20. Hafta Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş
20. Hafta Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|20. Hafta Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş Tarih : 09.01.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadyumu Hakemler : Alper Ulusoy - Mustafa Emre Eyisoy - İlker Takpak - Oğuzhan Çakır

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20. Hafta Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 12410 defa] 20. Hafta Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%77.8]
1 puan
1 [%11.1]
0 puan
1 [%11.1]

Toplam Oy Verenler: 9

Çevrimiçi Talisca1903

Bu emirhan kesilip ozzy -salih felan oynatılırsa taraftar klubu bassa yeridir. Çocuk oynuyor işte birde taraftar önünde oynasın bu çocuk tamamdır. Sergen nihat da böyle çıktı ilk maçtan oynayıp devam ettiler budur pişecek felan boş işler varsa kumaşı oynar yanında zaten Josef gibi bir karakter var devam koçum

Çevrimdışı Samet Ç

genç olsa ne olacak hantallığımı gidecek bir kaleci ya iyidir yada kötü bunu duruşuyla gösterir gültekin benim dediğimi dedi kaleciler değişse kaç kaç biter diye feyyazda benim dediğimi dedi 5-0 biterdi dedi
Ersin oynamasa kalede kaçırdıklarımızı da mı atacaktık? Uğurcan falan Ersin'in yaşında piyasada yoktu bu çocuk 3 kupa aldı.

Çevrimdışı ALDENYX

Abi Emirhanı Dortmund izliyormuş diye bir şey duydum. Doğru mu acaba?
oyununu bozmasın istek ve arzu ile her maca bu yetenegini kale önünde sergileyip orta alanda tek toplarla cikislar yapsin Barca kimseye kaptirmaz...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Emirhan'ın maç sonu yorumlarını beğenmedim.
Her şeyiyle olmuş gibi konuşmuş böyle olmamalı.

Çevrimdışı celiker1

3-4-3 te ozellikle Rosier'de daha iyi gözuktu.Bu dizilise devam etmelimiyiz?3-4-3 un dezavantajları nelerdir?
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ersin oynamasa kalede kaçırdıklarımızı da mı atacaktık? Uğurcan falan Ersin'in yaşında piyasada yoktu bu çocuk 3 kupa aldı.

Ben yazmaktan vazgeçtim hiç uğraşma.
Ersin' de bir an önce gitsin de kendisini kurtarsın.
Peruzzi'yi görünce bu herif fıçı gibi kova oğlu kova diyecek adamlar var.

Çevrimdışı ALDENYX

Ersin tutmasini gerektigini tutmalı yemesi gerekeni yemeli  50 gol üstü yerse sizin  gibi desdek veren taraftari'da kaybeder  formayida....Fevzi tek hatasına gitti bu kulupten...
[ Son Düzenleme: 09 Ocak 2022, 21:44:36 ALDENYX ]
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bu emirhan kesilip ozzy -salih felan oynatılırsa taraftar klubu bassa yeridir. Çocuk oynuyor işte birde taraftar önünde oynasın bu çocuk tamamdır. Sergen nihat da böyle çıktı ilk maçtan oynayıp devam ettiler budur pişecek felan boş işler varsa kumaşı oynar yanında zaten Josef gibi bir karakter var devam koçum
İnşallah. Buna Serdar'ı da ekle. Serdar'ın oynatılmaması da ciddi bir skandaldır bu şartlarda.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Talisca1903

ilk gol faul 2. ofsayt konuşan yok yönetici çıkmış gene sistem planlama saçmalayıp duruyor. Önder hoca iyi işte kupayı aldı ligde iyi emareler veriyor takım
 yok sistem yok planlama bık bık kim abi hocanız açıklayın o zaman her maç sonu böyle muallak açıklamamı  olur net olun
Demoklesin kılıcı gibi hocanın başında dönüp duruyorlar gölge etmeyin başka ihsan istemez

Çevrimiçi sEuL

Ersin tutmasini gerektigini tutmalı yemesi gerekeni yemeli  50 gol üstü yerse sizin  gibi desdek veren taraftari'da kaybeder  formayida....Fevzi tek hatasına gitti bu kulupten...
. Onunde Welinton - Vida gibi iki tane bombayla ve 150B Euro’dan az paraya oynuyor cocuk. Bazilarina 3M euro alan Karius yada Boyko gibi dengesizler mustehak
[ Son Düzenleme: 09 Ocak 2022, 22:02:45 sEuL ]

Çevrimdışı goktasoktay

ilk gol faul 2. ofsayt konuşan yok yönetici çıkmış gene sistem planlama saçmalayıp duruyor. Önder hoca iyi işte kupayı aldı ligde iyi emareler veriyor takım
 yok sistem yok planlama bık bık kim abi hocanız açıklayın o zaman her maç sonu böyle muallak açıklamamı  olur net olun
Demoklesin kılıcı gibi hocanın başında dönüp duruyorlar gölge etmeyin başka ihsan istemez
Az yukarda yazdım ben kardeşim. Beceriksiz golcümüzün kaçırdıklarını kenara koysak bile hakem 3 puanımızı gasp etti yine…

Çevrimiçi Talisca1903

. Onunde Welinton - Vida gibi iki tane bombayla ve 150B Euro’dan az paraya oynuyor cocuk. Bazilarina 3M euro alan Karius yada Boyko gibi dengesizler mustehak
bu maçta weli gayet iyi oynadı hatta vida da kusura bakmasın Ersin bu goller yenmez.
gollerde faul ve ofsayt var ama Yan toplarda tam bir bomba Ersin buna çalışması lazım

Çevrimiçi Talisca1903

Az yukarda yazdım ben kardeşim. Beceriksiz golcümüzün kaçırdıklarını kenara koysak bile hakem 3 puanımızı gasp etti yine…
sinirden görememişim monteronun kırmızı gördüğü pozisyonda tam eyyam.Rizeli futbolcular itiyor monteroyu tek kartı biz görüyoruz

Çevrimdışı Nartallo

20 maçta 32 gol yemişiz. Aferin Ersin.

Golü bu kadar zor atan, bir o kadar da boş goller yiyen takım görmedim.

Konya maçı Vida'nın adamı bırakması, Ersin'in taca giden topu ceza sahasına çelmesi.

Antalya maçı kendi kalemize attığımız gol.

Bugün boşa çıkıp yediğimiz gol, çıkmayıp yediğimiz, herifin baldırına çarpıp giren gol.

Olmuyor, olmayacak, ne zaman kafamızı kaldırmaya çalışsak abuk subuk birşeyler yaşıyoruz.

Ama böyle beleş gol yersen, yol alman mümkün değil zaten.

Çevrimiçi Talisca1903

Stoperde necipi kullanıp 3 lüye devam etmeliyiz dönerse pjaniç josef emirhan yoksa ege josef emirhan orta sahası güven ve ghezzal kanatlar forvet gene bats olur Semih de kadroda bulunur artık

Çevrimiçi Necmi

3 li defansta montero ve weli gayet iyiydi hatta montero umutun açıklarını da kapattı kırmızı görmesi amatörce oldu.güven çıkmasaydı 3 de atabilirdik o çıkınca hiç top tutamaz hale geldik.necip yerine ege girebilirdi
ligin en kötü takımından iki gol yedik nasıl iyiydi beşiktaşın az pozisyon vermesi takım savunmasının iyi olduğunu gösterir ama verilen her pozisyonda gol oluyorsa buda ana savunmacılarımızın kaleci dahil çok kötü olduğunu gösterir

Çevrimiçi Necmi

20 maçta 32 gol yemişiz. Aferin Ersin.

Golü bu kadar zor atan, bir o kadar da boş goller yiyen takım görmedim.

Konya maçı Vida'nın adamı bırakması, Ersin'in taca giden topu ceza sahasına çelmesi.

Antalya maçı kendi kalemize attığımız gol.

Bugün boşa çıkıp yediğimiz gol, çıkmayıp yediğimiz, herifin baldırına çarpıp giren gol.

Olmuyor, olmayacak, ne zaman kafamızı kaldırmaya çalışsak abuk subuk birşeyler yaşıyoruz.

Ama böyle beleş gol yersen, yol alman mümkün değil zaten.
olurmu ersin büyük kaleci tarihimizin gol yeme rekorunu kırıyoruz ama suçlu ersin değil muslera bir sezonda bu kadar gol yedi diye dalga geçerdim allahın adaleti işde bize yarım sezonda yiyeni gönderdi
Söylediğimiz zaman genç düşmanı oluyoruz beşiktaş tarihine gelmiş en kötü kaleci diyemiyorum çünkü kaleci falan değil herhangi bir taraftarı kaleye koysan kalecilik bilgisi ersinden daha az olmaz
Kalecilikle ilgili hiç birşey bilmiyor hiç bir meziyetide taşımıyor şunu iyi yapıyor diyeceğim hiç bir özelliği yok
Beşiktaş kalesinde süper ligdeki herhangi bir kaleci olsa şu an hala yarıştaydık oynadığın takım ligin en kötü takımı iki gol atıyorsan kaleci bir zahmet skoru tutacak iki gol atıp pozisyon vermediğimiz maçda puan kaybettirmeyecek hani beş altı net pozisyon veririzde iki tane yer çocuk ne yapsın derim ama bu üstüne gelen topu yiyor bir kaleci düşünün sektirdiği bütün toplar rakibe gidiyor sa bu şans değildir

Çevrimiçi Necmi

Ersin hiç bir haraketi bilinçli yapmıyor sadece panikle kendini atıyor şansı varsa top çarpıp geri dönüyor

Çevrimiçi Talisca1903

ligin en kötü takımından iki gol yedik nasıl iyiydi beşiktaşın az pozisyon vermesi takım savunmasının iyi olduğunu gösterir ama verilen her pozisyonda gol oluyorsa buda ana savunmacılarımızın kaleci dahil çok kötü olduğunu gösterir
Kaleci çıkıp 2 savunmacımızıda bozmasa biri vurup uzaklaştıracaktı ama diğer golde defansın hatası çok yan toplarda hiç başarılı değiliz

Etiketler: