Mısır (Piramitler, tapınaklar, Nil nehri, Kızıldeniz,...)
×
Mısır (Piramitler, tapınaklar, Nil nehri, Kızıldeniz,...)

Beşiktaş Forum - Vodafone Park|Mısır (Piramitler, tapınaklar, Nil nehri, Kızıldeniz,...) Mısır durulduktan sonra gezilmesi gereken yerlerden birisidir. Piramitler, tapınaklar, kıral mezarları,... Bir de Milli şairimizin sürgün

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mısır (Piramitler, tapınaklar, Nil nehri, Kızıldeniz,...)  [Okunma sayısı 7056 defa] Mısır (Piramitler, tapınaklar, Nil nehri, Kızıldeniz,...)

Çevrimdışı alperseyhanli

Mısır durulduktan sonra gezilmesi gereken yerlerden birisidir. Piramitler, tapınaklar, kıral mezarları,... Bir de Milli şairimizin sürgün döneminde Kahirede sıkca gittiği mekanlardan olan Fişavi kahvesi de görülmeli.
--

Çevrimdışı Ensar

 birşeye benzediği yok , sadece adı var , piramite gideceksiniz de ne olacak , o fotoğrafta ki gördüğünüz en güzel hali , yanına gidince her taraf cer çöp dolu , üstüne tırmanan zeka yoksunu mısırlılar , at deve kiralamaya çalışan medeniyetten uzak kontrolsüz sistemsiz mısırlılar var ,  pisman olursunuz , en büyük piramitin içini de anlatayım , çok dik alçak tavanlı merdivenden uzun bir süre çıkıyorsunuz , sucuk gibi terliyorsun , en son çıktığın yer boş bir oda , ortasında taştan bir mezar , içi açık boş , küvet gibi yani , başka hiç birşey yok , geldiğiniz yerden geri iniyorsunuz , kısaca fotoğraflarda daha güzel

Nil nehri iğrenç mi iğrenç bir yer , en manzaralı en güzel yerleri bile su çöp dolu , kızıldeniz gibi deniz görmedim ben , su saydam resmen , mercan kayalıkları balıklar cam gibi gözüküyor , kumu sarı pamuk gibi , güzel şeyler bulabilirsiniz gelin ama beklentinizi düşük tutun yoksa üzülürsünüz :)
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !


Etiketler: