Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı
Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı Skor : Beşiktaş JK - Liverpool Tarih : 26/02/2015 Saat : 20.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Hakem : Yayın : Star TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı  [Okunma sayısı 139912 defa] Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı

Çevrimdışı Serjo

Şu an Beşiktaş ile şampiyonluğa odaklanmış durumdayım.

Çevrimdışı Mehmet Ali

"Beşiktaş - Liverpool maçı satılan bilet 33.641 adet kombine 13.623 adet toplam 47.264 kişiye ulaştık." Ahmet Ateş

Çevrimdışı Türkay

Doğu (26164) kuzey (13335) ve güney (13335) bitti deniliyordu. Toplam 52834  :alala:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı idobyyy

Hollanda'dan geliyorum. Bati Alt Tribunden biletlerimi aldirdim  :super:
Tam bağımsız ruh hastası beşiktaşlı.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Şubat 2015, 19:24:12
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Kesin full çekecek rahat olun 1-0 bitti maç çok ciddi ümit var ve rakip taraftar anlamında ezeli rakibimiz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kartal Ç

Kesin full çekecek rahat olun 1-0 bitti maç çok ciddi ümit var ve rakip taraftar anlamında ezeli rakibimiz.

benim asıl endişem istanbulun iş çıkış trafiğinde o kadar insanın saat 8 deki maça nasıl yetişeceği. 2. yarıya anca girebilen çok insan olur gibi geliyor.

Çevrimdışı sallapati

Doğu (26164) kuzey (13335) ve güney (13335) bitti deniliyordu. Toplam 52834  :alala:

Güney tribünün %70 i Liverpool taraftarı + güvenlik için boş bırakılan yerler... yani 9000 çıkarman lazım o rakamdan

Çevrimdışı Türkay

Güney tribünün %70 i Liverpool taraftarı + güvenlik için boş bırakılan yerler... yani 9000 çıkarman lazım o rakamdan

Yine de iyi satılmış o zaman. Tek doğu kaldı orası da dolacaktır maça kadar
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı sallapati

Yine de iyi satılmış o zaman. Tek doğu kaldı orası da dolacaktır maça kadar

doğu bitti batı kaldı...satışa çıkan 58000 biletin 44000 i satılmış durumda.. 14000 adet 150 tllik biletten kaldı
[ Son Düzenleme: 20 Şubat 2015, 19:41:45 sallapati ]

Çevrimdışı Kutay

İngiliz Takımları deplasmanda iyi oynamıyorlar .Bu nedenle son yıllarda  Avrupa kupalarında başarıları yok.. Ben olimpiyattaki maçtan ümitliyim. Eğer biliç korkmazsa eleriz
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı ALI RIZA

o zeminde oynayamazlar o zeminde antrenman yaparlarsa bile bozarlar  :evillol: o zemin de halı saha oyuncusu ibe ismaile karsı oynayacak... ayrıca sivok yetişir pedro ile oynar sivok

Çevrimdışı scape_bjk

doğu bitti batı kaldı...satışa çıkan 58000 biletin 44000 i satılmış durumda.. 14000 adet 150 tllik biletten kaldı
doğuda yer var gözüküyor

Çevrimdışı ilhan mansız

Eksikler en patlamaya hazır bomba adamlarımız o yüzden aslında eksiklik değil ama alternatifleri olmayışı asıl ironik durum.
Çağrı bence Ersan gerçekten iyi bir stoper, hatta oyuna ısındığında yani oyunun sürekli içinde olduğunda adam neredeyse hiç top geçirmiyor. Sadece oyundan soğuduğunda veya çok top gelmediğinde hata yapabiliyor

Çevrimdışı Kutay

o zeminde oynayamazlar o zeminde antrenman yaparlarsa bile bozarlar  :evillol: o zemin de halı saha oyuncusu ibe ismaile karsı oynayacak... ayrıca sivok yetişir pedro ile oynar sivok
sivok oynayamaz bildiğim kadarıyla uefa listesinde ismi yok
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı ALI RIZA

sivok oynayamaz bildiğim kadarıyla uefa listesinde ismi yok
vermediler mi acaba ?  :alala:  o zaman atınc oynar..

Çevrimdışı nannan

Evet Atınç bu maç için çok riskli olur adamlar devamlı defansın arkasına sarkmaya çalışıyor Atınç uygun değil bu durum için.Mecburen Necip olur ancak sol bek için Opare kumarını aynamak lazım Atiba'yı yerinden etmek daha büyük sıkıntı olabilir çünkü.
Ayrıca defansif olarak Opare Motta'dan daha iyi olabilir Liverpoolun süratli zencileri için.Nihayetinde bek oynamayı bilen bir oyuncu kanat değişse de temal prensipler değişmez ,pozisyon almasını filan becerir herhalde.
Çıkalım değil çıkarız dedim zaten Bilic'i az çok tanıdıysam böyle bir kadro yapar. :)
Ama solda Opare oynarsa yarım saat geçmeden kas sakatlığından değiştirmek zorunda kalırız. Ibe denen azmanın peşinden 2. koşusunda lifi atar kasığı çeker.

Çevrimdışı Tolga

Olcay'ı sol bek de Kerim'i de onun önünde oynatsak ya nasıl olur :icool: :evillol: :evillol:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı nannan

Önümüzde önemli lig maçı var. Bence forum olarak da bu eşleşmeyi 3 günlüğüne unutup Eskişehir başlığına konsantre olmalıyız.

Çevrimdışı VYCMas

Merhaba hepinize iyi aksamlar,

Ben biletimi dogu ustten aldim ama 2 arkadasim alamadi biletler tukenmis. Maca gelemiycek olup da bileti olan varsa benimle lutfen iletisime gecebilir mi? Dogu alt ya da dogu ust hic farketmez hatta tek bilet bile hic yoktan iyidir. Bilet fiyati ise hic farketmez. Simdiden tesekkurler..  :)

Çevrimdışı mayguntr

Atınç bu maçta olmaz liver pek hava topu oynamıyor zaten. Uğur bence sol bek için en iyi opsiyon tecrübesi ve fiziksel durum olarak şu an operanın çok üzerinde bence. Stoperde Necip oynar büyük ihtimal veli-atiba yı bozmamak lazım , Olcay yerine de Kerim'in başlaması gerektiğini düşünüyorum Olcay çok formsuz son 3-4 haftadır.

İçimden 1-0 bitip penaltılara gidecek diye bir his var ama bakalım.

Çevrimdışı jepaq

benim burdaki maçtan ziyade ingiltere'deki maçtan daha fazla umudum vardı..rövanşta ersan ve motta'nın olmayışına olimpiyat zemini de eklenince fazla iyimser olamıyorum ama bu konuda yanılmayı da çok istiyorum. biliç, yenilecek 1 golün her şeyi bitireceğini bildiği için yine aynı taktikle oynayıp sonlara doğru gol bulmayı deneyecektir.

öncelikle olcay asla ilk 11'de çıkmamalı, kerim frei formayı hakettiğini oyuna girdikten sonra gösterdi. atiba sola çekilecekse tolgay veli'nin yanında oynayabilir ancak ben de veli-atiba'nın bozulmaması taraftarıyım.

ersan'ı ne kadar eleştirsek de kadrodaki en iyi stoper..yerine kimi koyarsak koyalım eksikliğini hissedeceğiz. son olarak töre'nin artık zaman zaman yaptığı gibi basit oynaması gerekiyor. kafasını öne eğip deli danalar gibi 3-4 adamı çalımlayım anlayışını bırakması lazım..dünkü maçta adamları birçok kez eksik yakalama fırsatı varken çalım sevdası yüzünden yapamadık.

Çevrimdışı Efe

batı altta 4 blok kalmış sadece bilet olan onlarda bitmek üzere batı orta ve üstte bilet çok yüklenelim  :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

Kuzey-güney-Doğu tükendi.

Sıra batıda.Taraftarın bugüne kadar ilgisi güzeldi.Bugün passonun sistemi çökmese en az 1000 bilet daha satardık.Bizim maç var ya sistem de dayanmaz :D.

Artık yarını bekleyecez.Maç gününe kadar bütün biletleri satarız diye düşünüyorum.1-0 yenildik,olsun.ilk maçın skorunun önemi yok.O stada dolacak başka yolu yok..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Volkan Başaran

Şansımız çok düşük malesef
1 gol herşeyi yıktı bence

Herşeyin mükemmel olması lazım o gün turu geçmek icin

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Etiketler: