17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş
17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş Tarih : 19.12.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem Bayık - Alper Ulusoy VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 14752 defa] 17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%53.8]
1 puan
4 [%30.8]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 19.12.2021
Saat : 19:00
Stadyum : Ülker Stadyumu
Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem Bayık - Alper Ulusoy
VAR : Hakan Ceylan - Özgüç Türkalp - Ceyhun Sesigüzel
Yayın : Bein Sports

Çevrimiçi zafkan

Saldır Beşiktaşım oolleeeeyyyy!!!!
Mutlu olmak için 1-Kendinize karşı dürüst olun, 2-Asla pişman olmayın, 3-Sevgi dolu olun, 4-Anı yaşayın ve 5-Aldığınızdan fazlasını verin.

Çevrimiçi Talisca1903

ilk yorumum uğur getirsin Saldır Beşiktaşım OLEYY

Çevrimdışı Trao

Maç berabere biter gibi geliyor bana.
: : Theatrum Mundi : :
``````````````` ´´´´´´´´´´´´´´´

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kenan'ın sakatlığı da yoksa kadroya alınmaması güzel bir ikaz olmuş.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

Hakan  Cylan hani şu Diaby'nin aşilinin kopabileceği pozisyonda VAR 'a çağırma gereksinimi bile duymayan :bandit: :bandit: :bandit:

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Yenilip şu önder hoca mourinhoydu biz barcelonaydık havasından uyandığımız maç olur.

Çevrimiçi Talisca1903

Ozan Tufan yok uzaktan gol yeme sorunumuz yok  :) :) :)

Çevrimiçi Samet Demir

Yenilip şu önder hoca mourinhoydu biz barcelonaydık havasından uyandığımız maç olur.
Fenerin yenilip, pereira ya elveda diyeceği maç olacak diye düşünüyorum

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Fenerin yenilip, pereira ya elveda diyeceği maç olacak diye düşünüyorum

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pereiraya elveda diyecekler her durumda. Ya bu maç ya diğer maç.
Umarım yeneriz de bari şenol falan geleceğine en azından önder hoca sezon sonuna kadar devam etsin.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

Can yerine Ozzy olsa dahamı iyi olurdu acaba neyse Önder hocam daha iyisini bilir Saldır Beşiktaşım vurduğun gol, yediğin ofsayt olsun :steamed: :steamed: :steamed:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Necip denen futbol fakirini, Giresun maçında gördüğü kırmızı kart nedeniyle ödüllendirmişiz.
Hoca da Serdar yerine Necip'i düşünüyorsa tartışmamız gereken çok fazla şey var demektir.

Çevrimiçi Talisca1903

crespo ve zajc iklisi oldukça tempolu pasla yorabilirsek rahat bir galibiyet alabiliriz Hocanın Necip tercihini  tecrübesinden yararlanmak için yaptığını düşünüyorum bir sonraki maç Serdar yeniden formasını alacaktır

bizdeki kilit isim Can eğer iyi oynarsa çok rahatlarız hadi oğlum göster kendini
[ Son Düzenleme: 19 Aralık 2021, 18:33:46 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Samet Ç

Sergen'den farklı birşey yaptığı yok diyoruz iki romantik açıklama yaptı diye Mourinho - Klopp  yaptılar Önder hocayı Kayseri maçından sonra neyse futbol şansı yanımızda olsun.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sergen'den farklı birşey yaptığı yok diyoruz iki romantik açıklama yaptı diye Mourinho - Klopp  yaptılar Önder hocayı Kayseri maçından sonra neyse futbol şansı yanımızda olsun.
Hedefsiz kalınca işte böyle tutunacak bir şeyler arıyor insan. Ben şaşırmıyorum. Asıl şaşırdığım konu hala şampiyon olacağımızın düşüncesi. Ben maça herhangi bir maç gibi bakıyorum şu anda. O kadar ki önemsiz bir derbi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Önder hocam iyisin hoşsun da can ve necip olmaz şu maça. Sergen gitti fikirleri devam ediyor sonumuz hayrolsun

Çevrimdışı ALDENYX

Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Talisca1903

önemsiz derbi ne demek Feneri yenmenin dayanılmaz hafifliği hiçbir şeye değişilmez

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Necip için tecrübe falan denmiş ama komik. Tecrübe yaşının çok olması değil, yaşadıklarından ders çıkarabilme becerisidir.
20 yaşında birisi dahi 60 yaşından daha tecrübeli olabilir.
Necip öğrenmesi tamamen durmuş, hala pozisyon almayı bilmeyen, ilk hamle zamanlaması fecaat, anlamsız fauller yapan tecrübeli(!) bir oyuncu.

Çevrimiçi MUSTAFA_

önemsiz derbi ne demek Feneri yenmenin dayanılmaz hafifliği hiçbir şeye değişilmez
Bak bakalım kaç kişi eskisi kadar heyecanlı derbi oynayacağız diye  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hedefsiz kalınca işte böyle tutunacak bir şeyler arıyor insan. Ben şaşırmıyorum. Asıl şaşırdığım konu hala şampiyon olacağımızın düşüncesi. Ben maça herhangi bir maç gibi bakıyorum şu anda. O kadar ki önemsiz bir derbi  :tabe:

Katılıyorum. kazansak fenerli arkadaşları kızdırmak ayrı bir keyif ama şu hallerinden sonra neye kızacaklar.
Keza aynı durum bizim için geçerli. Kazansak ya da kaybetsek şu maçın yarın gündemimizde kalma süresi en fazla 5 dakika olacak.

Etiketler: