Dizi Önerileri
Dizi Önerileri

Beşiktaş Forum|Dizi Önerileri Film ekibinden dizi tavsiyelerini de alalım Daha önce izlediğim ve izlemekte olduğum favori birkaç dizim,aklıma geldikçe yazarım daha:

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dizi Önerileri  [Okunma sayısı 208914 defa] Dizi Önerileri

Çevrimdışı MUSTAFA_

Lost Room diye bi dizi vardi belki 10 yil önce falan 3 bölümlüktü çok sevmiştim zamanında ama kimse izlememiş ilginç. Eminim forumda da kimse izlememiştir
Ben izledim  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

The Lost Room (2006)

IMDB 8,2/10

Sayıca yüksek fantastik detaya ev sahipliği yapan bu dizi aslında geniş bir tabana da yayılabilirmiş. Olayları fazla dolandırmadan, 6 bölümde finalini yaptı. Finali beklenen etkiyi yaratmasa da, ayrıntılarıyla gönlünüzü kazanacaktır. Gizemli bir otel odası ve içindekilerin eşyaların sunduğu fantastik çeşitlilik her yönden görülmeye değer. Potansiyeli olan bir diziydi gerek gizemiyle gerek konusuyla.Bu tarz dizileri genelde yarım bırakıyorlar çok kızıyorum devam etmemesine üzüldüğüm bir dizi oldu. İzlemenizi tavsiye ederim  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Prodigal Son (2019- )

IMDB 7,7/10

Babası büyük bir suçlu olan ve bir suçlunun etrafında büyüyen Malcolm Bright, suçlu psikolojisini kullanarak bir çok suçun aydınlatılmasına yardımcı olur. Ancak geçmişinde babasıyla yaşadıkları hayatını etki etmektedir.

İlk izlediğinizde biraz Mindhunter'a benzetsem de daha sonra beni diziye bağlayan Malcolm'un yavaş yavaş hatırlamaya başladığı geçmişi oldu.  İzlemenizi tavsiye ederim. Dizi ilk sezon onayını aldı. Henüz 3 bölüm yayınlandı.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Game of Thrones da yeterince batırmamışlar gibi yeni dizilerle daha beter batırmaya kararlılar

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kötü Türk dizilerine Netflix'den bir katkı daha geliyor gibi   :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Şu dizi artık başlasa da izlesek  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

The Mandalorian (2019 - )

IMDB 9,1/10

Star Wars severler, sevmeyenler ekran başına. Düşünmeden izlemeye başlasınlar. Bu kadar net, açıklama yapıp tat kaçırmaya gerek yok  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Şahsiyet dizisini hala izlemeyenler için bir bahane daha. Artık Haluk Bilginer'in en iyi erkek oyuncu ödülünü aldığı diziyi de izlersiniz

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Şahsiyet dizisini hala izlemeyenler için bir bahane daha. Artık Haluk Bilginer'in en iyi erkek oyuncu ödülünü aldığı diziyi de izlersiniz

Kendisi sevdiğim bir adam tebrik ederim :)  :claps:

Çevrimdışı mylife1903

Magnum pi baktim 15 dakika
Izlemeyin ha
Eskisini bulun onu izleyin

Çevrimdışı MUSTAFA_

Witcher'ın yayınlanmasına son 1 hafta kaldı  :director:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Witcher'ın yayınlanmasına son 1 hafta kaldı  :director:

sansür  :uyucam:

Çevrimdışı MUSTAFA_

sansür  :uyucam:
Merak etme youtube ve Türkçe olduğu için böyle. Netflix'de sansür yok  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Witcher izleyin Witcher  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

The Witcher (2019- )

IMDB 9,3

Witcher ilk sezonu yeni bitirdim. Dizi çok iyi olmuş. Yeni Game of Thrones olmuş diyebiliriz. İlk sezonu olduğundan bütçesi düşük kalmış. Bu da bazı animasyonları kötü yapmalarına sebep olmuş ama onun haricinde baya iyi olmuş. Oyunlarını oynayan biri olarak çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Dizi oyundan değil kitaplardan uyarlama. Ben konuya hakim değilim diyenler için de iyi bir dizi olmuş. Rahatlıkla ilk kez bu evreni tanıyacak olsanız da izleyebilirsiniz. Sadece diğer diziler gibi konu ağır ilerlemiyor. Hatta hızlı ilerliyor diyebiliriz. Onun için diziyi dikkatli izleyin. Sonra zaman mekan kargaşası yaşayabilirsiniz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

2019 yılında başlayan ve keyifli vakit geçirmek için güzel dizileri sıralayalım. Kişisel zevklerime göre sıraladım  :tabe:

2019 Yılında Başlayan En İyi Diziler

1. Chernobyl

2. When They See Us

3. After Life

4. The Witcher

5. The Mandalorian

6. Watchmen

7. Unbelievable

8. Warrior

9. The Boys

10. Sex Education

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Listeyi full yabancı dizilerden oluşturmuşum. Bir tane de bonus yerli dizi önereyim  :tabe:

Atiye (Bonus)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

2019 yılında başlayan ve keyifli vakit geçirmek için güzel dizileri sıralayalım. Kişisel zevklerime göre sıraladım  :tabe:

2019 Yılında Başlayan En İyi Diziler

1. Chernobyl

2. When They See Us

3. After Life

4. The Witcher

5. The Mandalorian

6. Watchmen

7. Unbelievable

8. Warrior

9. The Boys

10. Sex Education

mr. robot yok mu :(
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

mr. robot yok mu :(
2019 yılında başlayan demişim üstte görmedin herhalde  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Lord of The Rings dizisinde rol alacak 15 oyuncu açıklandı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Lord of The Rings dizisinde rol alacak 15 oyuncu açıklandı  :tabe:

bu dizi tutmaz :)

Çevrimdışı MUSTAFA_

bu dizi tutmaz :)
Tutar niye tutmasın? Oyuncuların çoğunu tanımıyor olabilirsin. Ancak Game of Thrones başladığında da kimse oynayan oyuncuları tanımıyordu. Dizilerde maliyeti düşürmek için fazla tanınmış oyuncuları kullanmıyorlar. Ayrıca bu dizinin oyuncu seçimleri uzun süredir devam ediyordu. Kötü oyuncular seçeceklerini düşünmüyorum. Ön yargıyla da yaklaşmak istemem  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Tutar niye tutmasın? Oyuncuların çoğunu tanımıyor olabilirsin. Ancak Game of Thrones başladığında da kimse oynayan oyuncuları tanımıyordu. Dizilerde maliyeti düşürmek için fazla tanınmış oyuncuları kullanmıyorlar. Ayrıca bu dizinin oyuncu seçimleri uzun süredir devam ediyordu. Kötü oyuncular seçeceklerini düşünmüyorum. Ön yargıyla da yaklaşmak istemem  :tabe:

GOT'u da izlemedim ben :)

Bence bir şey güzel olunca tadında bırakmak lazım misal harry potter'ın devam filmi gelecek deniyor harry'inin oğlu devam edecekmiş  bu zorlamaya giriyor artık.

Titanic 2 gibi bu da aynı benim gözümde tadında bırakmak en güzeli :)

Çevrimdışı MUSTAFA_

GOT'u da izlemedim ben :)

Bence bir şey güzel olunca tadında bırakmak lazım misal harry potter'ın devam filmi gelecek deniyor harry'inin oğlu devam edecekmiş  bu zorlamaya giriyor artık.

Titanic 2 gibi bu da aynı benim gözümde tadında bırakmak en güzeli :)
Yüzüklerin Efendisi'nin durumu bunlardan farklı  :tabe: Dizi Yüzükleri Efendisi'nin zorlama devamı veya uydurma spin-off'u değil. Yüzüklerin Efendisi kitabının başını anlatacak ve kitabı var. Yani uydurma bir kısmı olmayacak. Kitap uyarlaması olacak. Aynı Hobbit gibi. Hobbit'in kötü olma nedeni 2 filmde bitecek olayı daha fazla para kazanalım diye 3 filme çıkartmaları oldu. Ayrıca bu dizinin oyuncu kadrosundan çok yapım kadrosu güven veriyor bana  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Yüzüklerin Efendisi'nin durumu bunlardan farklı  :tabe: Dizi Yüzükleri Efendisi'nin zorlama devamı veya uydurma spin-off'u değil. Yüzüklerin Efendisi kitabının başını anlatacak ve kitabı var. Yani uydurma bir kısmı olmayacak. Kitap uyarlaması olacak. Aynı Hobbit gibi. Hobbit'in kötü olma nedeni 2 filmde bitecek olayı daha fazla para kazanalım diye 3 filme çıkartmaları oldu. Ayrıca bu dizinin oyuncu kadrosundan çok yapım kadrosu güven veriyor bana  :tabe:

Bilmiyorum bana aynı lord of the rings filminin verdiği heyacanı vereceğini düşünmüyorum o duyguyu geçirmeleri zor ne diyeyim inşallah iyi olur ama hiç sanmıyorum  :icool: