18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe
18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe

Beşiktaş Forum|18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe Tarih : 23.12.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Ceyhun Sesigüzel - Süleyman Özay - Bülent Birincioğlu VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe  [Okunma sayısı 11292 defa] 18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe
Anket
Beşiktaş, Göztepe maçından kaç puan alır?
3 puan
13 [%81.3]
1 puan
0 [%0]
0 puan
3 [%18.8]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı Sinan66

bize hemen nasil penalti caliyorlar

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ersin kurtardı. Allah var Allah!..

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Welinton reis büyük adamdı.
Abi Vida+Welinton+Monteroyu topla bir stoper zar zor çıkar
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi murat baltacı

Alın ulan alın bedava penaltı böyle olur
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

yuh saldırı var kırmızı
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi murat baltacı

Takımda akıllı adam varsa aynı penaltıyı alır
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı 38life

Direkt kirmizi kart bu hareket Pjanic'in yere düşmesinin abartı olması bir şeyi değiştirmiyor. Topsuz alanda el ile rakibin yüzüne kasıtlı mudahele var.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Erman1903

Abi Vida+Welinton+Monteroyu topla bir stoper zar zor çıkar

Welinton ritmini bulduğunda bu ikisinden iyi bence.

Çevrimiçi murat baltacı

Şu hava topunu bırakır az defans yapabilirsek yeneriz goztepeylemi oynuyoruz dortmundmu belli değil
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı blackeagle35

Oyun neden bu kadar koş koşa dönmüş durumda biraz set oyunu oynamalıyız

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

larin abim tam zamanında atmış

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şu Vida - Montero tercihini gördükten sonra Serdar'ın yerinde olsam saniye durmam.
Serdar'ın şu 2 stoper müsveddesinden eksiği yok fazlası var.

Çevrimdışı Erman1903

Şu Vida - Montero tercihini gördükten sonra Serdar'ın yerinde olsam saniye durmam.
Serdar'ın şu 2 stoper müsveddesinden eksiği yok fazlası var.

Kesinlikle Serdar oynadığı maçlarda bunlardan daha iyi performans verdi. Yapı olarak da bunlar gibi defolu değil.

Çevrimiçi Samet Ç

Stoperler acayip kötü eldeki en iyi stoper Serdar başka stoperimiz yok o da yedek

Çevrimdışı Erman1903

Stoperler acayip kötü eldeki en iyi stoper Serdar başka stoperimiz yok o da yedek

Joga Bonito reis var.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Elde en stopere benzeyen oyuncunun Serdar olması ve onu yedek bırakan hocanın altyapı hocası da olması ayrı bir ironi olsa gerek.

Çevrimdışı Sinan66

kirmiziyi çikarirken çikarmamis  :)

Çevrimiçi sEuL

2. yarida Pjanic’i tek basina orta sahada birakip Ozi ile Josef’i one atarsak 2 tane daha yer maci kaybederiz. Josef’i onde oynatarak etkinligini bitirdik resmen, Ozi zaten pres yapmiyor ustune savunma direncide zayif. Rakip topu aldiginda hicbir direncle karsilasmadigi icin yuruyerek orta sahamizi geciyor.

Savunmadanda oyunu kuramiyoruz, Pjanic marke altinda ve baska bir tane pas opsiyonu yok. Top donup dolasip Ridvan’a geliyor o da uzun oynamak zorunda kaliyor. Umarim Onder hoca ayni kadro ve taktikle oyuna devam etmez.

Etiketler: