Oyun Dünyası
Oyun Dünyası

Beşiktaş Forum|Oyun Dünyası oyun bölümü hayırlı olsun. oynadığınız oyunları, beğendiğiniz incelemeleri paylaşabileceğiniz, oyun önerileri verebileceğiniz bir

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Oyun Dünyası  [Okunma sayısı 62382 defa] Oyun Dünyası

Çevrimdışı Thuggie

City Car Driving var bir de, mod ekleyince süper oluyor, denedim ancak direksiyon olmayinca pek tat vermedi bana. Youtube'dan videolari izlemesi bile zevkli :D

Çevrimdışı EmreTkgz42

City Car Driving var bir de, mod ekleyince süper oluyor, denedim ancak direksiyon olmayinca pek tat vermedi bana. Youtube'dan videolari izlemesi bile zevkli :D
Onu da oynamıştım ama pek sarmamişti yanlış hatrlamiyosam araba sürmeyi ogreniyordun degil mi

Çevrimdışı Thuggie

Ögrenmiyosun, direk sürüyosun :D Youtube'da bir kaç video izlemeni tavsiye ederim, zevkli oluyor. Adam BMW M5 modu atmis, direksiyon da var elemanda, yardiriyor  :D

Çevrimdışı ALI RIZA

Sniper ghost 2 oynuyorum :)

Çevrimdışı EmreTkgz42

Ögrenmiyosun, direk sürüyosun :D Youtube'da bir kaç video izlemeni tavsiye ederim, zevkli oluyor. Adam BMW M5 modu atmis, direksiyon da var elemanda, yardiriyor  :D
sagol bi deneyim :)

Çevrimdışı EmreTkgz42

Sniper ghost 2 oynuyorum :)
sniper elite gibi biraz açar mısın

Çevrimdışı ALI RIZA

sniper elite gibi biraz açar mısın
elite degil sniper ghost warrior

Çevrimdışı Thuggie

Video hosuma gitti, indireyim de bakayim bari :D

Çevrimdışı Anıl

Football Manager 2014 çok güzel bence. 2005'ten beri seri kaçırmadan oynadığım tek oyun  :super:
Fifa 14'te güzel ancak bir PS4'te ki gibi değil  :akuma:
Basket sevenler içinse NBA 2K14 harika bir tercih olur  :ok:

Çevrimdışı Anıl

www.onlinesoccermanager.com da var. Yanlis hatirlamiyorsam lig kurup arkadaslar arasi oynayabiliyoruz. Toplanirsak 5-10 kisi, bir lig kurup takiliriz belki :)
Her liseli gencin sınıf arkadaşlarıyla lig kurup oynamışlığı vardır bence  :icool: Oynamayı düşünen olursa ben varım  :bandit:

Çevrimdışı Sarp

Vaktim olur diyenler için sitenin adı     https://www.humblebundle.com/
burası açlıkla mücadele ve amerikan kızıl haçına para topluyor. 7 dolara 6 orjinal oyun alabilirsiniz.
Bio Shock I, Bio Shock II, The Darkness II, Mafia II, The Bureau, Spec Ops.
Ayrıca 20 dolara çıkarsanız Bioschock Infinite ve Xcom oyunlarında veriyor.
Verdiğiniz ücretin hangi kuruluşa dağılacağını siz belirliyorsunuz.
Umarım işinize yarar. Normal şartlarda hepsi 209 dolar tutuyor.
[ Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, 17:07:46 Boreaphoros ]

Çevrimdışı Altuğ

@Boreaphoros Bioshock'u merak ediyordum haftasonu sanırım alacağım teşekkürler bilgilendirme için  :claps:

Çevrimdışı BesiktasliFirat41

Eğer bilgisayarın iyiyse ve bu tür oyunları seviyorsanız Bionıc Comando yu öneririm güzel bi yapım :D
Bir Gün Herkes Beşiktaşlı Olmasın,
Bırakın O Ayrıcalık Bizde Kalsın..

Çevrimdışı Sarp

@Boreaphoros Bioshock'u merak ediyordum haftasonu sanırım alacağım teşekkürler bilgilendirme için  :claps:
Rica ederim..

Çevrimdışı Sarp

Değerli dostlar,
Bir indirim daha gördüm. Hem fiyatı makul hemde oyunun puanları efsane (metascore 86). Tomb Raider 2013 yeni oyunu %75 indirimle 5 dolara satışta. Link aşağıda:

http://store.steampowered.com/

Çevrimdışı EmreTkgz42

Değerli dostlar,
Bir indirim daha gördüm. Hem fiyatı makul hemde oyunun puanları efsane (metascore 86). Tomb Raider 2013 yeni oyunu %75 indirimle 5 dolara satışta. Link aşağıda:

http://store.steampowered.com/
Ben counter strike global offensive indirimi bekliyorum şimdi 15$, 3.5$a iniyormus   :D

Çevrimdışı Sarp

Dishonored % 75 indirimde! 5 dolara inmiş. Meta puanı 91. Mutlaka arşivinizde olsun. Pişman olmazsınız.
Tek kelime ile mükemmel...

Çevrimdışı Sarp

Ben counter strike global offensive indirimi bekliyorum şimdi 15$, 3.5$a iniyormus   :D
Doğru böyle bir indirim şansı var. Aslında bu hafta en çok sattığı iki oyuna indirim yapmasa zor derdim. Çünkü daha 2 hafta önce büyük yaz indirimi yapmıştı. Ama şimdi ümitliyim senin beklentin için
[ Son Düzenleme: 18 Temmuz 2014, 08:59:02 Boreaphoros ]

Çevrimdışı Aykutt

Arkadaşlar yeni başlık açmak istemedim imza atmanız yeterli steam fiyatları hakkında sanal imza kampanyası var.
https://www.change.org/p/gabe-newell-to-fix-and-decrease-high-product-prices-for-turkish-users-on-steam

Çevrimdışı ALI RIZA

Arkadaşlar yeni başlık açmak istemedim imza atmanız yeterli steam fiyatları hakkında sanal imza kampanyası var.
https://www.change.org/p/gabe-newell-to-fix-and-decrease-high-product-prices-for-turkish-users-on-steam
ucuza mı verecekler :) torrent indiriyorum  :bandit:

Çevrimdışı manyak1903

cevap geldi.maalesef özetle başta aral olmak üzere türkiye'deki oyun satışı yapanların işine gelmemesi.
buradan da anlıyoruz ki  "hayatın her alanında" büyük balıklar ya da musluğun başındakiler değişmedikçe hep ezilen sömürülen hakkı yenilen bir toplum olacağız.çünkü onlar öyle istiyor.

Biri beni aldatırsa yazıklar olsun ona; iki kez aldatırsa yazıklar olsun bana

Bilmek istiyorsan bilmediğine inanmalısın

11 Aralık Perşembe Fulya Davası

Çevrimdışı Abdullah

Far Cry 4

Minimum:

Supported OS
Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64bit versions only)
Processor
Intel Core i5-750 @ 2.6 GHz or AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHz
Memory
4GB
Video Card
NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD5850 (1GB VRAM)
Direct X
Version 11
Hard Drive
30 GB available space
Sound Card
DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers

Optimal:

Supported OS
MS Windows 7 SP1, MS Windows 8/8.1 (64bit versions only)
Processor
Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or better
Memory
8GB
Video Card
NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon R9 290X or better (2GB VRAM)
Direct X
Version 11
Hard Drive
30 GB available space
Sound Card
DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers

Çevrimdışı Deniz

sıfır bilgisayarın termal macununu 3 günde kurutacak oyun.bu kadar hard sistem gereksiz.yazık günah pcye..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Abdullah

sıfır bilgisayarın termal macununu 3 günde kurutacak oyun.bu kadar hard sistem gereksiz.yazık günah pcye..
:kop: :kop: Call of Duty Advanced Warfare bitirip sonra buna başlayacam  :icool: adamlar yapmış bize de oynamak düşer  :bandit:

Çevrimdışı Deniz

:kop: :kop: Call of Duty Advanced Warfare bitirip sonra buna başlayacam  :icool: adamlar yapmış bize de oynamak düşer  :bandit:
Parasını ver oyna korsancı  :bandit:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba