Forma ve Ürün Tasarımları
Forma ve Ürün Tasarımları

Beşiktaş Forum|Forma ve Ürün Tasarımları Arkadaşlar yaptığım formaları bir başlık altında paylaşmak istedim. Sizin de yaptıklarınız varsa atarsanız ve tasarımlarla ilgili

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Forma ve Ürün Tasarımları  [Okunma sayısı 370487 defa] Forma ve Ürün Tasarımları

Çevrimdışı Deniz

Kirmizi vodafone =felaket
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Abdullah

Son tahminim şu şekilde vodafone logosu klasik kırmızı olacak ama yazı beyaz olacak. Kötünün iyisi yani :tabe:

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Tolga

Kırmızı Toyota yazısı çok kötü durmuştu çubuklu formada aynısı büyük ihtimalle Vodafone'da da olacak maalesef :bawling:

O yüzden çubukluya karşıyım  :)

Çevrimiçi Necmi

Kırmızı Toyota yazısı çok kötü durmuştu çubuklu formada aynısı büyük ihtimalle Vodafone'da da olacak maalesef :bawling:

O yüzden çubukluya karşıyım  :)
bu sene çubuklu gelecek ama başka türlü forma satışları düşer :D

Çevrimdışı Abdullah

Çubuklu gelsin de kırmızı vodafone la gelmesin abi yoksa satmaz o forma

Çevrimdışı ALI RIZA

@Abdullah bu ne barkod gibi olmuş....!

Çevrimdışı Abdullah

Çevrimdışı ALI RIZA

kötü oldu farkındayım :/

Görmedim görmek istemiyorum En becerili hünerlerini göster...!

Çevrimdışı Tolga

Çubuklu olacağını açıklamışlardı biliyorum ama keşke olmasaydı neyse umarım benimseyebileceğimiz bir forma yaparlar :icool:

Çevrimdışı Abdullah

Görmedim görmek istemiyorum En becerili hünerlerini göster...!
Bilgisayar bozuldu.

Çevrimdışı ALI RIZA

Bilgisayar bozuldu.
Ne olduki ? o da dayanamadı böyle formaya yapma bir daha

Çevrimiçi murat

bunun kollarını uzatıp pijama olarak üretebilirler :D ince çubuklu formalar  hiç hoşuma gitmiyor.çubuklar en az 8 cm genişlikte olmalı.

Çevrimdışı Abdullah

bunun kollarını uzatıp pijama olarak üretebilirler :D ince çubuklu formalar  hiç hoşuma gitmiyor.çubuklar en az 8 cm genişlikte olmalı.
Bu kadar da gömmeseydin be abi  tövbe ettim zaten ince çubukluya daha da yapmam

Çevrimdışı Abdullah

Ne olduki ? o da dayanamadı böyle formaya yapma bir daha
Ekran kartını yaktım sanırım

Çevrimdışı yigitcan1903

@Abdullah
Bakma sen
Forma güzel
Kırmızı girmesin ona yeter
Tasarımlarının devamını dilerim   :D

Çevrimdışı Abdullah

@Abdullah
Bakma sen
Forma güzel
Kırmızı girmesin ona yeter
Tasarımlarının devamını dilerim   :D
Öyle dilemekle olmuyor ama yaza kadar forma çıkmaz benden beklemeyin

Çevrimdışı yigitcan1903

Öyle dilemekle olmuyor ama yaza kadar forma çıkmaz benden beklemeyin
Ekran kartları yakılmak içindir Abdullah
Boş ver  :evillol:

Çevrimdışı Abdullah

Ekran kartları yakılmak içindir Abdullah
Boş ver  :evillol:
kesin değil daha yaktığım
Bilgisayar açılmadan yedekleyebilir miyim dosyaları?

Çevrimdışı yigitcan1903

kesin değil daha yaktığım
Bilgisayar açılmadan yedekleyebilir miyim dosyaları?
Vaziyet ne açıldığında uyarı sesi veriyo mu?
Hiç mi açılmıyor?

Çevrimdışı Abdullah

Vaziyet ne açıldığında uyarı sesi veriyo mu?
Hiç mi açılmıyor?
Bilgisayar normal düzeninde başlangıcı yapıyor herhangi bir ses yok ilk gelen siyah ekran üzerinde beyaz lenovo yazısı var o ekranda normalde 3-4 sn kalıp açılıyordu bilgisayar ama şimdi yaklaşık 5 dk bekleyip mavi ekranda bilgisayar bir hatayla karşılaştı hata verileri toplanıyor bilgisayar yeniden baslatilacak deyip resetliyor kendini bu sürekli böyle devam ediyor.

Çevrimdışı yigitcan1903

Bilgisayar normal düzeninde başlangıcı yapıyor herhangi bir ses yok ilk gelen siyah ekran üzerinde beyaz lenovo yazısı var o ekranda normalde 3-4 sn kalıp açılıyordu bilgisayar ama şimdi yaklaşık 5 dk bekleyip mavi ekranda bilgisayar bir hatayla karşılaştı hata verileri toplanıyor bilgisayar yeniden baslatilacak deyip resetliyor kendini bu sürekli böyle devam ediyor.
@ALI RIZA ya yolla parçalayıp kullansın  :evillol:

Çevrimdışı Abdullah

Çevrimdışı Deniz

Mavi ekrandaki kodu söyle sana bozuk olan parçayı söyleyim (bu ne la böyle bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim gibi oldu  :kop: :kop:)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Abdullah

Mavi ekrandaki kodu söyle sana bozuk olan parçayı söyleyim (bu ne la böyle bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim gibi oldu  :kop: :kop:)
Biraz bekleyecen şimdi mavi ekranı yakalamam lazım