Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı
Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı Tarih : 24.11.2021 Saat : 20:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Benoît Bastien - Hicham Zakrani - Aurélien Berthomieu - Jérémie Pignard

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı  [Okunma sayısı 12393 defa] Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı
Anket
Beşiktaş, Ajax maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%31.6]
1 puan
3 [%15.8]
0 puan
10 [%52.6]

Toplam Oy Verenler: 19

Çevrimdışı ferdi1903

odeilde resmen gol atamiyoruz, penalti olmasa gene atamiyacaktik

Çevrimdışı can1903

ozzy ile gürsoy yalçın problem yaşamış diyenler var.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı ALDENYX

odeilde resmen gol atamiyoruz, penalti olmasa gene atamiyacaktik
busene en buyuk poroblemimiz zaten bu iceri sokacak topcu yok larinin gecen seneki performansina bidaha cikmasi cok zor ayrica atibanin formunun dusuk yuzeyde olmasi fena oldu
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Gürsoy Yalçın niye bizim takımda çalışıyor?

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimdışı Ömer Kaan

Dua edin de Dortmund yensin ve son maça asılmasınlar yoksa ciddili 0 çekeceğiz. 0 çekmek 8-0'dan büyük rezillik olur.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Dua edin de Dortmund yensin ve son maça asılmasınlar yoksa ciddili 0 çekeceğiz. 0 çekmek 8-0'dan büyük rezillik olur.
Sporting attı. Yandık ki ne yandık.

Çevrimiçi levitate

sporting attı
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Özgür Gültekin

2. golde Ajax'ın kullandığı serbest vuruşun mucidi Vida denen 3m euro alan möhteşem stoperimiz.
Bu kadar malına ancak biz bu kadar para verirdik.

Çevrimdışı Ömer Kaan

2 oldu
Umarım Haaland yetişmez de 11 kişi kapanalım puan alalım 2011 Bursaspor gibi son maçta alalım bari puanı.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Can, Talisca'nın menajeri görüşmek istemiş sanırım var mı net bir haber?

Çevrimiçi levitate

Umarım Haaland yetişmez de 11 kişi kapanalım puan alalım 2011 Bursaspor gibi son maçta alalım bari puanı.
bursa içeride rangers ile berabere kalmıştı galiba

bvb'nin çok sakatı var, ikili averaj ve genel averajda çok gerideler gruptan çıkma ihtimalleri çoook az, üstelik emre can ve hummels kart cezalısıymış

şu şartlarda 1 puan alamazsak yuh yani

Çevrimiçi levitate

Etiketler: