Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021
Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021 Tarih : 05.01.2022 Saat : 20:45 Stadyum : Ahmed Bin Ali Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Süleyman Özay- Candaş Elbil - Atilla Karaoğlan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021  [Okunma sayısı 14863 defa] Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021
Anket
Süper Kupa şampiyonu kim olur?
Beşiktaş
Antalyaspor

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 05 Ocak 2022, 23:59:28
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

İlk yarı oyunumuz iyiydi, 60'dan sonra çöktük - top oynayamadık. İyi niyetiyle götürüyor işi, bu takımın şu halde olmasındaki baş sorumlu kendisi değil ama ne derece yeterli olduğu tartışılır. Oyuncu değişiklikleri konusunda klasik Türk antrenörü zihniyeti-bir de geleceği belli olmadığı için korkuyor.

O tayfanın ne kadar yüzsüz olduğunu Sergen gittiğinden beri her gün görüyoruz. Sergen sezonu baltalarken ağızlarını açmıyorlardı, hikayesi bitmiş takımı sallamayan adama utanmadan sıkılmadan yeni Fergüson yakıştırmaları falan yaptılar. Şimdi hepsi sahayla ilgili tespit kasar oldu.

İyi niyet benim için yeterli değil. 3 gün izin verince ben biletini kestim zaten. 3 gün izin nedir ??? Belli ki oyuncuların altında ezilebilecek bir tip. Ben hala estorilin hocasını nasıl kaçırdık ona yanıyorum.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Tadımız tuzumuz kalmamıştı ama bu yıl için güzel bir teselli  güzel bir üçleme oldu. Hayırlı olsun.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Erman1903

İyi niyet benim için yeterli değil. 3 gün izin verince ben biletini kestim zaten. 3 gün izin nedir ??? Belli ki oyuncuların altında ezilebilecek bir tip. Ben hala estorilin hocasını nasıl kaçırdık ona yanıyorum.

Valla dostum o konuda ben kimsenin günahını almak istemem belki de kan değerleri ve efor testleri oyuncuların dinlenmesi gerektiğini söylüyordu. Biz 40 gün Sergen efendinin paşa gönlünü bekledik bunu unutma. Oyuncuların altında ezilme durumu olacağını pek düşünmüyorum, en azından şu an için. Yöneticiler tarafından daha fazla risk var. Topçular belli ki Sergen'den yaka silkmiş bu hocayı sevmişler yoksa 4G 1B 1M biraz zor alırdık öyle söyleyeyim sana. 60'dan sonra bitiyor adamlar, Atiba ayakta kalıyor ama, neden? Çünkü adam 11 oyuncusu değil. Eğer 40 yaşında oyuncu ayakta kalıyor gençlerin dili dışarı çıkıyorsa orada çok ciddi bir kondisyon problemi vardır.

Teknik olarak çok daha iyi bir hocan da olsa belki bu puanları toplayamayacak, kupayı da alamayacaktın. Şu an için hataları, eksikleri olsa da kötü götürmedi. Önümüzdeki sezon için yeterli olmayabilir, ki zaten adamın bir ekibi yok her işe istese de kendisi koşamaz ama takımın mevcut halini fena idare etmedi.
[ Son Düzenleme: 06 Ocak 2022, 00:11:37 Erman1903 ]

Çevrimdışı ALDENYX

Bu kupanin nakit girdisi oldumu şimdi ?   
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi sEuL

Bu kupanin nakit girdisi oldumu şimdi ?
Buyuk ihtimalle uzerine para vermisizdir

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Umutcan Kaya

yalnız bence josef maçın ödülünü almalıydı bir oyuncu bu kadar emek verip hırs yapıp yine de gölgede kalmayı nasıl başarıyor anlamıyorum biraz showmen olmak mı gerekiykr
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Talisca1903

yalnız bence josef maçın ödülünü almalıydı bir oyuncu bu kadar emek verip hırs yapıp yine de gölgede kalmayı nasıl başarıyor anlamıyorum biraz showmen olmak mı gerekiykr
Kesinlikle takim ne zaman mac icinde dusmeye baslasa adam tek kisilik ordu modunu aciyor.Mucadelesi arttikca artiyor Cok buyuk futbolcu ama Cok buyuk

Çevrimdışı Nartallo

Şükürler olsun bir kupa daha attık müzeye....

Takımda alıp adam geçen, dribling yapan ve bunu da şut veya pasla tamamlayan, bileşik birkaç hareket yapabilen adam görmeyeli epey olmuştu. N'Koudou yapar ara sıra ama onun da durumu malum.

Emirhan heyecan getirdi valla bünyeye...

Çevrimdışı Nartallo

Yalnız uzatmanın son dakikasında dünyanın en net penaltısı yapıldı, aynı pozisyonda 3 tane faul var ama Alex düşmedi, çok acayip hakikaten.

Meler muhtemelen vermezdi ama o pozisyonda düşmeyip daha kolay pozisyonlarda kendini bıraktığını hatırlıyorum Alex'in.
[ Son Düzenleme: 06 Ocak 2022, 13:10:02 Nartallo ]

Çevrimiçi Necmi

Şükürler olsun bir kupa daha attık müzeye....

Takımda alıp adam geçen, dribling yapan ve bunu da şut veya pasla tamamlayan, bileşik birkaç hareket yapabilen adam görmeyeli epey olmuştu. N'Koudou yapar ara sıra ama onun da durumu malum.

Emirhan heyecan getirdi valla bünyeye...
çocukta yetenek var ama şimdiden kulağının bükülmesi lazım futbol takım oyunudur kaç kere topu alıp dört kişinin arasına daldı ya kaybediyor topu yada dört kişinin aradında kendini kaybediyor göze güzel gelen haraketleri kötü bür finalle bitiriyor maçın sonu gelmiş sen rakip ceza sahası önünde savunmanın arasına dalıp delmeye çalışıyorsun bende olsam orda golü atıp kahraman olmak isterim a takımı garantilememin en kestirme yolu ama futbol oyunu bu değil ceza sahası çevredinde bir kaç kez şovunu yaptı ama geri kalan alanda silik kaldı
Dediğin gibi topu ayağına yapıştırıp gidebiliyor önemli bir yetenek bu üstünde durulmalı kupa maçlarında en azından şans bulmalı

Çevrimiçi Necmi

Yalnız uzatmanın son dakikasında dünyanın en net penaltısı yapıldı, aynı pozisyonda 3 tane faul var ama Alex düşmedi, çok acayip hakikaten.

Meler muhtemelen vermezdi ama o pozisyonda düşmeyip daha kolay pozisyonlarda kendini bıraktığını hatırlıyorum Alex'in.
o zamanda penaltı verecek hakemin mangal yürekli olması lazım kaldıki meler gibi kötü niyetli beşiktaş maçlarına rakip takım forması giyerek çıkan bir hakemin vermesi mümkün değil rakibin ayağı alexin göğsündeydi öncesinde hangi oyuncuydu direk kolundan tutup çekti ona bile yokbirşey dedi bu arada ermanda miğdemi bulandırdı sürekli imalı konuşmalar
İki tane kalitesiz insanı maçta bize dinleme mecburiyetinde bıraktılar ya ne diyeyim

Çevrimdışı Nartallo

o zamanda penaltı verecek hakemin mangal yürekli olması lazım kaldıki meler gibi kötü niyetli beşiktaş maçlarına rakip takım forması giyerek çıkan bir hakemin vermesi mümkün değil rakibin ayağı alexin göğsündeydi öncesinde hangi oyuncuydu direk kolundan tutup çekti ona bile yokbirşey dedi bu arada ermanda miğdemi bulandırdı sürekli imalı konuşmalar
İki tane kalitesiz insanı maçta bize dinleme mecburiyetinde bıraktılar ya ne diyeyim

Büyük olasılıkla vermezdi ama şu pozisyonda devam etsen ne olacak adam hem dizine vuruyor, hem makasa alıyor...

Zaten biçmiş seni, sen de yana açılan topun peşinden koşmaya çalışıyorsun.
[ Son Düzenleme: 07 Ocak 2022, 11:59:55 Nartallo ]

Etiketler: