Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Maç Etkinliği
Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Maç Etkinliği

Beşiktaş Forum|Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Maç Etkinliği Evet arkadaşlar önümüzde bir deplasman daha var. Forum ekibi Akhisarda olacak İzmir ekibini görelim. Buluşma programını yapalım.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Maç Etkinliği  [Okunma sayısı 38942 defa] Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Maç Etkinliği

Çevrimdışı firewater

@Necmi  abi izde bundan dolayı arka taraftan menemen üzerinden dolanacağız. Hem yol geniş hemde dağı tırmanmıyorsun. Siz selametle gelin hele bakarız gerisine  :ok:

Çevrimdışı Fatih

izmirdr 18 ay askerlik yaptım senesinide söyliyim 1994  :D :D

kızlar biz çarşıya çıkınca eve  kapanıyolardı  :evillol: :evillol:
Abi erkek halimle ben de eve kapanirdim
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı mylife1903

Simdi bir kamyon adam izmire ineceksiniz ve kordonda raki-balik yapmadan istanbula doneceksiniz offffff keyif adami yok mu aranizda, bir kaniniza girsin az rahatlayin yahu, gece donersiniz sabaha dogru, kamyonun kasasinda uyursunuz.

Çevrimdışı kasaba45

Arkadaşlar maça gidemeyecek olan var mı? Varsa biletini devretmek isteyen bana mesaj atarsa sevinirim. İstanbul ekibine şimdiden hayırlı yolculuklar.

Çevrimdışı mylife1903

Bu baslikta neden hareket yok. Gidiyonuz mu kaliyonuz mu
Manisa kebabini unutmayin fotolari bekliyoruz.
Herkes dusunu alsin, totemini yapsin

Çevrimdışı ALI RIZA

Bu baslikta neden hareket yok. Gidiyonuz mu kaliyonuz mu
Manisa kebabini unutmayin fotolari bekliyoruz.
Herkes dusunu alsin, totemini yapsin
Bende başlık var 1 haftadır gidilecek  :s20: günlük 1000 mesaj garanti halada karar verilmedi  :steamed:
@Necmi abi @ZEKI hocam @Yunus abi @MURAT abi @Fatih @Oktay abi @KUMANOVALI

Çevrimiçi Necmi

Bende başlık var 1 haftadır gidilecek  :s20: günlük 1000 mesaj garanti halada karar verilmedi  :steamed:
@Necmi abi @ZEKI hocam @Yunus abi @MURAT abi @Fatih @Oktay abi @KUMANOVALI
hadi lennn senin içinde yerim manisa kebabını sırtıma formayı giymeye başladım :evillol:
@ALI RIZA

Çevrimiçi Necmi

Simdi bir kamyon adam izmire ineceksiniz ve kordonda raki-balik yapmadan istanbula doneceksiniz offffff keyif adami yok mu aranizda, bir kaniniza girsin az rahatlayin yahu, gece donersiniz sabaha dogru, kamyonun kasasinda uyursunuz.
herkes keyif adamı  :busted_cop:
ama maç için gidiyorsan maça gidersin dikkat dağıtmak yok
biz keyfimizi maçta yapacağız :evillol: girme kimsenin aklına zaten zor tutuyoruz milleti izmire gitmesin diye

Çevrimiçi Necmi

ooo ekip sağlammış :)

gün içinde haberleşelim ama erken geleceğinizi sanmıyorum :)

Satad çevresinde toplanıp tanışıp hep beraber girelim maça. Manisa kebabı iyi yapan yer olduğunda güzeldir. Yoğurtlusu makbüldür. Maç çıkışı bi yerlere oturabiliriz yemek için :)
öğle vakitlerinde manisade oluruz en geç 13:00 gibi sanırım  @firewater
ekip sayısıda arttı @Oktay  @AdemG  @SDemirsoy  da eklendi

Çevrimdışı ALI RIZA

hadi lennn senin içinde yerim manisa kebabını sırtıma formayı giymeye başladım :evillol:
@ALI RIZA
Uçak yok ki oraya süpriz edem  :bawling: Afiyet olsun abi bol bol ye  :super: :super:

Çevrimdışı Sedat.Y

Biz Alsancak yaparız havaya girer öyle geçeriz Manisaya...Yarın 23 Nisan Çocuk bayramı  heryer panayır gibi olur.İzmirde bu coşkuyu kutlamadan gelmem abi  :)

Çevrimdışı mylife1903

23 nisan hala kutlaniyor mu yahu?
Bu izmir var ya hastasiyim, vardir iclerinde bazi kani bozuklar ama helal olsun. Turkiye genelinde senliklerle sadece izmirde kutlandi, diyecegiz herhalde bir 50 sene sonra bazi seyler icin.

Çevrimdışı Sedat.Y

23 nisan hala kutlaniyor mu yahu?
Bu izmir var ya hastasiyim, vardir iclerinde bazi kani bozuklar ama helal olsun. Turkiye genelinde senliklerle sadece izmirde kutlandi, diyecegiz herhalde bir 50 sene sonra bazi seyler icin.

Atamızın bize hediye ettiği her bayram İzmirde kutlanır @mylife1903

Çevrimdışı mylife1903

Cok sekil cok janti abilerimiz var.
videolarinizi da bekliyoruz.

ysariusta

• Ziyaretçi

hayırdır herkes bi tırnak yeme modunda :D
Bende fark ettim.

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı EMİR EMRE

Çevrimiçi Necmi

Atamızın bize hediye ettiği her bayram İzmirde kutlanır @mylife1903

@Sedat.Y  maç çıkışı görüşemedik. kapıda bekliyordum ben forumdan arkadaşlara rastladım onlarla
sohbet ediyordum Arada sizi kaçırmışım. Biraz moralimde bozuktu. :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Uçak yok ki oraya süpriz edem  :bawling: Afiyet olsun abi bol bol ye  :super: :super:
yok @ALI RIZA  bundan sonra manisaya gidersek ne yenilmeyeceğini biliyoruz :busted_cop:
kebabın porsiyonunu arttırdıkça artan tek şey altındaki pide oluyor. Kebap dediğimi bakmayın lafın gelişi diyorum :bandit:
Manisaya yolu düşecek arkadaşlar ne yerseniz yeyin ama manisa kebabından uzak durun :D

Çevrimdışı mylife1903

yok @ALI RIZA  bundan sonra manisaya gidersek ne yenilmeyeceğini biliyoruz :busted_cop:
kebabın porsiyonunu arttırdıkça artan tek şey altındaki pide oluyor. Kebap dediğimi bakmayın lafın gelişi diyorum :bandit:
Manisaya yolu düşecek arkadaşlar ne yerseniz yeyin ama manisa kebabından uzak durun :D
Yahu o kadar reklamini yaptim kebabin kimsenin hosuna gitmemis.

Çevrimdışı Sedat.Y

@Sedat.Y  maç çıkışı görüşemedik. kapıda bekliyordum ben forumdan arkadaşlara rastladım onlarla
sohbet ediyordum Arada sizi kaçırmışım. Biraz moralimde bozuktu. :bandit:

Bizde kaybettik sizi @Necmi  bizimde moraller bozuktu.Daracık kapıdan istifleyerek çıkardı polis bizi.Zekiye mesaj attım selamlarımızı ilettim...

Çevrimdışı ALI RIZA

@Necmi abi Kim dedi Kebap yeriz diye @Fatih  miydi acaba @Yakup  muydu ?  :alala: @MURAT  abinin tabagını gördüm kokareç e güldüm  :kop: :kop:

Çevrimiçi murat

Yahu o kadar reklamini yaptim kebabin kimsenin hosuna gitmemis.
Yolda birşey yemedik .aç bilaç manisaya kadar geldik umduğumuzu bulamadık.kokoreç manisayı kurtardı. :D
@mylife1903

Çevrimiçi Necmi

Yolda birşey yemedik .aç bilaç manisaya kadar geldik umduğumuzu bulamadık.kokoreç manisayı kurtardı. :D
@mylife1903
yanlız @MURAT  o gece yediğimiz kokorecin tadı damağımdan daha çıkmadı :o_o:

Çevrimdışı Sedat.Y

yanlız @MURAT  o gece yediğimiz kokorecin tadı damağımdan daha çıkmadı :o_o:

Ben sizi uyarmıştım Manisa kebabı konusunda ama illa yiyeceğim dedin @Necmi abi al yedin   :)  şimdi kokoreçte uyarıyorum.Bir daha bu taraflara yolunuz düşerse İzmirde kokoreçi beraber yiyelim.Sen bana güven ;)  ben gurmeyim   :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Ben sizi uyarmıştım Manisa kebabı konusunda ama illa yiyeceğim dedin @Necmi abi al yedin   :)  şimdi kokoreçte uyarıyorum.Bir daha bu taraflara yolunuz düşerse İzmirde kokoreçi beraber yiyelim.Sen bana güven ;)  ben gurmeyim   :bandit:
:tabe:

Etiketler: