Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 368720 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

maçı vidanın yaptırdığı penaltı sayesinde kazandık
Canerin yaptığı mı? Vidanın yaptırdığı mı abi :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Guzel bir hafta oldu bizim icin!

Hatayspor, Basaksehir, ve Adana'yi puan cetvelinde altimiza aldik. Averajimiz biraz daha iyi olsa yada Alanya 6 tane atmasaydi bu hafta onlarida gececektik puan cetvelinde. Trabzon ve Gs'nin puan kayiplarida keyiflendirdi biraz.

Fb'nin bu hafta Sivas deplasmanindan cikabilecegini sanmiyorum, ligin son sirasina demir atmis Malatya'yi yenersek 3. siraya yukseliriz buyuk ihtimalle hafta sonu.

Çevrimdışı Necmi

Ne kaddarr güzel bir gece 😂

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı Necmi

Canerin yaptığı mı? Vidanın yaptırdığı mı abi :)

eliyle kesmese vida sokacak içeri aksiyonun içinde orda olmasa caner elle müdahale edecekmi

Çevrimiçi mayguntr

gs'nin yatirimlarini genc oyuncu almasini oven bir arkadas vardi sezon basinda ne dusunuyor acaba su an, ayni arkadas pjanic icin de bosnak tolgay  diye yorum yapiyodu gerci.

Çevrimdışı Erman1903

gs'nin yatirimlarini genc oyuncu almasini oven bir arkadas vardi sezon basinda ne dusunuyor acaba su an, ayni arkadas pjanic icin de bosnak tolgay  diye yorum yapiyodu gerci.

Kimisi bazı oyunculara iyi bazılarına kötü demiştir, onlar başka takımların topçuları fazla önemli değiller. Kendi yaptıkların daha önemli, bu transferleri haddinden fazla isteyen ve beğenenler de oldu - onlara da gelip bir şeyler söylenebilir. Gs kötü, sen de iyi değilsin - ne bireysel ne de bütünde çok öyle verim aldığın bir durum gözükmüyor, hepsini tartışabiliriz ama gerek yok. Önce yaptığın işlerden kendi içinde tatmin olacaksın, ne bekliyordun ne buldun. Gs'ye bakmak çok fayda etmiyor. Burası düşük bir lig, kulüpler çoğunlukla gerizekalıca yönetiliyor, senin bunlardan da, kendinden de çok daha iyi olman lazım. Alışırsan böyle gider, yine şu şekil kendini bulduğun sezonlar görürsün.

Çevrimdışı Necmi

Kimisi bazı oyunculara iyi bazılarına kötü demiştir, onlar başka takımların topçuları fazla önemli değiller. Kendi yaptıkların daha önemli, bu transferleri haddinden fazla isteyen ve beğenenler de oldu - onlara da gelip bir şeyler söylenebilir. Gs kötü, sen de iyi değilsin - ne bireysel ne de bütünde çok öyle verim aldığın bir durum gözükmüyor, hepsini tartışabiliriz ama gerek yok. Önce yaptığın işlerden kendi içinde tatmin olacaksın, ne bekliyordun ne buldun. Gs'ye bakmak çok fayda etmiyor. Burası düşük bir lig, kulüpler çoğunlukla gerizekalıca yönetiliyor, senin bunlardan da, kendinden de çok daha iyi olman lazım. Alışırsan böyle gider, yine şu şekil kendini bulduğun sezonlar görürsün.
gs ye bakmak fayda etmiyormu hahahha
Zevkten dört köşe oluyorum şu zor zamanlarda resmen psikolojim nirvana yaptı daha nasıl fayda etsin 😂

Çevrimdışı Erman1903

gs ye bakmak fayda etmiyormu hahahha
Zevkten dört köşe oluyorum şu zor zamanlarda resmen psikolojim nirvana yaptı daha nasıl fayda etsin 😂

Full F.T okuyorum maçtan beri terapi resmen. :lol:

Çevrimiçi murat

Dğn anket yapmışlar şampiyon olmakmı yoksa gs küme mi düşsün diye. 55 gs küme düşsün 45 şampiyon olalım çıkmış. Yüzde 45 in bğyük çoğunlupu küme düşmemek isteyen gsliler olabilir.  :lol:

Çevrimdışı Necmi

Dğn anket yapmışlar şampiyon olmakmı yoksa gs küme mi düşsün diye. 55 gs küme düşsün 45 şampiyon olalım çıkmış. Yüzde 45 in bğyük çoğunlupu küme düşmemek isteyen gsliler olabilir.  :lol:
beşiktaşın çok şampiyonluğunu gördüm gelecektede çok göreceğim kendimi böyle bir zevkten neden mahrum edeyim bu sene şampiyon olmasakta olur 😂

Çevrimdışı Karabay

beşiktaşın çok şampiyonluğunu gördüm gelecektede çok göreceğim kendimi böyle bir zevkten neden mahrum edeyim bu sene şampiyon olmasakta olur 😂
Abi niye piyasayı düşüyorsun. Hem şampiyon olalım hem küme düşsünüler.

Çevrimiçi sozkul

Bu boşnak ifadesi rahatsız ediyor beni, isimlerini verip Pjanic versus Tolgay  karşıltırması yapıp birbirine benzediğini söylemek çok mu zor. O zaman albenisi mi kaçıyor karşılaştırmanın anlamıyorum.

Çevrimiçi Talisca1903

Bu boşnak ifadesi rahatsız ediyor beni, isimlerini verip Pjanic versus Tolgay  karşıltırması yapıp birbirine benzediğini söylemek çok mu zor. O zaman albenisi mi kaçıyor karşılaştırmanın anlamıyorum.
Bir kere bu iki futbolcunun karşılatırılması eşyanın tabiatına aykırı. mercedesle tofaş karşılatırılıyor.

Pjaniç bir dünya yıldızı kardeşim kimse kusura bakmasın.Sen altına gümüş diyorsun diye gümüş olmaz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Larin'e 1.7 m EUR, Vida'ya 1.5 m EUR önermişiz. İkisi de teklife soğukmuş.

Umarım doğru değildir, yarısını haketmiyorlar. Soğuk soğuk çok soğuk.

Çevrimiçi Samet Demir

Larin'e 1.7 m EUR, Vida'ya 1.5 m EUR önermişiz. İkisi de teklife soğukmuş.

Umarım doğru değildir, yarısını haketmiyorlar. Soğuk soğuk çok soğuk.
Kerizlik edip kabul etmesinler :D

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Erman1903

@mrred o bölgede savunmanın öncelikli olduğunu düşünüyor haksız da değil, Pjanic oynadığı bölgede haftalarca sıralamalara giremedi şimdi de ortaları zor görmüştür. Sinir olmuş belli ki, biz öyle neleri gösteriyor söylüyoruz kimsenin umurunda olmuyor farkındalık yaratmak için böyle yapmış - belli ki işe de yaramış.

Bu yaz bütün taraftar kendi tatlı canının hoşuna gidecek her şeyi cebine, oynadığı sisteme, piyasaya bakmadan köküne kadar istedi, hangisinden beklenen verim alındı? Benim tatlı canımın beğendiği Alex, onun da forvet arkası olduğunu söyledik ona göre kadrom varsa kendime belki alırım, şu takımın başında ben olsam yıldız mıldız transferi göremez taraftar dedim. Taraftardan olaya bu şekilde yaklaşan bir kişi bile hatırlamıyorum, herkes kendi dediğini unutmuş gözüküyor.

Ne yapalım hepsini tek tek soralım mı? Taraftarın kendi takımında görüp istediği geçen sezonun en iyisi Ghezzal'la Rosier toplamda Rıdvan kadar skor katkısı yaptı bu sezon, adama bir tarafıyla gülerler. Biri patinaj yapıyor, Beşiktaş çocuğu dedikleri diğeri bu sezon Sergen gidene kadar anasını ağlattı takımın. Şimdi de savunmayı topladı ama hücumda geçen sezonki gibi değil, dan dun. Bu ikisinin 3 sezonluk maliyeti 20M Euro civarı. Montero'yu zaten geç hem oyuncu olarak yetersiz hem de boşa yabancı transferi, aldığın yerlilerden bir tanesinden verim aldığın yok. Ben dahil herkes şimdi şu Batshuayi'ye laf ediyoruz ama Sergen zamanı baktığımda ligde asist golü atan takımlarda son sıralardaydık. Şu anda da hücum olarak pek farklı değiliz. Yani takımın ortaya düzgün zeka koyamamış. Sırf suçlu Bats mıu?

Bunlar sadece fizik kondisyonla açıklanacak işler değil, hiçbir açıdan verimli iş yapmıyorsun. Ne aldığın adamlara az para verdin, ne onlar sandığın kadar süper oyuncular, ne iyi bir sistemin içine bunları koyabiliyorsun, ne doğru antrene ediyorsun, ne oynattığından verim alabiliyorsun ne de oynatmadığından. Kiralık ve sözleşmesi biten oyuncuya sahip çıkıp assetlerini değersizleştirmek gibi garip bir kafa içindesin. Önce kendi içindeki sorunlara bakacaksın,  Gs ve Fb'de tek tük doğru hamle görürsün, Ts'de verimli transfer politikası izlemiyor yarı maliyete daha iyi yapabileceği bir işi aman bu sefer kaçmasın şu lig ömrümüz boyunca olamayız diye harca babam harca yapmaya çalışıyor. Bunlardan sana kılavuz olmaz, mühendislik / kalite / performans / maliyet bunların biri yetmez hepsini harmanlayıp o bütçeyle ligin değil dünyanın en iyisini yapacaksın.

Çevrimdışı mrred

Genç oyuncu = satabilme ihtimali

Yaşlı oyuncu = satamama riski

Oyuncuların özelliklerinde tamamen bağımsız söyledim. Gs transferlerine başından beri "kazık" diyorum. Fakat en azından genç satma ihtimalleri var

Bize gelince satma ihtimali neredeyse sıfıra yakın transfer yaptık. Ne ghezzal ne alex kesinlikle satılması çok zor topçular çünkü yaşlılar

Batsman ve Pjanice de maaşlarından dolayı en başından beri karşıydım. Fiyat performans analizinin takdirini sizlere bırakıyorum. Bu oyuncuların

maaş ederi en fazla taş çatlasın 750 bin falandır. Biz 3 milyon verdik hem de adam başı

Boşnak Tolgay ifadesi bazı forum arkadaşlarımı rahatsız etmiş. Orada vurgulamak istediğim adamın Boşnak olduğu değil Tolgay'a benzediği

Vurgu biraz değişik olmuş. Onun yerine Tolgay'ın Boşnak versiyonu diyelim o halde.
[ Son Düzenleme: 21 Ocak 2022, 18:16:32 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

@mrred o bölgede savunmanın öncelikli olduğunu düşünüyor haksız da değil, Pjanic oynadığı bölgede haftalarca sıralamalara giremedi şimdi de ortaları zor görmüştür. Sinir olmuş belli ki, biz öyle neleri gösteriyor söylüyoruz kimsenin umurunda olmuyor farkındalık yaratmak için böyle yapmış - belli ki işe de yaramış.

Bu yaz bütün taraftar kendi tatlı canının hoşuna gidecek her şeyi cebine, oynadığı sisteme, piyasaya bakmadan köküne kadar istedi, hangisinden beklenen verim alındı? Benim tatlı canımın beğendiği Alex, onun da forvet arkası olduğunu söyledik ona göre kadrom varsa kendime belki alırım, şu takımın başında ben olsam yıldız mıldız transferi göremez taraftar dedim. Taraftardan olaya bu şekilde yaklaşan bir kişi bile hatırlamıyorum, herkes kendi dediğini unutmuş gözüküyor.

Ne yapalım hepsini tek tek soralım mı? Taraftarın kendi takımında görüp istediği geçen sezonun en iyisi Ghezzal'la Rosier toplamda Rıdvan kadar skor katkısı yaptı bu sezon, adama bir tarafıyla gülerler. Biri patinaj yapıyor, Beşiktaş çocuğu dedikleri diğeri bu sezon Sergen gidene kadar anasını ağlattı takımın. Şimdi de savunmayı topladı ama hücumda geçen sezonki gibi değil, dan dun. Bu ikisinin 3 sezonluk maliyeti 20M Euro civarı. Montero'yu zaten geç hem oyuncu olarak yetersiz hem de boşa yabancı transferi, aldığın yerlilerden bir tanesinden verim aldığın yok. Ben dahil herkes şimdi şu Batshuayi'ye laf ediyoruz ama Sergen zamanı baktığımda ligde asist golü atan takımlarda son sıralardaydık. Şu anda da hücum olarak pek farklı değiliz. Yani takımın ortaya düzgün zeka koyamamış. Sırf suçlu Bats mıu?

Bunlar sadece fizik kondisyonla açıklanacak işler değil, hiçbir açıdan verimli iş yapmıyorsun. Ne aldığın adamlara az para verdin, ne onlar sandığın kadar süper oyuncular, ne iyi bir sistemin içine bunları koyabiliyorsun, ne doğru antrene ediyorsun, ne oynattığından verim alabiliyorsun ne de oynatmadığından. Kiralık ve sözleşmesi biten oyuncuya sahip çıkıp assetlerini değersizleştirmek gibi garip bir kafa içindesin. Önce kendi içindeki sorunlara bakacaksın,  Gs ve Fb'de tek tük doğru hamle görürsün, Ts'de verimli transfer politikası izlemiyor yarı maliyete daha iyi yapabileceği bir işi aman bu sefer kaçmasın şu lig ömrümüz boyunca olamayız diye harca babam harca yapmaya çalışıyor. Bunlardan sana kılavuz olmaz, mühendislik / kalite / performans / maliyet bunların biri yetmez hepsini harmanlayıp o bütçeyle ligin değil dünyanın en iyisini yapacaksın.

Kesinlikle imzamı atıyorum
The great gig in the sky

Çevrimiçi sEuL

KAP'a aciklama yapilmis tribun sponsorluk anlasmasi hakkinda.

Ben buyuk ihtimalle yanlis anladim ama..
Bitci ile 3 sezon icin yapilmis olan 5,627,000 Avro + KDV (suan ki kur ile 85milyon TL civari) anlasma fesih edilip yerine,
Bu sezondan baslamak suretiyle 13,550,000TL + KDV (suan ki kur ile yaklasik 890B Avro) ile 3 sezon icin loca kullanim haklari mi verilmis!

Eger dogru anlamissam yonetim cildirmis olmali, yok tribun sponsorlugu icin daha iyi bir anlasma yapilmissa birsey diyemem (ki hic sanmiyorum oyle bir ihtimalin olduguna).
[ Son Düzenleme: 21 Ocak 2022, 19:05:52 sEuL ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

KAP'a aciklama yapilmis tribun sponsorluk anlasmasi hakkinda.

Ben buyuk ihtimalle yanlis anladim ama..
Bitci ile 3 sezon icin yapilmis olan 5,627,000 Avro + KDV (suan ki kur ile 85milyon TL civari) anlasma fesih edilip yerine,
Bu sezondan baslamak suretiyle 13,550,000TL + KDV (suan ki kur ile yaklasik 890B Avro) ile 3 sezon icin loca kullanim haklari mi verilmis!

Eger dogru anlamissam yonetim cildirmis olmali, yok tribun sponsorlugu icin daha iyi bir anlasma yapilmissa birsey diyemem (ki hic sanmiyorum oyle bir ihtimalin olduguna).
Ben de yanlış anladığımı umuyorum. Ben hem tribün hem de loca birlikte verildi anladım bir de. Yoksa sabah akşam yönetimi gömmek lazım.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

?t=qae06K55acTmuwmomiUvDw

sözde token çıkacaktı o da yok
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi mayguntr

Ben aslinda oyunculara ve transferlere yapilan sert elestirileri elestirmek icin yazdim o yorumu.

Kaliteli oyuncu gelince heycanlanmak normal, 34-35 yasinda degil gelen adamlar sonucta. Ama oyuncuyu degersizlestiren bir sistem, yonetim vardi sonucta da basarisizlik geldi.  Yildiz, kariyeri olan oyuncuyu aldiginda en azindan hangi sistemde basarili olmus hangi sistemde verimsiz olmus verin var elinde, bunu kullanmayan/kullanamayan yonetim elestiri almiyorken oyunculara bu kadar yuklenmek yanlis.

Seneye 15 oyuncunun sozlesmesi bitiyor, TD belli degil, ne oynayacagimiz belli degil, oyuncu profili belli degil, butce de belli degildir buyuk ihtimal. Bu sartlarda gerci neyi tartissak bos.

Çevrimdışı Erman1903

Ben aslinda oyunculara ve transferlere yapilan sert elestirileri elestirmek icin yazdim o yorumu.

Kaliteli oyuncu gelince heycanlanmak normal, 34-35 yasinda degil gelen adamlar sonucta. Ama oyuncuyu degersizlestiren bir sistem, yonetim vardi sonucta da basarisizlik geldi.  Yildiz, kariyeri olan oyuncuyu aldiginda en azindan hangi sistemde basarili olmus hangi sistemde verimsiz olmus verin var elinde, bunu kullanmayan/kullanamayan yonetim elestiri almiyorken oyunculara bu kadar yuklenmek yanlis.

Seneye 15 oyuncunun sozlesmesi bitiyor, TD belli degil, ne oynayacagimiz belli degil, oyuncu profili belli degil, butce de belli degildir buyuk ihtimal. Bu sartlarda gerci neyi tartissak bos.

Zaten heyecanlanılmasın, istenilmesin demiyorum dostum. Senin üzerinden camiaya söylüyorum belki bir şeyi istememiş bile olabilirsin açıkçası hatırlamıyorum benim için önemli değil. Koca bir kitle birleşiyor ve yöneticileri baskı altına alıyorlar, he zaten oraya gelene kadar başımızdaki adam zaten ben şu kadar yıldız alınmazsa imzalamam diyor orası ayrı. Sonuçları bilinsin ve görülsün diyoruz, işini iyi bilmeyen adamları batırmalarına sevk ediyor bu al al baskıları. Futbolcuya da öyle, öyle süper böyle kaliteli uçak muamelesinin altından kalkamıyorlar.

Ardını düşünmeden yapınca böyle oluyor, başından beri sistem değil hesapta kalite işimizi çözecekti zaten başka yolu yoktu onları biz çok anlattık, millet o sıra bulutlardaydı. Burada söylediğimiz iyi oyuncu/kötü oyuncu ayrıma değil, futbolcuların fazla suçu yok zorla imzalamadılar. Diyorum ki; herhangi bir taraftarın bir oyuncuya kötü anlamda takmasının iyi anlamda takmasından hiçbir farkı olmuyor - hatta bence daha zararlı. İsteyen de istemeyen de ardını iyi düşünsün bundan sonra, çünkü yönetimin bunu senin için pek iyi yapamıyor - popülasyon ne derse onu yapmayı tercih ediyorlar - başındaki hocanın da zaten hiç böyle bir tarzı yoktu, taraftardan daha derin pespembe rüyalar içinde yaptı bu kadroyu.

Hayaller, hayatlar. Hep beraber camia olarak elele yaptık kadroyu ve ŞL'de 0 çektik, Liderin 20 puan ardına düştük. Buna paranla rezil olmak denir, bütün olarak takım bir şeye benzemedi evet - ama bir tane sıyrılan adam da ben göremiyorum dostum. O bütünü zaten bireyler oluşturuyor. Takımın bunların üzerinde etkisi olduğu kadar onların da takım üzerinde etkisi var, yani he olmadı demek ki sadece mühendislik kötü diye buradan sıyrılabilecek biri pek gözükmüyor. Biz yine de diyoruz ki bunlar kötü oyuncular değiller, kendi tarzlarında iyi topçular ama sanıldığı kadar da iyi değiller.

Bak sana bir de komik bir şey bırakayım buraya, bireysel olarak sıyrılabilecek adam sadece 1 adet o da bizim şaşkın oğlan Bats: Takımın hiçbir şey oynamadı doğru dürüst ama bu saçma sapan pozisyonlardan gol bularak kendini sıyırdı ha - ha. Bu adam santrafor, o takıma göre değil sen ona göre oynayacaksın, yapamıyorsan bunun suçlusu Bats olmuyor.
[ Son Düzenleme: 22 Ocak 2022, 00:21:50 Erman1903 ]

Çevrimiçi levitate

güven'le uzatmışız galiba, menajeri bir muhabirin yayınına katılıp açıklama yapmış diyorlar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Etiketler: