Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Sefa Kara ve 74 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1759296 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı ferdi1903

fener maci tam komediye döndü

Çevrimdışı caner.eryigit

Alın abi megafonları ele

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Haftaya konyada puan bırakırlar Pereira'yı yollarlar

Çevrimiçi levitate

delirmiş bunlar alt tarafı yenildiler Yönetim gitsin﹗ + oyuncu yuhlama var yuh cidden
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu sene Trabzon şampiyon olur gibi ama Gs yarıştan kopmazsa hakemlerle ikinci yarı tehlikeli olabilir.  Bakalım MHKya kimi atayacak Gs.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Samet Ç

delirmiş bunlar alt tarafı yenildiler Yönetim gitsin﹗ + oyuncu yuhlama var yuh cidden
Trabzon vol 2 sonları bu

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ferdi1903

beter olsunlar insallah yarin gerekeni yapar kendimize geliriz artik

Çevrimiçi levitate

Trabzon vol 2 sonları bu
iyi olur tek rakip kalır, bunlarda eğlence malzemesi olur :D

Çevrimdışı AigleBordeaux

Kışın yine baya para harcayacaklar gibi duruyor

Çevrimiçi levitate

arkadaşım diyor ki son maçta alkış diye çağırıp yuhlayıp şişe atıp yollamışlar :D

Çevrimiçi levitate

Kışın yine baya para harcayacaklar gibi duruyor
valla daha nereye adam alacaklar anlamıyorum

Çevrimdışı AigleBordeaux

valla daha nereye adam alacaklar anlamıyorum
Forvet transferi kesin olur
Sol tarafa Ferdi’nin yerine bir adam isteyecektir Vitor

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Febe acaip mücadele ediyor ve sağlam pres yapıyor sanki doping almış gibiler ama oyun planı diye bir şey yok.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu sarı civcivlere 4 atan PSV ye Ajax bugün 5 attı.

Çevrimiçi levitate

Forvet transferi kesin olur
Sol tarafa Ferdi’nin yerine bir adam isteyecektir Vitor
200 tane forvetleri var daha ne forveti :D

Çevrimiçi levitate

Bu sarı civcivlere 4 atan PSV ye Ajax bugün 5 attı.
bize 4 atan sporting'e ajax 5 attı :ı

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bize 4 atan sporting'e ajax 5 attı :ı

Biz ajaxtan çok ucuz kurtulduk.
Adamlar safkan hücum takımı.

Çevrimdışı Erman1903

Febe acaip mücadele ediyor ve sağlam pres yapıyor sanki doping almış gibiler ama oyun planı diye bir şey yok.

Sol taraftaki bek sorununu aştılar. Orta sahaları oyuna giremiyor Zajc yetersiz, Gustavo vasat. Crespo'yu Zajc yerine kullansalar biraz daha iyi olurlar ama yedek. Hocaları müdahale etmekte geç kaldı.

Çevrimdışı Erman1903

Biz ajaxtan çok ucuz kurtulduk.
Adamlar safkan hücum takımı.

Bu sezon en konsantre olduğumuz maç. Genelde ya haldır huldur hücum ediyor ya da oyunu tutmakta güçlük çekiyoruz.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Gerilmeye gerek yok abiler, zaten kötü oynadığımızı, transfer döneminde yanlışlar yapıldığını forumun 90% farkına vardı.
Rakiplerin vasat olduğu ortada, Sergen hoca bir çözüm bulacak yada gidecek.

Çevrimdışı Erman1903

Gerilmeye gerek yok abiler, zaten kötü oynadığımızı, transfer döneminde yanlışlar yapıldığını forumun 90% farkına vardı.
Rakiplerin vasat olduğu ortada, Sergen hoca bir çözüm bulacak yada gidecek.

Zihniyet aynı kaldığı sürece birilerinin kalması gitmesi çok fark etmiyor. Ne hocalar geldi yabancı, zaten kötü gidiş devam ederse yüzde 80 Şenol gelir o da tam tersi planlamaya hiç karışmaz bütün oyuncuları yöneticiler getirir. Bu düzen devam ettiği sürece anca kan uyumu ekstra sinerji olacak hocayla öyle başarılı olursun. Olmazsa her sezon hoca değiştir daha iyi.

Sportif anlamda bir ekolünün olması gerekiyor bunun yolu da işi profesyonellere bırakmak. Sadece altyapı değil,  üst yapıda da hoca dışında işleyen düzenin olacak.  Sen bir yolda olacaksın hoca gelip eşlik edecek.

Evet vasatlar ligi, şahsi düşüncem muhtemelen derbiyi kazanırız ama hocanın tarzı bir ileri bir geri. Benim tadım bir kere kaçtı bu kadar imkan bolluk tepede olmalıydık. Geçen sezon maliyetler çok daha düşük beklenti yoktu kaybetmek fazla yara vermez. Şimdi böyle değil oyuncularının yatırımlık halleri de yok şampiyon olamazsan geleceği kurtarasın, birilerinin keyfine transfer yaptık.

Fb ve Gs'nin durumlarında şaşılacak bir şey yok kadrolar belli biri eksik gedik yenilik içinde diğeri amatörce bir scouting yapmış. Ağır favori kadrosuyla durumu normal olmayan biziz ve Ts. Loserlar diye diye herifleri Underdog yaptık bunun avantajını yaşıyorlar. Adamlar sinsi gibi lider oldu.

Para yokken feda olunca sefa sıkıldım bu hikayeden ve sezonluk işlerden. Orta doğulular gibiyiz bu kafa yapısı beni sinir sahibi yapıyor bir süre göz ucuyla takip etmenin ötesine geçmeyeceğim hayatta ilgilenilecek çok daha düzgün şeyler var.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Ekim 2021, 14:04:22
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Ahhh ahhh. Su adam gelseydi 4-5 puan ile liderdik @tuncaboylu

Hulk'un Atletico Mineiro kariyeri:

55 maç
26 gol
12 asist

Çevrimdışı tuncaboylu

Ahhh ahhh. Su adam gelseydi 4-5 puan ile liderdik @tuncaboylu

Hulk'un Atletico Mineiro kariyeri:

55 maç
26 gol
12 asist

Atar, burada daha da çok atardı.