16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor
16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor

Beşiktaş Forum|16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor Tarih : 07.08.2022 Saat : 00:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : ----- VAR : ----- Yayın : Bein Sports

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor  [Okunma sayısı 14562 defa] 16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor
Anket
Beşiktaş, Kayserispor maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%44.4]
1 puan
1 [%11.1]
0 puan
4 [%44.4]

Toplam Oy Verenler: 9

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Tek yapabildiği yüksek toplara ara sıra kafa vurabilmek bu adamın top süremez bağlantı olamaz çalım atamaz bir kenar oyuncusunda olması gereken hiçbir şey yok santrafor için de son derece yetersiz 2.5 milyon euro'yu geçtim 1 milyon euroluk sözleşme bile vermem bu adama premier lig'de topu 5 saniyeden fazla ayağında tutamaz

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Tek yapabildiği yüksek toplara ara sıra kafa vurabilmek bu adamın top süremez bağlantı olamaz çalım atamaz bir kenar oyuncusunda olması gereken hiçbir şey yok santrafor için de son derece yetersiz 2.5 milyon euro'yu geçtim 1 milyon euroluk sözleşme bile vermem bu adama premier lig'de topu 5 saniyeden fazla ayağında tutamaz

5 saniye mi, maksimum 3 saniye veriyorum.
Hatta bir çok topu daha first touchta alırlar.

Çevrimiçi Necmi

B.klanan Larin yine golünü attı. Emekçi tam bir takım oyuncusu. Böyle bir oyuncuyu beğenmeme lüksümüz yok.
berbat oynuyor golü atınca iyimi oynamış oluyor

Çevrimiçi MUSTAFA_

Pjanic sezonu kapatmış gibi. Takım zaten kapattı. Ciddi bir fizik eksikliğimiz yoksa takım psikolojik olarak tamamen bitmiş. Yönetim sağolsun işini yapmadı. Bakalım bu sezon hangi rekorlarla bitecek? Bizim için bu gidişle eziyet olacak.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

berbat oynuyor golü atınca iyimi oynamış oluyor
Topu bile takip etmiyor. Rıdvan topu attığında top nerede diye etrafına baktı. Benim için de gol atması bir şey ifade etmiyor. Para kazanmayacaksak kaybetmenin de mantığı yok.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Larin-Onyekuru bunlar ligin bugı tipinde oyuncular. Beğenelim beğenmeyelim adamlar atıyor yapacak bir şey yok.

Çevrimdışı worns

Pjanic sezonu kapatmış gibi. Takım zaten kapattı. Ciddi bir fizik eksikliğimiz yoksa takım psikolojik olarak tamamen bitmiş. Yönetim sağolsun işini yapmadı. Bakalım bu sezon hangi rekorlarla bitecek? Bizim için bu gidişle eziyet olacak.

bi yükleme sorunu da var bence. takımın atletik olarak pik olması öngörülecek, planlama bu doğrultuda yapılacak dönemler. bizim takımın yarısı yerde sürünüyor.

Çevrimdışı 38life

Larini neden oynattığımızı anlamıyorum. Adam seneye serbest kalıyor, bu sezon takımın bir hedefi yok. Ölü yatırım resmen bu adama forma şansı vermek. Ben açıkçası bu saatten sonra Batshuayi ve Pjanic'i de oynatmam. Gelecek sene kadroda olmayacak oyuncuya hedefsiz bir sezonda forma vermem.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı can1903

Larini neden oynattığımızı anlamıyorum. Adam seneye serbest kalıyor, bu sezon takımın bir hedefi yok. Ölü yatırım resmen bu adama forma şansı vermek. Ben açıkçası bu saatten sonra Batshuayi ve Pjanic'i de oynatmam. Gelecek sene kadroda olmayacak oyuncuya hedefsiz bir sezonda forma vermem.
3 maç seri yakalarsa şampiyonluk potasına girersin, niye oynatmayacaksın ki?
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

bi yükleme sorunu da var bence. takımın atletik olarak pik olması öngörülecek, planlama bu doğrultuda yapılacak dönemler. bizim takımın yarısı yerde sürünüyor.
Sezon başı kamp yapmama geleneği umarım bulaşıcı olmaz. Geçen sene pandemiden dolayı lig yazın oynanmasa biz şampiyon da olamazmışız. Buradan bunu çıkarıyorum. Tam anlamıyla mucizeymiş.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sinan23

Serdar bu takımda oynuyorsan öyle centilmenlik yapmayacaksın! Korner mi verdi penaltı diyeceksin. Al ilk falulunde centilmence kartı yedin. Golde kafaya çıkan ilk adam offside. Bayada aktif herkes ona konsantreyken o vuramadi diğeri vurdu.

Çevrimdışı 38life

Beşiktaş hiçbir durumda seri falan yapamaz bu saatten sonra.

Çevrimdışı solar

Çünkü maaşını veriyorsun ve galibiyet başına takım para kazanıyor.

Çevrimdışı tolga1903

5 saniye mi, maksimum 3 saniye veriyorum.
Hatta bir çok topu daha first touchta alırlar.

Aynen biraz abartı söylemişim şimdi düşününce, bu kadar ağır ve statik iki oyuncuyu bizim gibi bir takım için iki kenarda kullanmak lüksün ötesinde saçmalık.  Ghezzal kullanacaksan diğer kenarında kerem aktürkoğlu gibi pırpır rakip defansı sürekli koşularıyla yıpratan aynı zamanda adam da eksiltebilen bir profille doldurmadığın zaman böyle saçma sapan oyun izletiyorsun. Geçen sene nasıl oynadılar diyecek olan varsa ortada topu alıp yönlendirebilen savunma arkasına koşu atan rakip defansa bela olan sana hücum çeşitliliği sağlayan aboubakar yok katkısı yine büyük bir boşluk olan batshuayi var herif oyunu yönlendirmeyi geçtim o kadar yok ki yani güven falan şundan kat kat fazlasını verebilir diyorsun

Çevrimdışı can1903

Beşiktaş hiçbir durumda seri falan yapamaz bu saatten sonra.
3 maç kazan, 9 puan kalır. Kapanmayacak fark değil, yeterki sen kazan :)
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

O seriyi bu takımla yakalarsak helal olsun derim. Ama önce bu maçı kazanmamız lazım ve hiç de kazanacak gibi oynamıyoruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

[ Son Düzenleme: 12 Aralık 2021, 20:10:42 levitate ]
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Çünkü maaşını veriyorsun ve galibiyet başına takım para kazanıyor.

Çok ufak düşünüyorsunuz. Verdiğin her forma şansı bir yatırımdır.

Çevrimdışı 38life

3 maç kazan, 9 puan kalır. Kapanmayacak fark değil, yeterki sen kazan :)

Tabi sen kazanırken rakipler ne hikmetse sürekli kaybetmeye başlıyorlar birden. Anladım...

Çevrimdışı goktasoktay

Yediğimiz gol net ofsayt. Sadece iki kişi söylemiş, pes. Var neden incelemedi? Niye çizgi çekmedi? Kural değişti de haberim mi yok benim? Adam kafayı vuramadı ama net aktif alanda, kaleciyi etkiliyor.
Bir de penaltımızı yedi. Elle oynadı kayserili.
Biraz alıştırıldık galiba bu duruma!

Çevrimdışı 38life

serdar dursun mvp season

Tesadüfler, zorunluklar vs. sonucunda kazanıyoruz bu değerleri. Bu bile çok şey anlatıyor

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Ah Rıdvan Ah. Tüm kösteklere rağmen parıl parıl parliyorsun.

Çevrimiçi levitate

Tesadüfler, zorunluklar vs. sonucunda kazanıyoruz bu değerleri. Bu bile çok şey anlatıyor
bu topraklarda böyle abi...

soyismi yanlış yazmışız bu arada :D

Etiketler: