Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 373259 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı AigleBordeaux

?s=20

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=20

Sezon sonuna kadar bir plan program yapılmayacağı belli oldu zaten. Kongre korkusuna hoca getiremeyeceksen zor dönemlerde karar alamayacaksan zaten seçime de girmemek gerekir diye düşünüyorum.
Sezon sonu Onderle El elle giderler inşallah!
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı worns

Valla bizim bütçe bugün açıklandı, 550 milyon TL' den çok da fazla bir maaş verdiklerini zannetmiyorum. Ayrıca Rusya' da Zenit' i geçemeyeceğin rekabetçi ortamı çok yüksek olmayan bir ortama gitmek Beşiktaş' a gitmekten çok daha cazip geliyorsa zaten çok daha başka şeyler konuşmamız gerekiyor.

40 milyon euro sadece bonservis olarak harcadı bu sene krasnodar. sadece bonservis bir kuruş maaş yok içinde bu rakamın.

olur olmaz bilemem ama orta vadede şampiyon olmayı hedefledikleri açık. paraları da var. kafkasya'nın en büyük takımı. üzücü elbette ama dışarıdan bakan biri için üst gruptaki 6-7 rus takımı bizim büyüklerden daha çekici görünüyor olabilir. şaşırmıyorum bu duruma. örneğin ralf rangnick de sene başında loko'ya sportif direktör olarak gitmişti türkiye'ye muhtemelen gelmezdi.
[ Son Düzenleme: 12 Ocak 2022, 03:55:31 worns ]

Çevrimiçi Özgür Gültekin

UEFA, 2022 yılında yıldız olabilecek 21 yaş ve altı futbolcuların listesini açıkladı. 40 kişilik listede tek Türk futbolcu Ersin.

Bak sen şunların yaptığına...

Çevrimdışı sefaköykartali

?t=GY5dufc9GnHs82TJq0DWSQ&s=19

Gelecekse şimdi gelsin niye 6 ayı bekliyoruz?

Çevrimiçi Samet Demir

?t=GY5dufc9GnHs82TJq0DWSQ&s=19

Gelecekse şimdi gelsin niye 6 ayı bekliyoruz?
Karizmasını zedelermi şimdi gelip. Gelse ligi maksimum 4 ya da 5. Bitirir.

Neyse Şenol hoca gelirse bir daha hiç bir yorum yapmam. Bazı şeyleri askıya alırım. Kos koca dünyada başka hoca kalmadı sanki.

Hocaya karşı antipatim de milli takımdan sonra oluştu bu arada. En son Rıdvanı kamu baskısı ile milli takıma alıp 11e almamak için az kalsın top toplayıcıyı 11e alacaktı. Sağ bek oynayan adamı sola aldı. Stoper mevkide ki adamı sağ beke aldı. Asıl mevkisi sol bek olan adamda yedeklerde. O yüzden bizden uzak olsun.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Neyse Şenol hoca gelirse bir daha hiç bir yorum yapmam. Bazı şeyleri askıya alırım. Kos koca dünyada başka hoca kalmadı sanki.

Hocaya karşı antipatim de milli takımdan sonra oluştu bu arada. En son Rıdvanı kamu baskısı ile milli takıma alıp 11e almamak için az kalsın top toplayıcıyı 11e alacaktı. Sağ bek oynayan adamı sola aldı. Stoper mevkide ki adamı sağ beke aldı. Asıl mevkisi sol bek olan adamda yedeklerde. O yüzden bizden uzak olsun.

Orası da yönetime yazar, getirecekleri adamı baskıdan koruyamayacaklarsa koltuğu işgal etmesinler. Veya hocaya bu sezon bi beklentimiz yok, oynatabildiğimiz kadar genç oynatalım, diyemiyorlar herhalde.

Çevrimiçi Samet Demir

Orası da yönetime yazar, getirecekleri adamı baskıdan koruyamayacaklarsa koltuğu işgal etmesinler. Veya hocaya bu sezon bi beklentimiz yok, oynatabildiğimiz kadar genç oynatalım, diyemiyorlar herhalde.
Valla ben Şenol hocadan soğudum. Şimdi gelmeyi düşünüyorsa madem neden gitti.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Valla ben Şenol hocadan soğudum. Şimdi gelmeyi düşünüyorsa madem neden gitti.

Valla abi sıkıntılı bi dönemdi, maaş ödenmezken falan şampiyonluk yarışında tuttu TT Arena' da hakem harcamasaydı üçte üç yapıyordu. Türkiye' de siyasi otoriteye karşı gelip milli takımın başına geçmiyorum diyecek bi hoca yok maalesef. Şahsen yabancı hoca istiyorum ki belki biraz futbol aklı olarak gelişebiliriz.

Çevrimiçi sEuL

Her aciklamalarinda ozkaynak ve altyapidan bahseden yoneticiler gidip Senol Gunes’i getirirse aciklamalarinin hicbir guvenilirligi ve samimiyeti kalmaz.

Çevrimiçi Samet Demir

Valla abi sıkıntılı bi dönemdi, maaş ödenmezken falan şampiyonluk yarışında tuttu TT Arena' da hakem harcamasaydı üçte üç yapıyordu. Türkiye' de siyasi otoriteye karşı gelip milli takımın başına geçmiyorum diyecek bi hoca yok maalesef. Şahsen yabancı hoca istiyorum ki belki biraz futbol aklı olarak gelişebiliriz.

İşte bu nedenlerden istemiyorum bende. Herşey güllük gülistanlık olacaksa Önder hoca kalsın.

Çevrimdışı mrred

Bence Önder Hocanın devam etmesi çok önemli. Zira özkaynaktan gelen oyunculara "süre" verilmesi konusunda yönetim ve TD birbiri ile uyuşuyor

Bu noktada özkaynaktan gelen oyuncular ikinci yarı toplam 1000-1500 dakika arası süre alacaksa ki müthiş bir şey bu. Seneye yeni bir TD gelse bile

taraftar özkaynaktan gelen oyuncular oynamaz ise ayağa kalkar. Yönetim bence doğru yapıyor
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Önder hoca harika bir insana benziyor. Çok mutlu oldum
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Ç

Beşiktaş yine rakip takım taraftarlarınca sempati duyulmaya başlayan bir kulüp olma yolunda adım adım ilerliyor.
[ Son Düzenleme: 13 Ocak 2022, 13:32:55 Samet Ç ]

Çevrimiçi Samet Ç

Bence Önder Hocanın devam etmesi çok önemli. Zira özkaynaktan gelen oyunculara "süre" verilmesi konusunda yönetim ve TD birbiri ile uyuşuyor

Bu noktada özkaynaktan gelen oyuncular ikinci yarı toplam 1000-1500 dakika arası süre alacaksa ki müthiş bir şey bu. Seneye yeni bir TD gelse bile

taraftar özkaynaktan gelen oyuncular oynamaz ise ayağa kalkar. Yönetim bence doğru yapıyor
Gençlere sadece şans verilerek genç futbolcu yetişse herkes yapar gence şans veriyorsun ama elinde o genci bir adım bile ileriye götürecek personel yok o iş nasıl olacak altyapı hocasıyla mı? Elinde yeterli personel yoksa o süre verdiğin gençlerde yetenekleri ne kadarsa o kadar oynuyorlar ve belli bir süre sonra gelişebilecekken gelişimleri duruyor.
[ Son Düzenleme: 13 Ocak 2022, 13:30:55 Samet Ç ]

Çevrimiçi Samet Ç

Şu verdikleri karar o kadar saçma o kadar anlamsız ki takıma duran top savunması bile çalıştıramayan hocaya bir daha ki seneyide teslim ettiler vallahi yazık bu kulübe dediğim gibi bundan sonra yine eskiye dönüyoruz en çok sevilen en çok sempati duyulan kulüp olacağız. Hadi her şeyi geçtim hocaya görev verdiniz duygusallık yapıp sportif direktör diye futbolun başına koyduğunuz kişinin futbola dair ne başarısı var neyi başarmış bugüne kadar bari oraya bu işleri bilen tecrübeli hayal kurdurabilecek birini koysaydınız.

Çevrimdışı celiker1

AhmetNÇebi-Ceyhun Kazancı-Önder Karaveli birlikteliğine gelecekte "O gün miladmış" diyebileceğimiz bir his var içimde  sanki.En çok şikayet ettiğimiz konulardan geñç oyuncu yetiştirip oynatma ve scouting özellikle güvendiğim konular
[ Son Düzenleme: 13 Ocak 2022, 15:23:21 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı can1903

Şenol hoca   :ok:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

şenol hocanın ekipten birisi diye biliyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

+ Önder hocanın etrafını profesyonel antrenörlerle donatmamız gerekli ayrıca. Sezon öncesi, maç önü ve sonu, taktik ve tekniksel antrenmanları profesyonel bir ekip takip etmeli.

Çevrimiçi levitate

özellikle son kısım +1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

beşiktaştayken milli takıma almadığı caneri ayrıldığı gün milli takıma aldı başka hoca bulamıyorlarsa çok yazık

Çevrimdışı MUSTAFA_

Şenol Güneş ile imzalamışız. Hayırlı olsun :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol Güneş ile imzalamışız. Hayırlı olsun :D
Valla mı

Çevrimiçi Samet Demir

beşiktaştayken milli takıma almadığı caneri ayrıldığı gün milli takıma aldı başka hoca bulamıyorlarsa çok yazık
Valla abi Şenol Güneş bana samimi gelmiyor.

Etiketler: