11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş
11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 30.10.2021 Saat : 16:00 Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun - Ramazan Keleş

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 16281 defa] 11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Hatay maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%46.7]
1 puan
2 [%13.3]
0 puan
6 [%40]

Toplam Oy Verenler: 15

Çevrimdışı levitate

baba ne zaman solunla vurdun da gol oldu sağa çek sal batsuya
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı levitate

yemin ederim takımı montero sırtlıyor şu an
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

Abi bu nasıl orta saha yahu çıldıracağım. Bu kadar pjanicin ayağına bakan bi takıma dönüşmüş olmamız da çook kötü.

Sözüm ona çift önliberoyla verdiğimiz boşluklara bakar mısın bi de.

Çevrimiçi Mehmet57

Ilk once solda Larin’i goremedi kagni gibi donmesinden dolayi, ikinci pozisyonda Bats’i es gecip omru boyu atamadigi golu atmaya calisiyor.

40 yasinda adami oynatirsan boyle olur hocam. Tempo ve fizik gucu bitti, bir tek kondisyonu kaldi.

Çevrimiçi Samet Ç

Teixeira'yı yanlış kullanıyor hala daha jeton düşmedi ama.

Çevrimiçi murat baltacı

Hataymi şanslı bizmi ters gündeyiz bam güm vuruyorlar pozisyon oluyor biz çıkamıyoruz bir türlü
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı levitate

ghezzal böyle olmaz dedi ortaya geçti :D

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Atiba-Necip-Vida ne güzel çıkıyoruz geriden.

Çevrimiçi Samet Ç

Atiba'nın topu alıp dönüp düzeltip pas vermesi 1 dakika falan sürüyor

Çevrimdışı levitate

sözde iki dos ile defansif özelliklerimizin artması lazım ama artmıyor artmayacakta

hoca şunu asla göremeyecek

Çevrimiçi Mehmet57

2.5m euro isteyen Larin, o miktarin 1/10 oynayan Lobjanidze’den iyi degil. Baski altinda hep top kayibi, hep hatali pas.

Çevrimiçi sEuL

Yine basladik muthis taktige, butun aile rakip sahada. Kaptirilan her topta Vida ve Monteroyu 4 hatayli oyuncuya eskortluk yapuyor

Çevrimdışı Orhan_

Atibaba'nın emekliliğinin geldiğini anladığımız sezon olabilir bu. Karar mekanizmasına kadar yavaşlamış adam. Belki oynadıkça toparlar ama bizim öyle bir lüksümüz var mı bilemiyorum.

Çevrimiçi Samet Demir

Hocamda güzel izliyor takımı

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı levitate

batsuda gitti geçmiş olsun

Çevrimiçi Samet Ç

Hoca böyle olursa sahada kimse kalmak istemez hoca gönderilmezse şampiyonluğu unutalım

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı tolga1903

Batshuayi deneme bence çık direk bu maç gider kardeş

Çevrimiçi murat baltacı

Atiba zayıf texira presle oynuyor adamlar önde basıyor orta sahaya top yapan adam lazım ikiyi yemeden beraberliği yakalarsak maçı alırız arkada pozisyon veriyor hatay
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı levitate

deneyecek ne adobe acrobat mı indirmiş

Çevrimdışı kahyaoglueren

Larin çok çok kötü başladı.

Çevrimiçi Samet Ç

Kenan Karaman'ı alacak ya at Teixeira'yi forvete orta sahayı ücle yok bundan hiçbir şey olmaz

Çevrimiçi sEuL

Ooo Kenan hamleside gelicek muhtemelen Bats cikarsa. Guven kadroda degil mi?

Çevrimdışı levitate

lukaku modu kapanmış larine dönülmüş...

Çevrimdışı levitate

adelesi atmış adamı çıkarıp eli kırık olanı alıyoruz :D

Etiketler: