35 levitate ]

Çevrimiçi levitate

aha estoril attı duran toptan

Çevrimiçi levitate

GOOOOOOOL 2 OLDUUU

eleman bir pas attı yuh yani
[ Son Düzenleme: 18 Aralık 2021, 01:06:11 levitate ]

Çevrimiçi levitate

şu chiquinho denen arkadaş iş yapar

Çevrimdışı Erman1903

şu chiquinho denen arkadaş iş yapar

Onu Arsenal istiyormuş diye bir söylenti dolaşıyor. Bilmiyorum ne kadar doğrudur.

Çevrimiçi Samet Ç

Estoril acayip yeteneksiz oyunculara sahip bizim ligden herhangi bir hocayı koy başına küme düşürür alt ligin birincisiyle süper ligin küme düşecek dört takımı kadar yetenekliler hoca iyi puan toplamış bunlarla.

Çevrimiçi levitate

bayağı yeteneksizler ya net hoca dokunuşu var

Çevrimiçi levitate

Onu Arsenal istiyormuş diye bir söylenti dolaşıyor. Bilmiyorum ne kadar doğrudur.
artık biz istiyoruz :D

Çevrimiçi levitate

2-2 oldu stoperleri berbat

Çevrimiçi Samet Ç

2-2 oldu stoperleri berbat
Santraforu da Kenan Karaman'dan kötü.

Çevrimdışı Erman1903

artık biz istiyoruz :D

İzlemiyorum ben maçı şimdi baktım Ciquinho'nun ne yaptığına. Eski tip kanat gibi oynuyor sanırım, full dribble atıp orta kesmiş. Amatörce işleri var oyunun bazı taraflarını hiç oynamıyor, ama savunması falan iyi.

Çevrimdışı Erman1903

Santraforu da Kenan Karaman'dan kötü.

Ben santraforları yok diye tanımladım  :lol: