13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş
13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş Tarih : 20.11.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Alper Ulusoy - Cevdet Kömürcüoğlu - Volkan Ahmet Narinç

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 11622 defa] 13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Alanyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%45]
1 puan
2 [%10]
0 puan
9 [%45]

Toplam Oy Verenler: 20

Çevrimdışı caner.eryigit

Sergenin ciklamasindan istifa sinyalleri aldim
Valla hoca suçu oyunculara attı nasıl aldın ben anlamadım.
Fatih Terim hareketleri ona özeniyor.
Hiçbir büyük takım hocası bu skorlardan s r orada kalamaz allemi cihan olsa kalamaz.
Bu saatten snr görevden almayan yönetim de zaten yok tular iyice yok olurlar.
Hocanın oyuncular la bağı kopmuş daha da dikiş tutmaz uzatmanın alemi yok

Çevrimiçi COB

Sergen taraftarın gözünde olan kredisini kaybetti. Islıklanarak istifa ettirilmeden önce kendi istifa etsin, en azindan 5-10 sene sonra değişik bir platform ve projede bu takımda tekrar çalışabilsin. Yoksa Ajax maçında gelecek bir ters skorda futbolcular o sahadan çıkamaz.

Çevrimdışı tolga1903

Sahada oynanan şeyin sorumluluğunu almamış saygıdeğer teknik direktörümüz. İsteksiz bulmuş takımı senin gibi bir adaletsiz yönetiyor tabi ki istek olmayacak hayatımda gördüğüm en adaletsiz hoca sensin kafanda ölsen bile vazgeçmeyeceğin oyuncular var bunlar eğer sakatlanır veya cezalı duruma düşerse onların yerine oynayan hem de çok iyi performans gösteren oyuncularını o kafandakiler geldiği an paçavra gibi köşeye atıyorsun. Bunu mensah'a bile yaptın sen serdar'a yaptın rıdvan'a yaptın can'a montero'ya güven'e yaptın ersin'e yapmaya kalktın yerine aldığın herif sıçtığı için mecburen oynatıyorsun onu da. Senin forma adaletin yok sergen yalçın bu yüzden motive edemiyorsun bu takımı senin welinton atiba kenan karaman nsakala umut meraş sevgin yani senin vasat seviciliğin bizi bu noktaya getirdi oyuncu seçimlerin bir yana oynattigin futbolda da bir halt yok ligin net en kötü takımı bugünkü takım şimdi bırakmazsan çok daha fena ayrılacaksın lütfen git 5 hafta önce 16ncı olan basaksehir önümüze geçti ispanya seni bekler güle güle

Çevrimdışı Culpable

Sergen Yalcin :Ben gole bakmiyorum Pozisyona giriyormuyuz ona bakiyorum sonucta  pozisyona giriyorsan eninde sonunda atacagiz :)
ne kadar sacma bir konusma
Karsisina bir hali saha takimi cikarilsin biraz gol atsinlarda tatmin olsun bu  :sevinc :sevinc

Çevrimdışı ALDENYX

Sergen taraftarın gözünde olan kredisini kaybetti. Islıklanarak istifa ettirilmeden önce kendi istifa etsin, en azindan 5-10 sene sonra değişik bir platform ve projede bu takımda tekrar çalışabilsin. Yoksa Ajax maçında gelecek bir ters skorda futbolcular o sahadan çıkamaz.
Bu taraftar asla sergene istifa et demez ki imparator 3 de sifir cektigi yerde taraftari istifa demiyorsa sergenin en az bu seneyi bitirmesi hakkidir...sanki her sene sampiyon oluyormuşuz da  gitsin falan demem...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Samet Demir

Bende tazminatımı verin gideyim sinyali aldım.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Nartallo

Pjanic'i çıkarıp Vida, Welinton ile hücm etmeye çalıştık maçın sonlarında...

Efsane bir teknik direktör performansı gördük.

Etiketler: