Forma ve Ürün Tasarımları
Forma ve Ürün Tasarımları

Beşiktaş Forum|Forma ve Ürün Tasarımları Arkadaşlar yaptığım formaları bir başlık altında paylaşmak istedim. Sizin de yaptıklarınız varsa atarsanız ve tasarımlarla ilgili

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Forma ve Ürün Tasarımları  [Okunma sayısı 369738 defa] Forma ve Ürün Tasarımları

Çevrimdışı tayfunyasar

Beyaz forma buysa süper. Adidas şov yapıyor 2 senedir. Forma satış rakamları da ortada zaten.

Siyah şort beyaz konç ile vodafone arenaaaaa diye bağırıyor forma.

Umarim bu sene replika taraftar formasi da cikartirlar. Direk günlük giymelik olmus.
Seni düşündüm dün akşam yine!

Çevrimdışı Abdullah

Yarını bekleyelim. En çok satan çubuklu olur sanırım bu sene.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Deniz

Bir de yeni sezon beyaz diye ortada dolanan bi forma var, benim 2 yıl önce çizip Forza'ya attığım bi forma bu, ama altından imzamı silip yeni sezon diye twitter'daki Beşiktaş sayfalarında paylaşıyorlar. Yeni sezonla alakası yok bu çizimimin :) Zaten kulübe 50 kere yollanmış bu.

Eline saglik kardesim cok guzel olmus
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı yigitcan1903

Yazı da kırmızı değil
Orasına burasına kırmızı sokuşturmamışlar
Ne isterim daha
Beyaz forma siyah şort
Mis!
Sade olanı makbul benim için

Çevrimdışı Deniz

Yazı da kırmızı değil
Ne isterim daha
Beyaz forma siyah şort
Mis!
Aliyor muyuz birer tane müdür
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Efe

Yazı da kırmızı değil
Ne isterim daha
Beyaz forma siyah şort
Mis!
formalar harika olacak siyah ve beyaz başka renk yok istediğim gibi vodafone arenaya yakışacak
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı yigitcan1903

Çevrimdışı Anıl

Yarını bekleyelim. En çok satan çubuklu olur sanırım bu sene.

Formaları mı gördün @Abdullah abi :bandit:

Çevrimdışı Tolga

Siyah forma buysa ben baya beğendim :icool:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Abdullah

Formaları mı gördün @Abdullah abi :bandit:
Hayır ama çubuklu güzelmiş öyle diyollaa :D

Çevrimdışı ONUR KOLCU

forma sızmış..

bu forma kolpa olabilir Vodafone amblemi yok . biraz tuhaf geldi bana ..

bunu sızdıran öyle bi belgeye ulaşyıysa eger hepsini sızdrırdı.

Çevrimdışı Sinan Öz

Eyvallah Deniz teşekkür ederim sana da diğer arkadaşlara da :)
Bu beyaz sadece çizim (bana göre). Gerçekçi değil çizim olarak bile. O kartal kanatları google kanat yazdığınız da ilk çıkan görsellerden. Yani adidas tutup bunu formaya kullanmaz. Gün içinde göreceğiz artık formaları.

Çevrimdışı enesbjk

Bence formalar yarın saat 10.01de açıklanacak. Sadece tahmin

Çevrimdışı FARUK

Bu beyaz sadece çizim (bana göre). Gerçekçi değil çizim olarak bile. O kartal kanatları google kanat yazdığınız da ilk çıkan görsellerden. Yani adidas tutup bunu formaya kullanmaz. Gün içinde göreceğiz artık formaları.

bencede öyle ama vodafone logosuz olması ilginç geldi 2 yöne de yorumlanabilir

Çevrimdışı Abdullah

bencede öyle ama vodafone logosuz olması ilginç geldi 2 yöne de yorumlanabilir
Vodafone'un logo koymaktan vazgeçeceğini hiç sanmıyorum. Aslında bunu bizimkilerin teklif ettiğini de hiç sanmıyorum. Umarım yarın güzel bir lansman olur. Güzel bir gün bizi bekliyor gibi.

Çevrimdışı Sinan Öz

Bence de, Beyaz formada Kırmızı bi vodafone logosuyla hayal kırıklığı yaşayacağız gibime geliyor Footyheadlines'daki görselde olduğu gibi.

Çevrimdışı Abdullah

Maalesef yaşamama gibi bir ihtimalimiz yok bence de.

Çevrimdışı Deniz

Bence de, Beyaz formada Kırmızı bi vodafone logosuyla hayal kırıklığı yaşayacağız gibime geliyor Footyheadlines'daki görselde olduğu gibi.
Oyle birsey olmaz insallah beyaz formaya kirmizi logo ya da yazi koyduklari an almaktan vazgeçerim.içine etmesinler güzelim formanin..

Çevrimdışı Abdullah

Oyle birsey olmaz insallah beyaz formaya kirmizi logo ya da yazi koyduklari an almaktan vazgeçerim.içine etmesinler güzelim formanin..
O logo gelecekse oraya kırmızı gelir başka bi ihtimal yok. Tek çare logonun olmaması o da ihtimal dahilinde değil. Yani kaçınılmaz son gibi gözüküyor maalesef

Çevrimdışı Aykutt

Sinan hocam gerçekten efsane formalar olmuş ikisi de alınabilir olmuş.Ama işte adidasa göndermeleri lazım forma dizayn işlerini.Adidas formaları sunuyor,seçen taraf bizim yönetim oluyor formaları.

Çevrimdışı tayfun

formalar açıklandı ağalar.
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı Fatih

Bana gore cok fazla kotu tasarlamislar bu sene... Asiri hem de...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Yakup

yine siyah forma alacağız anlaşılan birde yakından bakalım fikrimiz yine aynı mı kalacak  :alala:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Deniz

Çevrimdışı Deniz

Siyah veya cubuklu alinabilir ama beyazi asla almam.tebrikler vodafone kirmizi yazdirdin bolca reklamin oldu formanin da icine ettin tebrikler.