16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor
16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor

Beşiktaş Forum|16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor Tarih : 07.08.2022 Saat : 00:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : ----- VAR : ----- Yayın : Bein Sports

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor  [Okunma sayısı 14563 defa] 16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor
Anket
Beşiktaş, Kayserispor maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%44.4]
1 puan
1 [%11.1]
0 puan
4 [%44.4]

Toplam Oy Verenler: 9

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 07.08.2022
Saat : 00:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : -----
VAR : -----
Yayın : Bein Sports

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Maçı izlememek için çok sebep var ama izleyeceğim :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Wellinton kırmızı gördü de kurtulduk.
Darısı Vida' nın başına, Vida ile kesinlikle sözleşme uzatılmamalı.

Şimdiden Montero-Serdar tandemini yerleştirmeye çalışmalıyız.

Sağ taraf için ne yapıp edip renkli aç kurtların elinden İsmail Çokçalış'ı almak lazım ama çok zor.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

11 imiz belli olmuş.
Vida denen gereksiz 11 de.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

bana 11 iyi gözüktü, üç tane orta saha var :)

pjanic 6 atiba sağ iç can sol iç gibi dizilseler ve yapmaya çalıştığımıza göre bir tık düşük tempoyla oynasak daha rahat oyun kurabiliriz.

Çevrimdışı Karabay

Eskiden maç günleri ana sayfada maç sayfasının kısa yolu olurdu biz de kolayca girerdik. Ne zamandır koyulmuyor, o gün bu gündür maç kazanamıyoruz. Bunlar önemli şeyler kardeşim kazanan alışkanlıkları niye bozuyorsunuz. 🤗 Böyle böyle yediniz şampiyon takımı.

Çevrimdışı mrred

Biz sadece beyazı sevmedik siyahını da seviyoruz. İyi günde kötü günde hep yanındayız şanlı Beşiktaş. Vurduğun gol olsun.
The great gig in the sky

Çevrimdışı worns

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimdışı worns

bu takımın en büyük kaybı n'kodou malesef. geçen sene sonu ve bu sene başı performanslarını düşününce, formda nkodouya topu ileriye taşımakta ve ceza sahasına servis etmekte zorlandığımız anlarda çok ihtiyacımız vardı. takım topu etkili şekilde ileriye taşıyamıyorsa ki bugünün ilk 15 dakikasında da aynı tablo var, larin takımın üstünde büyük bir yüke dönüşüyor.

oyunu rakip ceza sahası ve çevresine yığmayı başarırsak larin yine iş görür ama kadronun şu an daha çok klasik kenar oyuncusu niteliklerinde bir sol istediği aşikar.
[ Son Düzenleme: 12 Aralık 2021, 19:18:35 worns ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hiçbir şey üretemeyen takım izlemek de çok kötü oluyor. Sahada bal yapmayan arılar var  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

bu takımın en büyük kaybı n'kodou malesef. geçen sene sonu ve bu sene başı performanslarını düşününce, formda nkodouya topu ileriye taşımakta ve ceza sahasına servis etmekte zorlandığımız anlarda çok ihtiyacımız vardı. takım topu etkili şekilde ileriye taşıyamıyorsa ki bugünün ilk 15 dakikasında da aynı tablo var, larin takımın üstünde büyük bir yüke dönüşüyor.

oyunu rakip ceza sahası ve çevresine yığmayı başarırsak larin yine iş görür ama kadronun şu an daha çok klasik kenar oyuncusu niteliklerinde bir sol istediği aşikar.

N'Koudou'dan ben bile umudumu kestim artık, sakatlıklar bir türlü peşini bırakmadı.

Çevrimiçi sEuL

Kayseri baya iyi kapaniyor, pozisyon vermediler su ana kadar. Rakip alana gectigimiz anda 2 - 3 kisi basiyorlar.

Duran toptan karambole belki gol atabiliriz ama onun disinda kisir dongu devam ediyor. Ne olursa olsun, umarim 3 puani alabiliriz.

Çevrimdışı tuncaboylu

Sene başından beri çıkan en doğru kadro.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Takımda fizik gücü futbolcuya benzeyen biraz Can biraz Atiba var.

Rosier ile Larin ise berbat ötesi.

Çevrimdışı worns

N'Koudou'dan ben bile umudumu kestim artık, sakatlıklar bir türlü peşini bırakmadı.

oyuncudan bende umudu kestim, tam performansını bulmuşken kaybetmek üzücü oldu. o bölgeye oyuncu gerekecek. larin sadece belli oyunlarda işe yarıyor. güven'i saysak bile elimizde kenar oyuncusu özellikleri olan biri tam anlamıyla yok. şu oyunda sol kenarda top taşıyabilen biri olmaması takımı bir tık daha boğuk gösteriyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Umarım bu Larin'e eşşek yükü para verip sözleşme imzalamak gibi bir hata yapmayız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Serdar'a hakem teşekkür etti  :lol:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Takımda fizik gücü futbolcuya benzeyen biraz Can biraz Atiba var.

Rosier ile Larin ise berbat ötesi.
Rosier çok hata yapiyor. Geri dönüşlerde aşırı alan bırakıyor. Çevikliği de geri gitmeye başlamış. Yeterince çalışmıyor sanırım.

Larin ise isteksiz. Ben performans gösterdiğini düşünmüyorum.

Çevrimdışı worns

ne kötü yayılıyoruz sahaya ya akıl alır gibi değil haftalardır aynı şey.

yeni gelen hoca haftalarca takıma sahada nasıl duracağını öğretmekle uğraşacak gibi görünüyor. en azından öyle derdi olan biri gelsin de.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: