Forma ve Ürün Tasarımları
Forma ve Ürün Tasarımları

Beşiktaş Forum|Forma ve Ürün Tasarımları Arkadaşlar yaptığım formaları bir başlık altında paylaşmak istedim. Sizin de yaptıklarınız varsa atarsanız ve tasarımlarla ilgili

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Forma ve Ürün Tasarımları  [Okunma sayısı 365317 defa] Forma ve Ürün Tasarımları

Çevrimdışı Deniz

Beğendim
Logo siyah olursa tadından yenmez
Manchester united için vodafone logosunu mavi bile yaptı bize gelince yiğitleniyorlar :bandit:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı yigitcan1903

Manchester united için vodafone logosunu mavi bile yaptı bize gelince yiğitleniyorlar :bandit:
Bizimkiler hemen olur diyolardır kırmızıya

Çevrimdışı Abdullah

Bizimkiler hemen olur diyolardır kırmızıya
Bizimkilerin siyahı teklif ettiklerini düşünmüyorum

Çevrimdışı yigitcan1903

Bizimkilerin siyahı teklif ettiklerini düşünmüyorum
Aynen demek istediğim bu
Söz konusu bile edilmiyordur

Çevrimdışı Deniz

Bu senede kirmizi olacaktir.seneye de sesleri cikmazsa vodafone yakinda 3 tane kırmızı forma cikarttirir.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Anıl

Bu senede kirmizi olacaktir.seneye de sesleri cikmazsa vodafone yakinda 3 tane kırmızı forma cikarttirir.
Bu sene kırmızı forma yok :tabe: @Deniz

Çevrimdışı Deniz

Bu sene kırmızı forma yok :tabe: @Deniz
Vodafone Yazisi icin demistim ben onu Anil :)

Çevrimdışı Anıl

Vodafone Yazisi icin demistim ben onu Anil :)
He tamam pardon abi :D

Çevrimdışı idil

Allahhhhhh sana şükürler olsun kırmızı ya dur deme vakti gelmişti :D şaka gibi olan (çubuklu olmayan) bir senenin ardından yeni sezonda çıkacak çubukluyu 5 sene çıkarmam artık ben  :tabe: :tabe:
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı ALI RIZA

Allahhhhhh sana şükürler olsun kırmızı ya dur deme vakti gelmişti :D şaka gibi olan (çubuklu olmayan) bir senenin ardından yeni sezonda çıkacak çubukluyu 5 sene çıkarmam artık ben  :tabe: :tabe:
:claps: :claps: :claps: :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı FARUK

@Abdullah bu antremanda giydikleri yeni mi
yeni ise neden vodafone yazmıyor

Çevrimdışı Abdullah

@Abdullah bu antremanda giydikleri yeni mi
yeni ise neden vodafone yazmıyor
Yeni antrenman kitleri ama neden yazmıyor ben de bilmiyorum anlamadım :alala:

Çevrimdışı Türkay

Bu sitede resmi olduğuna göre genelde doğru oluyor ama benim bildiğim adizero değil climacool olacaktı.

Birinin üstünde görmek lazım güzel gibi

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı ahmetx

şu vodafone kırmızısı berbat etmiş formayı .
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Abdullah

Bu sitede resmi olduğuna göre genelde doğru oluyor ama benim bildiğim adizero değil climacool olacaktı.

Birinin üstünde görmek lazım güzel gibi

Diğerini mi görüp çizdiler yoksa cidden bu mu forma :alala: ama bu olamaz ya :((

Çevrimdışı Abdullah

şu vodafone kırmızısı berbat etmiş formayı .
Yapacak bir şey yok abi çekecez bunu böyle

Çevrimdışı Türkay

Diğerini mi görüp çizdiler yoksa cidden bu mu forma :alala: ama bu olamaz ya :((

Bilmiyorum ama bu site bütün formaları duyuruyor bana güzel gibi geldi

Çevrimdışı Abdullah

Bilmiyorum ama bu site bütün formaları duyuruyor bana güzel gibi geldi
Ya güzel kötü değilde basit kalmış. Sadelik çizgisini gecememis cok basit kalıyor detay olarak sadece kol bel islemeleri var ki onlar da formayla çok alakasız detaylar.

Çevrimdışı ahmetx

adizero ile climacool arasındaki farklar neler?Adizeroda arma yapıştırma oluyor ama forma daha kaliteli diye biliyorum.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Abdullah

adizero ile climacool arasındaki farklar neler?Adizeroda arma yapıştırma oluyor ama forma daha kaliteli diye biliyorum.

Kesimleri de farklı abi

Çevrimdışı Türkay

Adizero çok daha klas duruyor

Çevrimdışı ahmetx

bizde adizero kesin mi ?

Çevrimdışı Türkay

bizde adizero kesin mi ?

Ben baya önce sormuştum twitterdan Cemil Kent'e Climacool demişti

türkayKaplan ‏@turkaykpln 
@BJKCemiLKent yeni sezon formalar adizero mu climacool mu? İnşallah adizero dur

A.CemiL KENT ‏@BJKCemiLKent  27 dk.27 dakika önce
@turkaykpln maalesef.. Climacool..)))))

Çevrimdışı ZEKI

ben begendim ama vodafone siyah olsaydi cok daha fazla begenirdim

Çevrimdışı Tolga

Beyaz ya da siyah formada kırmızı vodafone yazısı kötü durmuyorda çubuklu formada çok kötü görünecek maalesef bu yüzden çubuklu olmasını hiç istemiyordum ama olacakmış.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...