Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı
Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı Tarih : 07.12.2021 Saat : 23:00 Stadyum : Westfalenstadion Hakemler : Antonio Mateu Lahoz - Pau Cebrián Devís - Roberto del Palomar - Javier

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 12719 defa] Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı
Anket
Beşiktaş, Borussia Dortmund maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi ferdi1903

Oyuncularin vucut dilinden hicbirinin sahada olmak istemedigini cok rahatlikla gorebiliyoruz.
Aynen cok net belli oluyor

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hoca şu rezil futbolu izleyip acaba "benim bu konuda bir sorumluluğum olabilir mi" diye düşünüyor mudur?

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Hoca şu rezil futbolu izleyip acaba "benim bu konuda bir sorumluluğum olabilir mi" diye düşünüyor mudur?
yok cunku kendisi oynamiyor  :D

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimdışı 38life

Mumkunatı yok öyle bir şey düşünmesinin.

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı tolga1903

Olm sen kimsin de rakibinin de iddasi yokken o tam kadro çıkıyor sen rotasyon yapıyorsun diyecek bir allah kulu yok mu şu kulüpte bu adama?

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Oyuncularin vucut dilinden hicbirinin sahada olmak istemedigini cok rahatlikla gorebiliyoruz.
Bir takımı mental olarak bu kadar düşürmek büyük iş

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi sEuL

Hmmm 9-0 bekliyorum, her turlu rekoru egale edecegiz bugun,

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Neyse ya Wellington lig maçına dinlenmiş ve daha diri çıkar en azından.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı 38life

Wellinton yine önde basma saçmalığı yüzünden adamını kaçırdı ve arkadan kovalayıp penaltı yaptı. 😂 Bin kere falan yazmışımdır bu mevzuyu. 2 senedir devam ediyor bu durum ve teknik ekipten hiçbir uyarı gelmiyor. İşte Sergen Hocanın çapı bu. Futbola dair sahaya hiçbir hakimiyeti yok. Maçları kenardan seyrederken ortalama bir taraftarın gördüğünden daha fazla şey görmüyor

Çevrimdışı Samet Ç

Welinton yine kesik yemez hatta Kayseri maçında stoper ikilisi Welinton - Topal olur. :)

Çevrimdışı 38life

Asıl soru Wellinton hala neden forma şansı buluyor. Ben hayatımda bu kadar rezil bir performans serisi sergileyip hala forma şansı bulan bir oyuncuya rastlamadım. Forma adaletsizliği konusunda dünya markası resmen Sergen Yalçın.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı worns

Wellinton yine önde basma saçmalığı yüzünden adamını kaçırdı ve arkadan kovalayıp penaltı yaptı. 😂 Bin kere falan yazmışımdır bu mevzuyu. 2 senedir devam ediyor bu durum ve teknik ekipten hiçbir uyarı gelmiyor. İşte Sergen Hocanın çapı bu. Futbola dair sahaya hiçbir hakimiyeti yok. Maçları kenardan seyrederken ortalama bir taraftarın gördüğünden daha fazla şey görmüyor

hocanın istediği bu neyi uyaracak? derinde defans yapabildiğimiz, düzgün pozisyon aldığımız tek maç oynamadık ki hoca görevdeyken. cl maçlarına avrupa'nın kalburüstü dinamik takımlarıyla tempo yarıştırma felsefesiyle hazırlandık herhangi bir derinde pozisyon alma çabamız yoktu. şu an zaten olmayan şeyin çöpü var sahada, sahadakilerin oynayası bile yok gibi.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Arkadaşlar Wellington'un yaptığının aynısını Larin yaptı birkaç santimle yırtmıştık penaltıdan. Takım alabildiğine dağınık ve bu her maç derinleşiyor.

Çevrimdışı AigleBordeaux

birde su Sergen'in yaninda tabletle gezen yardimcilari var haha FM ya 101 oynuyorlar galiba

Etiketler: