Film Önerileri
Film Önerileri

Beşiktaş Forum|Film Önerileri şu saatte izlenebilecek çerezlik, tercihen aksiyon-suç türünde film önerilerinizi bekliyorum

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Film Önerileri  [Okunma sayısı 194883 defa] Film Önerileri

Çevrimdışı Deniz

u torrent =  torrent sitesinden indirip sonra turkcealtyazi.org den alt yazı senkronizasyonu indirip izleyebilirsin @ZEKI hocam
Filmlere gelince
Enigma İzleyin = The.Imitation.Game izleyin yani
Gerek yok altyazi sitesine.bsplayer senkronizasyonlu altyaziyi otomatik olarak buluyor liste halinde sunuyor yaninda numaralar var 5/5 5/4 buldun mu indir %100 senkronlu calisiyor denemeni tavsiye ederim.bu arada altyaziyi indirmeden once dikkat etmen gereken iki durum var:
1.turkce altyazi olani indir ingilizceler de var orda.
2.coklu altyazi indirebiliyorsun.sol taraftaki ticklerden 1 tane secili olsun.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Deniz

Arkadaslar Predestination u siddetle tavsiye ederim son zamanlarda izledigim en guzel film.
Tavsiyem sakin kafayla izleyin anlamadiginiz yer olursa konusuruz burada :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Fatih

Gerek yok altyazi sitesine.bsplayer senkronizasyonlu altyaziyi otomatik olarak buluyor liste halinde sunuyor yaninda numaralar var 5/5 5/4 buldun mu indir %100 senkronlu calisiyor denemeni tavsiye ederim.bu arada altyaziyi indirmeden once dikkat etmen gereken iki durum var:
1.turkce altyazi olani indir ingilizceler de var orda.
2.coklu altyazi indirebiliyorsun.sol taraftaki ticklerden 1 tane secili olsun.
Bs player'in o sekilde cok guzel bir ozelligi var evet ama her altyazili kufurlu cikmiyor... O zaman da pek tadi olmuyor filmin bence... divxplanet.com altyazi konusunda bence cok cok basarili bi site..
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Deniz

Bs player'in o sekilde cok guzel bir ozelligi var evet ama her altyazili kufurlu cikmiyor... O zaman da pek tadi olmuyor filmin bence... divxplanet.com altyazi konusunda bence cok cok basarili bi site..
Ben ingilizce altyazılı izliyorum kanka bende f.cklar havada uçuşuyor  :kop:

Çevrimdışı Deniz

Beyler,bayanlar dizilerden de tavsiyeleri önerileri alıp tartışmalarını burada yapabiliriz :)

http://besiktasarena.com/genel-sohbet/dizi-onerileri/

Çevrimdışı ALI RIZA

Hint filmlerini hic sevmem ama 3 idiots cok guzel filmdi begenerek izledim
@Deniz efendi hint filmleri boolywood küçümseme :) PK izle..:!
yakında bir türk film de hindistanda çekilecek...!

Çevrimdışı Deniz

@Deniz efendi hint filmleri boolywood küçümseme :) PK izle..:!
yakında bir türk film de hindistanda çekilecek...!

hint filmleri beni kasıyor konuşmalarından mıdır bilmem sevemiyorum @ALI RIZA bey :)

Çevrimdışı ALI RIZA

hint filmleri beni kasıyor konuşmalarından mıdır bilmem sevemiyorum @ALI RIZA bey :)
İngilizce konusyorlar  :kop: :kop: Anlarsın arada müzikler de var  :bandit: :bandit:
Dediğim adamın filmlerini izle
Amir Khan filmleri...!

Çevrimdışı Deniz

İngilizce konusyorlar  :kop: :kop: Anlarsın arada müzikler de var  :bandit: :bandit:
Dediğim adamın filmlerini izle
Amir Khan filmleri...!
Denk gelirsem indirecem birini  :)

Çevrimdışı Fatih

Hint filmlerinde cok fazla muzikhal oluyor benim de canim s1kiliyor..Ben de tutmuyorum o yuzden.. Ama Khan ve 3 idiot filminin hakkini da yememek lazim.. illa ki bu tarzlarda kult olmus filmleri vardir, tavsiye verirseniz izlerik tabiki ağam...

black ,ghaijini,3 idiots,taare zaman par,delhy bely,adını hatırlamadığım amerikada geçen bir film daha vardı.genel olarak hint filmleri çok uzun ve o müzik bölümleri adamı deli ediyor.

Çevrimdışı Fatih

black ,ghaijini,3 idiots,taare zaman par,delhy bely,adını hatırlamadığım amerikada geçen bir film daha vardı.genel olarak hint filmleri çok uzun ve o müzik bölümleri adamı deli ediyor.
Hocam G.Kore filmlerine hakimsin sanirim?

baya seyretmişliğim vardır.diğer filmlerdende baya seyretmişliğim var ama filmler izle izle bitmez hocam.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Buraya Fast & Furious 7'yide ekliyorum. Az önce çıktım filmden.
Süper :super:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Deniz

Ben de bugun gidecektim seanslar dolmus gidemedim gelecek hafta gidecem artik

Çevrimdışı Fatih

Spoiler verirsen ölürsün  :bandit:

Çevrimdışı ALI RIZA

@Yusuf Tekeli
Paul ölmüş mü hele anlar biraz @Fatih   :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Fatih

Paul Walker'a da cok uzulmustum he... Gitti guzelim adam...

Abi spoiler olayina uyuz oluyorum he...

Spoiler verecek olan [.quote][./quote] filan yapsin...

Çevrimdışı Fatih

baya seyretmişliğim vardır.diğer filmlerdende baya seyretmişliğim var ama filmler izle izle bitmez hocam.
Arkadasimin eskiden asya sinemasi icin forum kurmustu sinemasia.com diye, orada baya bi film kesfetmistim asya sinemasindan... Algı dışına Çıkmayalım
[ Son Düzenleme: 03 Nisan 2015, 21:54:33 ALI RIZA ]

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

@Yusuf Tekeli
Paul ölmüş mü hele anlar biraz @Fatih   :evillol: :evillol:
Sadece şunu söyleyim bazı sahnelerde, özellikle sonlara doğru duygulandırıyo adamı :bandit: :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı TØLGA

işiniz yoksa 1 dk bile beklemeden #FastFurious7 yi izlemeye sinemaya gidin  :ok:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Hint filmlerinden bahsedilmiş
My Name Is Khan'ı da kaçırmayın mutlaka izleyin derim.

Ana konusu otizmli ama çok zeki bir adamın yaşadıkları ama arka planda 11 Eylül saldırıları sonrası Amerika'daki müslümanların çektiği sıkıntılara değinilmiş. Beni en derinden etkileyen 2. filmdir.

1.lik tabiki "Forrest Gump" .
Hayatınızda mutlaka yeri olmalı bu filmin, o kadar :ok:

Çevrimdışı Deniz

john wick i izledim şimdi güzel film tavsiye ederim  :)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

http://muyals.com/wp-content/uploads/2014/11/aamir_khan_shahrukh_khan.jpg
Bu adamlar dünya sinemasına oyunculuk dersi vermiştir bana göre :)
Shahrukh Khan ve Aamir Khan

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu adamlar dünya sinemasına oyunculuk dersi vermiştir bana göre :)
Shahrukh Khan ve Aamir Khan