12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor
12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor Tarih : 06.11.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Erkan Özdamar - İbrahim Çağlar Uyarcan - Erdinç Sezertam - Alper Ulusoy

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor  [Okunma sayısı 16513 defa] 12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor
Anket
Beşiktaş, Trabzonspor maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı kartalgolgolgol

vida bu sezon yediğimiz tüm gollerde hatalı ve kasıtlı yapıyor bunları bir daha bu herifi bu forma altında sahada görmek ihanet
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimiçi levitate

ulan hadi uyudun nasıl uzanmayı düşünüyorsun o mesafeden? adamı bozmaya çalışsana
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi mellfred

Çevrimiçi ferdi1903

Bi savunmayi oturtamadiniz be

Çevrimdışı Unnamed

Adamların 10 numarası süper bizim Alex Teixeira anca 3. ligde oynar.

Çevrimdışı Samet Ç

Ghezzal ve Pjanic'lik hiçbir şey yok adamlar gol paslarını atıyor ama çok yanlış kişilere denk geliyor o paslar15 tane falan harcanmıştır toplamda bu adamların bu tip paslar

Çevrimdışı mrred

Dortmund sporting gs ve bu maç hep aynı senaryonun olması bence tesadüf değil

Sorun çok basit orta sahada ! orta sahamız geçirgen sürekli geçiş yiyoruz
The great gig in the sky

Çevrimiçi mellfred

Çevrimdışı kahyaoglueren

Pjanic daha napsın be. Kendi attığı müthiş paslara kendi koşup gol mü atsın? Onu da yapacak böyle giderse zaten.
Pjanic ile Alex, Umut ve Rosieri ceza sahasi ve yakın bölgede defalarca bomboş bıraktılar. O kadar kötü tercihler yapıldı ki.

Çevrimiçi levitate

Dortmund sporting gs ve bu maç hep aynı senaryonun olması bence tesadüf değil

Sorun çok basit orta sahada ! orta sahamız geçirgen sürekli geçiş yiyoruz
abi valla yeter
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Mehmet57

Defansi Serdar-Montero yapmanin vakti coktan geldi.

Çevrimdışı mrred

Hücumda pozisyona giriyoruz doğru atamıyoruz o da doğru fakat geçen sene bu kadar geçiş yemiyorduk
The great gig in the sky

Çevrimdışı Samet Ç

Bi savunmayi oturtamadiniz be
Her hafta sürekli rotasyon olursa oturmaz normal

Çevrimdışı Unnamed

Pjanic'i çıkar takım kocaman bir SIFIR.

Çevrimiçi levitate

Ghezzal ve Pjanic'lik hiçbir şey yok adamlar gol paslarını atıyor ama çok yanlış kişilere denk geliyor o paslar15 tane falan harcanmıştır toplamda bu adamların bu tip paslar
ghezzal larini iki kez 1v1 bıraktı daha napsın adam

Çevrimdışı AigleBordeaux

Vida Welinton Nsakala ocakta yollanmalı
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı mrred

Geçişlerin birini ersin kurtardı diğerini larin önledi

3. de golü yedik.
The great gig in the sky

Çevrimiçi ferdi1903

Vida Welinton Nsakala ocakta yollanmalı
Aynen özelikle weliton ve nskala gitmeli

Çevrimdışı kahyaoglueren

Nkoudu ne durumda dönecek acaba. Güveni çıkartıp Nkoudu girebilir.

Çevrimdışı 38life

Kesinlikle
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

Nkoudu ne durumda dönecek acaba. Güveni çıkartıp Nkoudu girebilir.
larinde ileride oynayamıyor ama

Çevrimiçi levitate

ulan kötüde değiliz de böyle mal bir gol yemek gerçekten çıldırtıyor

Çevrimdışı 38life

Ama problem sadece oyuncu veya oyuncu tercihlerinde değil.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Sinan23

7 dakikalık uzatma vardı. 3 verdi.ts gol atana kadar oynattı . Uzatmada oyun durdu mu?

Etiketler: