15. Hafta Kasımpaşa 1-1 Beşiktaş
15. Hafta Kasımpaşa 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|15. Hafta Kasımpaşa 1-1 Beşiktaş Tarih : 03.12.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Recep Tayip Erdoğan Stadyumu Hakemler : Mete Kalkavan - Kerem Ersoy - Serkan Ok - Bahattin Şimşek VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15. Hafta Kasımpaşa 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 9957 defa] 15. Hafta Kasımpaşa 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Kasımpaşa maçından kaç puan alır?
3 puan
5 [%45.5]
1 puan
2 [%18.2]
0 puan
4 [%36.4]

Toplam Oy Verenler: 11

Çevrimiçi levitate

arkadaşın renkli galiba
en büyük renkli düşmanı :D

hadi açıyorum merak ettim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Ulan adamlar açık veriyor cikarsana şu larin'i yavaş kalıyor aldığı topu kaybediyor kör müsün sennnnnn

Çevrimiçi sEuL

Adam uyuyor kenarda, gol yiyince uyaniyor anca.

Hos oyuna mudahale etsede oyunun icine ediyor

Çevrimdışı mellfred

batşuayi ve larin tarafından baltalanıyoruz

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bu Larin 2.5 milyonu yöro cinsinden mi istiyor arkadaşlar ?

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mellfred

Çevrimiçi kahyaoglueren

Kasimpasadan yediğimiz baskıya bakar mısınız?
Oyuncuların jest ve mimiklerinden tamamen hedefsiz kalmış bir grup olduğu anlaşılıyor. Zoraki sahadayız.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

Kasimpasadan yediğimiz baskıya bakar mısınız?
Oyuncuların jest ve mimiklerinden tamamen hedefsiz kalmış bir grup olduğu anlaşılıyor. Zoraki sahadayız.
merkezde atibanın oynadığını yeni farkettiler

Çevrimdışı mellfred

erken yaslandık böyle bitmez bu maç

Çevrimiçi Necmi

İkinci yarı skoru korumaya çıkmışız

Çevrimdışı mrred

Gol beklentisi sezon ortalamamiz zaten 2.02 .
0.87 büyük bir oran değil.
Deplasman ilk yarisi icin gayet iyi
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı mrred

Aslında josef can yan yana onlerinde kondüsyon lu texeryayi gormek isterim
Josef kesici atiba pasör yardimci rolde ataga cikiyor ve defansta alan kapiyor. Can delici driblingci tam olmasi gerektigi gibi. Ghezzalda oyun kurucu iste
The great gig in the sky

Çevrimdışı 38life

Ersin'in kurtardığı frikikte de gördük ki kaleciler için marifet havada uçup fotoğraf çektirmek değil, doğru yerde, doğru şekilde pozisyon almak.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı tolga1903

Değişikliğe bak taktik deha ragnick falan şapkasını önüne koyar bu değişikliğe

Çevrimdışı mrred

Topal atiba josefe dondu. Atibayi ileri atiyor
The great gig in the sky

Çevrimdışı Karabay

ghezzal çıktı yok artık
Hocamı Anadolu kulübü seviyesinde top oynamamız kesmedi. İlle de ptt seviyesi istiyorum diyor.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Şu dakika Sergen'i kovmayan yönetim, yönetim değildir.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi levitate

Hocamı Anadolu kulübü seviyesinde top oynamamız kesmedi. İlle de ptt seviyesi istiyorum diyor.
necip olsa onu da sokar seviyeyi 2. lige düşürürdü

Çevrimdışı mellfred

Çevrimiçi levitate

olabilecek en pasif 11 sahada kenardan ileri çıkın diye bağırıyor

gerçekten anlamıyorum

Etiketler: