Forma ve Ürün Tasarımları
Forma ve Ürün Tasarımları

Beşiktaş Forum|Forma ve Ürün Tasarımları Arkadaşlar yaptığım formaları bir başlık altında paylaşmak istedim. Sizin de yaptıklarınız varsa atarsanız ve tasarımlarla ilgili

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Forma ve Ürün Tasarımları  [Okunma sayısı 365189 defa] Forma ve Ürün Tasarımları

Çevrimiçi Necmi

pc açılınca ctrl+alt+delete yap sağ altan güç düğmesine tıklayın ve orada yeniden başlata basmadan önce tuşları tam bilmiyorum ama Shift ve ctrl yada alt tuşu olması lazım 3 den biri ama siz üçünede basılı tutun ve yeniden başlata basın yukarıdaki resimlerdeki ekran gelene kadar elinizi çekmeyin sonra zaten istediğiniz ayara ulaşmış olucaksınız... diyor birisi pc açılmadığına göre bunu dene aynı menüye ulaştırıyormuş @Abdullah

@ALI RIZA  win 8 de bildiğin gibi değil güvenli kip eski yöntemlerle açılmıyor makine açılışını hızlandırmak için kaldırmışlar gerizekalıca bir iş yapmışlar pc açıkken ancak güvenli kip işlemi yapabiliyorsun :D

Çevrimdışı Abdullah

pc açılınca ctrl+alt+delete yap sağ altan güç düğmesine tıklayın ve orada yeniden başlata basmadan önce tuşları tam bilmiyorum ama Shift ve ctrl yada alt tuşu olması lazım 3 den biri ama siz üçünede basılı tutun ve yeniden başlata basın yukarıdaki resimlerdeki ekran gelene kadar elinizi çekmeyin sonra zaten istediğiniz ayara ulaşmış olucaksınız... diyor birisi pc açılmadığına göre bunu dene aynı menüye ulaştırıyormuş @Abdullah

@ALI RIZA  win 8 de bildiğin gibi değil güvenli kip eski yöntemlerle açılmıyor makine açılışını hızlandırmak için kaldırmışlar gerizekalıca bir iş yapmışlar pc açıkken ancak güvenli kip işlemi yapabiliyorsun :D
Tamam abi deneyecem gece.
Sorma abi ya bu Windows 8den çektiğim kadar hiçbir şeyden çekmedim. Bu kadar lanet bir işletim sistemi yok. Bi vistadan çektim bi de bundan  en kısa zamanda Windows 10a geçecem

Çevrimdışı ALI RIZA

shift dedim lenovo resmi sitesini verdim ama dinlemiyor bu avdıllağ @Necmi abi

Çevrimiçi Necmi

shift dedim lenovo resmi sitesini verdim ama dinlemiyor bu avdıllağ @Necmi abi
:D oluyormuymuş öyle denemek lazım :bandit:

Çevrimdışı ALI RIZA

:D oluyormuymuş öyle denemek lazım :bandit:
En son ankaraya gideceğim yapmak için  :kop: :kop: :kop: :by2: :by2: :by2: :by2:

Çevrimdışı Abdullah

En son ankaraya gideceğim yapmak için  :kop: :kop: :kop: :by2: :by2: :by2: :by2:
Buyur gel beklerim

Çevrimdışı ALI RIZA

Buyur gel beklerim
Mantık zihin aynı @Deniz ikinizi aynı yaptım ya  :ishock: :ishock: :ishock:

Çevrimdışı Deniz

Kalıp bu olacak diyorlar.Şu logo ne kadar da bozuyor formaları bir örnek daha..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Abdullah

Evet forma hemen hemen böyle olacak vodafone logosu içi kırmızı olandan yakadaki çizgi belki düğmelere kadar uzar biraz daha belki bir de kolda yatay şerit olabilir. Geri kalan tamamdır.

Çevrimdışı Anıl

Kartal detayıyla beraber harika olmuş forma. Ne zamandır beyaz forma almak istiyordum bunu yine çıktığı gün alırım :)

Çevrimdışı Abdullah

Kartal detayıyla beraber harika olmuş forma. Ne zamandır beyaz forma almak istiyordum bunu yine çıktığı gün alırım :)
Kartal mı varmış orada ya yeni gördüm
Orada güzel oluyor kartal

Çevrimdışı A_Aydin

Alt bölümdeki siyah ve kırmızı şerit şortun içinde kalacağı için pek espirisi olmamış gibi.Başka bir bölümde düşünülebilirdi dikey şekilde mesela.

Çevrimdışı Abdullah

Alt bölümdeki siyah ve kırmızı şerit şortun içinde kalacağı için pek espirisi olmamış gibi.Başka bir bölümde düşünülebilirdi dikey şekilde mesela.
Abi sadece takımın giyecegini dusunmemek gerek. Sonuçta asıl amaç taraftara begendirip satmak.

Çevrimdışı A_Aydin

Abi sadece takımın giyecegini dusunmemek gerek. Sonuçta asıl amaç taraftara begendirip satmak.
Tabi haklısın ben futbolcuların üzerinde düşündüm sadece.mesela koltuk altlarından aşağı doğru siyah-kırmızı-siyah nasıl durur acaba.

Çevrimdışı A_Aydin

Tabi haklısın ben futbolcuların üzerinde düşündüm sadece.mesela koltuk altlarından aşağı doğru siyah-kırmızı-siyah nasıl durur acaba.
Yok yok vazgeçtim böyle daha iyi. :ebebe:

Çevrimdışı Abdullah

Güzel durur :D bilgisayar düzelince yapayım senin dediğini :D

Çevrimdışı Deniz

Evet forma hemen hemen böyle olacak vodafone logosu içi kırmızı olandan yakadaki çizgi belki düğmelere kadar uzar biraz daha belki bir de kolda yatay şerit olabilir. Geri kalan tamamdır.
şu logoyu bir siyah yapsalardı efsane hareket olurdu..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı A_Aydin

Güzel durur :D bilgisayar düzelince yapayım senin dediğini :D
Bence hiç yapma.Omuzdaki 3 siyah çizgiyle çok uyumsuz olur. :D

Çevrimdışı Abdullah

Onu yaptıkları gün hattımı Vodafone'a taşıyacam

Çevrimdışı Tolga

Aynen siyah olsa çok iyi olur da işte. :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Abdullah

Bence hiç yapma.Omuzdaki 3 siyah çizgiyle çok uyumsuz olur. :D
Belli olmaz denemek lazım abi

Çevrimdışı Anıl

Bence asıl efsane hareket logoyu üste alıp logo üstte yazı altta olması olurdu

Çevrimdışı Türkay

Şuan Juve - Madrid maçında istediğim 2 forma türü de sahada.  :bandit:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Abdullah

Bence asıl efsane hareket logoyu üste alıp logo üstte yazı altta olması olurdu
Çok sey istiyorsun :evillol:

Çevrimdışı yigitcan1903

Beğendim
Logo siyah olursa tadından yenmez