Forma ve Ürün Tasarımları
Forma ve Ürün Tasarımları

Beşiktaş Forum|Forma ve Ürün Tasarımları Arkadaşlar yaptığım formaları bir başlık altında paylaşmak istedim. Sizin de yaptıklarınız varsa atarsanız ve tasarımlarla ilgili

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Forma ve Ürün Tasarımları  [Okunma sayısı 367956 defa] Forma ve Ürün Tasarımları

Çevrimdışı serdart

bence formalar gayet iyi niye beğenilmedi anlamadım.

Çevrimdışı yigitcan1903

:dontknow:
Zevk işte
Ben de geçen seneki kırmızı(kırmızı olduğuna bile emin değilim)
Ve beyazı beğenmemiştim

Çevrimdışı Deniz

Beyaz haric güzel
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı muhalefet

Arma disinda bir numarasi olmayan ozensiz formalar. Ya 100. Yil ayagina A sinifi klupler arasina girmistik adidasin, bu mu A sinifi forma? Besiktasli grafiker kardeslerimiz daha iyisini yapabiliyorsa koskoca adidas firmasi neden yapamiyor bana biri aciklasin

Çevrimdışı denilanz

BEYAZ: Gayet sade. Yaka modelini beğendim ama düğmeli olmasa daha iyi olurdu bence. Taraftarlarca kırmızı vodafone yazısından rahatsız olunmuş. Ben çok da sıkıntı etmiyorum. Kırmızı formanın olmadığı bir sezonda kırmızıyı görmek batmadı bana açıkçası. Beyaza da yakışıyor.

SİYAH: Üçlemenin en iyisi. Ortadaki beyaz üçgen biraz göze batsa da yaka modeli hoşuma gitti. Kollardaki ve alt kısımdaki beyaz şeritler hoşluk katmış. Kumaşta da kartal veya arma tarzı bir baskı olabilirmiş.

ÇUBUKLU: Çubuklu formalarda sık rastladığımız marka ve takım logosu arasındaki uzun mesafe rahatsız etti beni açıkçası. Orta siyah bandın yanındaki beyaz şeritler daha ince tutulup logoları biraz daha birbirine yaklaştırabilirlerdi. Yaka modelini de beğenmedim. Ayrıca arka tarafta şeritler ya hiç olmamalıydı ya da numara kısmı hariç devam etmeliydi. Belki numara yok diyedir bilmiyorum ama böyle bir rahatsızlık verdi.

Çevrimdışı Abdullah

Arma disinda bir numarasi olmayan ozensiz formalar. Ya 100. Yil ayagina A sinifi klupler arasina girmistik adidasin, bu mu A sinifi forma? Besiktasli grafiker kardeslerimiz daha iyisini yapabiliyorsa koskoca adidas firmasi neden yapamiyor bana biri aciklasin

Her formada sürekli bi detay falan olmak zorunda değil ki. Niye böyle bir düşünce var gerçekten hayret ediyorum. Bu yorum şu an sadece beyaz için yapılabilir bence onda da kolda ve bel hizasında bi detay kullanilmaya çalışılmış. Çok başarılı olmamış o ayrı. Beyazı geçtik tamam begenmeyebilirsiniz peki çubukluya ne gibi bi detay koyabilirsiniz. Bana bunun cevabını verin lütfen çubukluya nasıl bir detay çalışması yaparsınız. Ayrıca amatör yapılan tasarımlarda da her formada beğenen bir kitle olduğu gibi beğenmeyen bi kitle de oluyor. Ve bizim taraftarimizin bi huyu var forma ilk çıktığı gün hepsi formayı yerin dibine sokar kimse beğenmez ama gel gör ki takım giyince veya gidip görüp alınca formalar kötü değilmiş ya beğendim ben derler. Ne değişiyor orada da fikirler tam tersine dönüyor birden. Muhalefet olmak başka bir şey ota b.ka eleştiride bulunmak başka bir şey lütfen şu aradaki farkı görelim ya. Bir şeyi begenmeyebilirsiniz ama ölümüne elestirip sırf siz begenmediniz diye ortadaki emeği calismayi hiçe sayamazsiniz kusura bakmayın. Her karar sizin keyfinize göre alınacak değil.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Abdullah

BEYAZ: Gayet sade. Yaka modelini beğendim ama düğmeli olmasa daha iyi olurdu bence. Taraftarlarca kırmızı vodafone yazısından rahatsız olunmuş. Ben çok da sıkıntı etmiyorum. Kırmızı formanın olmadığı bir sezonda kırmızıyı görmek batmadı bana açıkçası. Beyaza da yakışıyor.

SİYAH: Üçlemenin en iyisi. Ortadaki beyaz üçgen biraz göze batsa da yaka modeli hoşuma gitti. Kollardaki ve alt kısımdaki beyaz şeritler hoşluk katmış. Kumaşta da kartal veya arma tarzı bir baskı olabilirmiş.

ÇUBUKLU: Çubuklu formalarda sık rastladığımız marka ve takım logosu arasındaki uzun mesafe rahatsız etti beni açıkçası. Orta siyah bandın yanındaki beyaz şeritler daha ince tutulup logoları biraz daha birbirine yaklaştırabilirlerdi. Yaka modelini de beğenmedim. Ayrıca arka tarafta şeritler ya hiç olmamalıydı ya da numara kısmı hariç devam etmeliydi. Belki numara yok diyedir bilmiyorum ama böyle bir rahatsızlık verdi.
Eleştiri yapılıyorsa böyle yapılır ya teşekkürler abi

Çevrimdışı enesbjk

Bence formalar yarın saat 10.01de açıklanacak. Sadece tahmin
Tuttu. Bu arada formaları beğendim.

Çevrimdışı Yakup

Eleştiri yapılıyorsa böyle yapılır ya teşekkürler abi

@Abdullah bunları sen çizmedin değil mi?  :alala: :alala: :alala:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Abdullah

@Abdullah bunları sen çizmedin değil mi?  :alala: :alala: :alala:
Niye sordun ki

Çevrimdışı Yakup

Niye sordun ki

çok çizip gönderiyordun ya ondan sordum  :biggrinking:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimiçi Kartal Ç

Sade forma hastası biri olarak bu sezonki 3 formaya da bayıldım. Fiyat biraz daha makul olsaydı daha iyiydi ama artık taksitlere böldürüp alacaz napalım.
bu arada vodafone yazısının hafif gölgeli yazılmış olması çok iyi düşünülmüş.
[ Son Düzenleme: 11 Haziran 2015, 14:17:52 Kartal Ç ]

Çevrimdışı yigitcan1903

Böyle efsane olurdu beyaz

Çevrimdışı FARUK

daha önce arkada Beşiktaş yazmıyordu sanki ben mi yeni farkediyorum :)

Çevrimdışı yigitcan1903

daha önce arkada Beşiktaş yazmıyordu sanki ben mi yeni farkediyorum :)
Antrenman ürünlerinde vardı adidasın
Bu sene formalara da koymuşlar

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ahmetx

beyazı alıp vodafonu siyaha boyayacağım.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

çubukluda ön - arka ,alt - üst , cephe - yan uyumsuzlukları var
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı yigitcan1903

çubukluda ön - arka ,alt - üst , cephe - yan uyumsuzlukları var
Asimetrik mi?
beyazı alıp vodafonu siyaha boyayacağım.
Bunu ben de düşünüyorum
Alıp üstüne aynı puntolarla baskı mı yaptırsak siyah?
Atar mı acaba sonradan?

Çevrimdışı Abdullah

Asimetrik mi?Bunu ben de düşünüyorum
Atar mı acaba sonradan?
Sıkıntı olur muhtemelen düzgün olmaz

Çevrimdışı Abdullah

çok çizip gönderiyordun ya ondan sordum  :biggrinking:
Yok abi bunlarda ben çizdim denilecek bir şey yok ki

Çevrimdışı Abdullah

Böyle efsane olurdu beyaz

Çok şey istiyorsunuz

Çevrimdışı yigitcan1903

Çok şey istiyorsunuz

Alt tarafı siyah olacak
Ben yaptırırım onu bi şekil

Çevrimdışı ahmetx

Asimetrik mi?Bunu ben de düşünüyorum
Atar mı acaba sonradan?
1.ön baştan aşağı çizgili iken arka yarıya kadar çizgili,arka tarafta alt üst uyumsuzluğu var,yanlarda bir problem yokmuş .
2.Sormak lazım formacılara
[ Son Düzenleme: 11 Haziran 2015, 15:15:30 ahmetx ]