22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş
22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş Tarih : 18.01.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Kemal Yılmaz - Volkan Ahmet Narinç -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 14804 defa] 22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Karagümrük maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%80]
1 puan
0 [%0]
0 puan
2 [%20]

Toplam Oy Verenler: 10

Çevrimiçi sEuL

Birçok konuda sana katılıyorum lakin Pjanic'i kesmek öyle kolay değil. Birincisi adam kendi tarzında kötü oynamıyor, ikincisi Karaveli bir süre öncesine kadar 10000 bile almıyordu. Barcelona hocası anca keser Pjanic'i. İtalya'da falan kenarda oturtsan taraftar hop der. Belki zamanla olabilir, 10 numara'da falan deneriz. Canı yanmadığı sürece çok az kişi kesebilir.

Benim de takıldığım bazı konular var lakin ayakta kaldığı sürece bunu nasıl yaptığı bence aşırı önemli değil. Birkaç hafta öncesine kadar freni patlamış kamyon gibi bayır aşağı gidiyorduk, biraz olsun desteği hak ediyor. Başaramazsa gidecek zaten sonsuza kadar bizimle olmaz.
Pjanic’in kesilmesini bende istemiyorum Ermanim, oyunu onun gibi rahatlatabilen, tek pasta takimi ataga cikarabilen ve onun kadar teknik baska oyuncumuz yok. Sadece Pjanic’in kullanilis seklini dogru bulmuyorum.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Önder’i gençleri öne çıkartacak diye kalmasını isteyenler her maç sıvayan Vida’yı umarım görüyordur :)
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Erman1903

Pjanic’in kesilmesini bende istemiyorum Ermanim, oyunu onun gibi rahatlatabilen, tek pasta takimi ataga cikarabilen ve onun kadar teknik baska oyuncumuz yok. Sadece Pjanic’in kullanilis seklini dogru bulmuyorum.

Çoğu kişi bulmuyor zaten, Josef'in 8'de olması da ayrı bir terslik çıkarıyor. Bakalım artık zamanla görürüz doğruları ne derece bulacağımızı.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Önder’i gençleri öne çıkartacak diye kalmasını isteyenler her maç sıvayan Vida’yı umarım görüyordur :)
Canım bir tanem Beşiktaşım eee sonra, Önder hocam kusura bakma da güzel konuşuyorsun ama söylediklerinle icraatların pek örtüşmüyor.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

rıdvan çok kötü başladı ozzy yürüyerek oynuyor
[ Son Düzenleme: 18 Ocak 2022, 20:28:17 Talisca1903 ]

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Sadece Antep maci degil, kendi evimizde mahkum oynadigimiz Goztepe, deplasmandaki Konyaspor macinda ve kupa finalindeki Antalya macindada ayni dizilisle sahaya cikip hicbir varlik gosterememistik. Umarim dedigin gibi bu mac bu deneme icin son olur ve teknik ekip farkli birseyler sunabilir onumuzdeki haftalarda.

Şimdilik fena değil takım ama as 4 5 oyuncusundan yoksun bir karagumruk var ve hala amatör takımın yapmayacağı tercih hataları yapıyoruz oyun olarak güçlü gibi gözüksek de skora çevirme konusunda yine iyi değil takım

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu Belçikalı da ne boş oyuncu çıktı ya... Bunun psikoloji ile alakası yok bence.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

rıdvan içeri çevirmek için hazırlanıyor bizimkiler stoperlerin arasına kaçıyor :D

Çevrimdışı Nartallo

Ghezzal soluna çek ortala, başka hiçbir şey yapma...

Çevrimiçi Talisca1903

çok yavaş oynuyoruz Larin kara delik gibi her gelen topu kaybediyor

Çevrimdışı tolga1903

Bu ghezzal'ın artık sağ kenar yerine forvet arkası vs oynaması bizim takım için daha ideal olmaz mı? Bu kadar yavaş iki oyuncuyu iki kenara atıp ortaya da bağlantı oyununun b'sini oynayamayan bir santrafor koymak tam 6 aydır içine etti takımın hala aynı düzenden ne bekliyoruz?

Çevrimiçi sEuL

Pjanic topu aldiginda herkes statik bir sekilde bekliyor. Ghezzal kenarda bekliyor, Oguzhan rakip oyuncunun arkasinda bana topu atma diyor, Larin’in herhangi bir kosusu yok - soldan Ridvan bindiriyor bir tek ama onunda son paslari facia.

Caner bizde oynarken rakip takimlar maden bulmuscasina o kanadi 90 dakika boyunca isleyip duruyorlardi. Biz Caner’in defolarini bir kere kullanamadik su ana kadar.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi levitate

yuh tokatlamış topu net pen6

Çevrimiçi sEuL

Caner’in defolarindan bahsederken sagolsun kendisi volleyball oynamaya kalkti.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı tolga1903

Caner yumrukla topu uzaklastirmak ne ya mal:)

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi Talisca1903

vida faul yapacan orta sahada yap

Etiketler: