Beşiktaş 1-0 Altay / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu
Beşiktaş 1-0 Altay / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-0 Altay / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu Skor : Beşiktaş - Altay Tarih : 30.12.2021 Saat : 21:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali Şansalan - İbrahim Çağlar Uyarcan - Mehmet

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-0 Altay / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu  [Okunma sayısı 10062 defa] Beşiktaş 1-0 Altay / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
6 [%100]
Altay
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 6

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

son yarım saati izleyebildim. aslında kötü değildik belli bölümlerde kalitemiz olduğu da görünüyordu ama yine hiç akıllı değildik ve hiç sakin kalamıyorduk. takımda fiziksel problemlerin yanında felaket bir mental kırılma da var. yani başka bir takımın ortalama ve relax bir takımın rahat rahat 2yi 3ü bulacağı bölümde biz nerdeyse yine kendi kendimize gol yiyecektik son bölümde.

Çevrimiçi levitate

son yarım saati izleyebildim. aslında kötü değildik belli bölümlerde kalitemiz olduğu da görünüyordu ama yine hiç akıllı değildik ve hiç sakin kalamıyorduk. takımda fiziksel problemlerin yanında felaket bir mental kırılma da var. yani başka bir takımın ortalama ve relax bir takımın rahat rahat 2yi 3ü bulacağı bölümde biz nerdeyse yine kendi kendimize gol yiyecektik son bölümde.
son bölümlerde pjanic alex falan girdi o yüzden güzel gözüktük
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Talisca1903

Alex forvet Batshuayi sol Kanat oynayabilir.Suan takimda topu cerceveye sokabilecek tek adam Alex ama Önder Hoca Denermi bilemem

Sergen Hoca Bir kez  bile denemedi izledigimiz Önder Hoca takimi da Sergen Yalçın takiminin aynisi gibi olmaya basladi

Çevrimiçi Necmi

Oyunda hiç bir işe yaramayan Atibayı oynatan ve hala izleyen bir hocamız var.
Gerçi kadromuz o kadar dar ki Atiba'nın yerine koyacak kimse yok(!)
hahahha

Çevrimdışı Erman1903

Alex forvet Batshuayi sol Kanat oynayabilir.Suan takimda topu cerceveye sokabilecek tek adam Alex ama Önder Hoca Denermi bilemem

Sergen Hoca Bir kez  bile denemedi izledigimiz Önder Hoca takimi da Sergen Yalçın takiminin aynisi gibi olmaya basladi

Teixeire ileri uca atılabilir yapmıyoruz onu evet, arkasında da Josef-Teixeira oyun tam o patates modeline döndü yine. Klopp'da geçse bir maçlığına bu merkezle işler çok farklı olmaz.
[ Son Düzenleme: 30 Aralık 2021, 23:58:06 Erman1903 ]

Çevrimdışı Talisca1903

Hakem de dun aksam oldukca iyiydi Zorbay Küçük ve Ali Sansalan oldukca Iyi hakemler
Uzerlerine de Cok geldiler hem Gs hem Fb ama bozulmadan devam ediyor ikiside .İnşallah algılara baskılara boyun eğmeden devam ederler

Çevrimdışı Nartallo

Oğuzhan Göztepe maçında olduğu gibi yine tek vuruşluk pas verdi.

Batshuayi denen ömür törpüsünün tek vuruş gibi bir yeteneği olmadığı için topla abuk subuk işler yapıp kaleciye nişanladı topu.

Bu herif inanılmaz yoruyor insanı...