Forma ve Ürün Tasarımları
Forma ve Ürün Tasarımları

Beşiktaş Forum|Forma ve Ürün Tasarımları Arkadaşlar yaptığım formaları bir başlık altında paylaşmak istedim. Sizin de yaptıklarınız varsa atarsanız ve tasarımlarla ilgili

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Forma ve Ürün Tasarımları  [Okunma sayısı 365108 defa] Forma ve Ürün Tasarımları

Çevrimdışı ZEKI

Teşekkür ederim hocam yarın ugrasirim yapabilirim umarım :)
simdiden tesekkurler ellerine saglik

Çevrimdışı ZEKI

Çevrimdışı Abdullah

bi çalışma daha yaptım ben de :)
Eline sağlık hocam detaylar çok hoş olmuş :ok:

Çevrimiçi murat

@muratkaya abi böyle mi istemiştin  :)
yeni gördüm evetbundan bir tane alayım ben.öbürüde çok güzeldi.

Çevrimdışı Abdullah

@eski inönü

@derbeder2007
Hocam kusura bakma senin istediğin formaya uğraşamadım. Gündüz uğraşamadım akşam da basın canımı sıktı hiç forma yapacak havada değildim ama söz yarına yapıp atacam tekrardan kusura bakma

Çevrimdışı Abdullah

@derbeder2007
Abi yarını bekleyemedim bugün yaptım. Renk tonunu pek tutturamadığım için 4 tane yaptım pek güzel olmadı ama umarım beğenirsin.

Çevrimdışı ZEKI

@derbeder2007
Abi yarını bekleyemedim bugün yaptım. Renk tonunu pek tutturamadığım için 4 tane yaptım pek güzel olmadı ama umarım beğenirsin.
Hocam 1 ve 3 satilsa yeminle 3 er 4 er alirim muhtesem olmus emegine saglik. Yeni gordum kusura bakma @Abdullah Türk ellerin dert gormesin

Çevrimdışı Abdullah

Hocam 1 ve 3 satilsa yeminle 3 er 4 er alirim muhtesem olmus emegine saglik. Yeni gordum kusura bakma @Abdullah Türk ellerin dert gormesin
Rica ederim abi

Çevrimdışı Abdullah

Vodafone Arena'ya özel çıkarılacak forma için hazırladığım ilk çalışmalar  :)

Çevrimdışı bjknuri

@bjknuri Buyur hocam formayı bastıracak yer bulursan haber ver biz de bastıralım  :super:
[/q

hocam yeni gordum eline sağlık :ok: :ok: bastırma değilde dua edicem seneye boyle bi forma yapsınlar diye  :D :D

Çevrimdışı Abdullah

Uzun aradan sonra bir çalışma yaptım. :)

Çevrimdışı tayfun

sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı Abdullah

Çevrimdışı tayfun

sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimiçi murat

içimizde tekstilden anlayan yokmu :D adidas bile bu kadar iyisini yapamıyor Abdullah kardeşim.bende bu yetenek olsa forma işine girerdim :evillol:

Çevrimdışı Abdullah

içimizde tekstilden anlayan yokmu :D adidas bile bu kadar iyisini yapamıyor Abdullah kardeşim.bende bu yetenek olsa forma işine girerdim :evillol:
@MURAT gel beraber girelim abi  :evillol: şaka bir yana sanırım telif hakkından dolayı internetteki tasarımları kullanmıyorlar. Yoksa başka mantıklı bir açıklama bulamıyorum 3 büyük takımın da çok iyi çalışmalar yapan amatörleri var forumlarda. Ama adidas tasarımcıları neden her takıma adam gibi forma yapmıyor diye düşünürsek onu cidden merak ediyorum  :ebebe: Bazı formaları için cidden bir insan evladı bunu beğenip de nasıl piyasaya sürüyor diye düşünmüyor değilim :evillol:

Çevrimiçi murat

@MURAT gel beraber girelim abi  :evillol: şaka bir yana sanırım telif hakkından dolayı internetteki tasarımları kullanmıyorlar. Yoksa başka mantıklı bir açıklama bulamıyorum 3 büyük takımın da çok iyi çalışmalar yapan amatörleri var forumlarda. Ama adidas tasarımcıları neden her takıma adam gibi forma yapmıyor diye düşünürsek onu cidden merak ediyorum  :ebebe: Bazı formaları için cidden bir insan evladı bunu beğenip de nasıl piyasaya sürüyor diye düşünmüyor değilim :evillol:
@Abdullah Türk yaptığın bütün tasarımları aynı yere tek tek sırayla atalım ilk sayfada görünsün bu konuyu da üstüne taşıyalım.ilk açılış sayfasında hepsi görünsün.yeni konu olarak açarsın üstüne bu konuyu yapıştırırız.

Çevrimdışı Abdullah

@Abdullah Türk yaptığın bütün tasarımları aynı yere tek tek sırayla atalım ilk sayfada görünsün bu konuyu da üstüne taşıyalım.ilk açılış sayfasında hepsi görünsün.yeni konu olarak açarsın üstüne bu konuyu yapıştırırız.

@MURAT nasıl daha iyi olursa öyle yapalım abi  :) tam anlamadım ama  :ebebe: zaten başlık bir tek bana kaldı gibi kimse bir şeyler yapmıyor bir ara @EmreTkgz42 yapmıştı bir kaç çalışma o da bıraktı. Eminim içimizde photoshoptan anlayan bu konuya ilgi duyan bir çok arkadaş vardır. Ben konuyu açarken katılım çok olur hatta ilerleyen zamanda tasarım yarışması bile yapabiliriz diye ümit etmiştim  :dry: ama ilgi az kaldı gibi  :bawling: Photoshop bilgisi olan herkesi davet ediyorum elimdeki kalıpları sizinle paylaşabilirim. Eminim sizlerden çok orijinal fikirler çıkacaktır. :director:

Çevrimiçi murat

@MURAT nasıl daha iyi olursa öyle yapalım abi  :) tam anlamadım ama  :ebebe: zaten başlık bir tek bana kaldı gibi kimse bir şeyler yapmıyor bir ara @EmreTkgz42 yapmıştı bir kaç çalışma o da bıraktı. Eminim içimizde photoshoptan anlayan bu konuya ilgi duyan bir çok arkadaş vardır. Ben konuyu açarken katılım çok olur hatta ilerleyen zamanda tasarım yarışması bile yapabiliriz diye ümit etmiştim  :dry: ama ilgi az kaldı gibi  :bawling: Photoshop bilgisi olan herkesi davet ediyorum elimdeki kalıpları sizinle paylaşabilirim. Eminim sizlerden çok orijinal fikirler çıkacaktır. :director:
yeni konu aç içine bütün tasarımları koy ilk sayfada onlar olsun sonra bu konuyu üstüne birleştiririz.ilk sayfada tasarımların olsun.tabi şöyle olsa daha iyi olur beşiktaşın bütün formalarıda koyulabilir birde başka arkadaşların yapmış olduğu tasarımlarıda koyarsak isimleriyle çok güzel olur.benim fhotoshop bilgim yok sadece ufak tefek öneri verebilirim.

Çevrimiçi murat

şu üstteki parçalıyı beğenmedim galatasarayı hatırlatıyor bana :D çubuklu çok güzel olmuş.

Çevrimdışı Abdullah

Yapılan çalışmaları bir konuda ilk sayfada topladım @MURAT abinin tavsiyesi üzerine bu şekilde tüm çalışmalara ulaşabilirsiniz.  :ok:

Not: Yeni çalışmalar geldikçe bu başlığa eklemeye devam edeceğim.
[ Son Düzenleme: 28 Ekim 2014, 21:53:18 Efe ]

Çevrimdışı Abdullah

[ Son Düzenleme: 02 Ekim 2014, 11:07:39 Abdullah Türk ]

Çevrimdışı Abdullah

@EmreTkgz42  tarafından tasarlanan formalar...