Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 87 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 368089 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi sEuL

Hatalar yapıldı mı yapıldı, çok mu iyi oynadık hayır. Lakin pek top oynatmadık, yapamazsın diyenlere cevaben hakeme rağmen kazandık -oyuncular Sergen Paşa ile olan hallerinden çok daha özveriliydi. Sezon ortasında getireceğin yabancıda bunları bulacağının garantisini vermiyorlar.

Çok iyi olmasan da puan alabiliyormuşsun demek ki öyle mi, sorun Sergen Yalçın'mış. Sokaktan geçen adama sorup sezon başında koyacağın herhangi bir hoca bu kadroyla Sergen'den fazla puan toplardı.

Sergen hoca ile isler kopmaya basladiginda direkt yolumuzu ayirmamiz gerekiyordu, gereksiz yere cok uzattik o donemi ve puan alabilecegimiz maclarida verdik. Soyle bir maclarimiza baktim, 9 maclik ust uste oyle bir seri yakalamisiz ki evlere senlik!

Besiktas 1 S. Lisbon 4
Hatayspor 1 Besiktas 0
S. Lisbon 4 Besiktas 0
Besiktas 1 Trabzonspor 2
Alanyaspor 2 Besiktas 0
Ajax 2 Besiktas 1
Besiktas 0 Giresunspor 4
Kasimpasa 1 Besiktas 1
B. Dortmund 5 Besiktas 0

Sergen hoca bir noktada artik oylesine geliyordu maclara, fazla beklemeden yollari ayirmis olsaydik suan ligde rahat bir konumda olabilirdik aslinda. Hos, su son Konya ve Rize maclarindan 4 puan cikarabilseydik bugun 3. sirada Konya'nin 1 puan gerisinde olurduk.

Çevrimdışı sefaköykartali

Hatalar yapıldı mı yapıldı, çok mu iyi oynadık hayır. Lakin pek top oynatmadık, yapamazsın diyenlere cevaben hakeme rağmen kazandık -oyuncular Sergen Paşa ile olan hallerinden çok daha özveriliydi. Sezon ortasında getireceğin yabancıda bunları bulacağının garantisini vermiyorlar.

Çok iyi olmasan da puan alabiliyormuşsun demek ki öyle mi, sorun Sergen Yalçın'mış. Sokaktan geçen adama sorup sezon başında koyacağın herhangi bir hoca bu kadroyla Sergen'den fazla puan toplardı.
Abi katılıyorum ama Antepte biraz istekli oynasa rahat golü bulurdu. Pjanic' i bugün beğenemedim, Ghezzal'da da Covid sonrası yorgunluğu vardı. Welinton işinden vazgeçip Serdar' ı düzenli oynatmamız lazım, bu maçta da bir sürü arkaya adam kaçırdı. Hatayı ikisi de yapacak, en azından birisi yatırım olarak döner.

Çevrimdışı Erman1903

Sergen hoca ile isler kopmaya basladiginda direkt yolumuzu ayirmamiz gerekiyordu, gereksiz yere cok uzattik o donemi ve puan alabilecegimiz maclarida verdik. Soyle bir maclarimiza baktim, 9 maclik ust uste oyle bir seri yakalamisiz ki evlere senlik!

Besiktas 1 S. Lisbon 4
Hatayspor 1 Besiktas 0
S. Lisbon 4 Besiktas 0
Besiktas 1 Trabzonspor 2
Alanyaspor 2 Besiktas 0
Ajax 2 Besiktas 1
Besiktas 0 Giresunspor 4
Kasimpasa 1 Besiktas 1
B. Dortmund 5 Besiktas 0

Sergen hoca bir noktada artik oylesine geliyordu maclara, fazla beklemeden yollari ayirmis olsaydik suan ligde rahat bir konumda olabilirdik aslinda. Hos, su son Konya ve Rize maclarindan 4 puan cikarabilseydik bugun 3. sirada Konya'nin 1 puan gerisinde olurduk.

Sezon başından beri yüzü sirke satıyordu adamın kardeşim, oyuncularını motive edemeyen kendisi de zaten başarılı olamayacağını bildiği için yıldız transferine sarılan bir profil. Meşhur tabletine gömülüp saklandı daha sonra iş çığrından çıkınca rasgele tuşlara basmaya başladı. Vaktinde aksiyon alabilsek şu durumdan iyi olacağımıza şüphe yok. Eğer şu an hala takımın başında olsa kupayı alamaz 14-15. sırada olurdun taş çatlasa, bu maçı da alamazdın.

Çevrimdışı Erman1903

Abi katılıyorum ama Antepte biraz istekli oynasa rahat golü bulurdu. Pjanic' i bugün beğenemedim, Ghezzal'da da Covid sonrası yorgunluğu vardı. Welinton işinden vazgeçip Serdar' ı düzenli oynatmamız lazım, bu maçta da bir sürü arkaya adam kaçırdı. Hatayı ikisi de yapacak, en azından birisi yatırım olarak döner.

Gaziantep Son 5 maçından 12 puan çıkarmış bir ekip kardeşim. Biz ise sakat omurgayla lige başlayan, düştüğü yerden kalkmaya çalışan bir grubuz. Ghezzal bugün topu çok geveledi, ikinci yarıda asıl oynaması gereken oyunu hatırlayıp maçı çözdü sadece. Onun iyi olmama sebeplerinden biri Pjanic'in oyunu aşırı yavaşlatması ve sahada olduğunda oyun lideri olması - Josef'i de 8 numaraya atınca iyice garip bir oyun modeli oluyor.

Pjanic kötü değildi, iyi de değildi - Pjanic o kaliteyle her zaman Pjanic gibi oynar kardeşim adamın sana ne kattığına veya senden ne götürdüğüne vakıf olmak için öncelikle bunun anlaşılması gerekiyor. Pjanic'i değerlendirirken onunla ve onsuz takımın oynadığı oyuna bakacaksın. Barca gönderirken ne dedi, onsuz daha iyi olduğumuzun farkına vardık - orada artık Messiler İneastalar Xavi'ler falan da yok yani artık. Dünya futbolunda artık elle tutulur takımlardan hiçbiri regista kullanmıyor.

Bana göre bu stoper rotasyonunda Welinton'u her türlü Vida ve Montero'nun önünde olmalı.
[ Son Düzenleme: 14 Ocak 2022, 23:27:28 Erman1903 ]

Gaziantep Son 5 maçından 12 puan çıkarmış bir ekip kardeşim. Biz ise sakat omurgayla lige başlayan, düştüğü yerden kalkmaya çalışan bir grubuz. Ghezzal bugün topu çok geveledi, ikinci yarıda asıl oynaması gereken oyunu hatırlayıp maçı çözdü sadece. Onun iyi olmama sebeplerinden biri Pjanic'in oyunu aşırı yavaşlatması ve sahada olduğunda oyun lideri olması - Josef'i de 8 numaraya atınca iyice garip bir oyun modeli oluyor.

Pjanic kötü değildi, iyi de değildi - Pjanic o kaliteyle her zaman Pjanic gibi oynar kardeşim adamın sana ne kattığına veya senden ne götürdüğüne vakıf olmak için öncelikle bunun anlaşılması gerekiyor. Pjanic'i değerlendirirken onunla ve onsuz takımın oynadığı oyuna bakacaksın. Barca gönderirken ne dedi, onsuz daha iyi olduğumuzun farkına vardık - orada artık Messiler İneastalar Xavi'ler falan da yok yani artık. Dünya futbolunda artık elle tutulur takımlardan hiçbiri regista kullanmıyor.

Bana göre bu stoper rotasyonunda Welinton'u her türlü Vida ve Montero'nun önünde olmalı.
Marcelo gibi yarım sezon kiralamalı ucuz yollu iri yarı bir stoper getirir, Vidayı da devre arası yollarım. Serdarla ikisini oynatırım.

Çevrimdışı Erman1903

Marcelo gibi yarım sezon kiralamalı ucuz yollu iri yarı bir stoper getirir, Vidayı da devre arası yollarım. Serdarla ikisini oynatırım.

Artık bilemiyorum kardeşim iri yarı da olur daha genel kullanım stoperi de veya hiç olmasa da bu sezon bunlarla götürürsün sonuçta yarışta değilsin. Şu saatten sonra kiralık oyuncu sana bu sezon için bir şey katmaz, muhtemelen performansı düşmüş fırsat transferi tarzı kiralıklar vardır, bize önümüzdeki sezon iş yapacak performansı belli olan oyuncular lazım.

Çevrimiçi levitate

?t=7dnmSVD1LZJUbQUyajj_0w
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Usenmedim Mackolik'ten baktim ligde en son hangi macta gol yememisiz diye. En son Malatya'yi kendi sahamizda 3-0 yendigimiz macta gol yememisiz. O macta Vida macin 20. dakikasinda sakatlanarak oyundan cikmis.

Malatya macindan sonraki 16 lig macinda ust uste gol yemeyi bir sekilde hep basarmisiz bugunku Antep macina kadar.

16 maclik serinin 14'unde Vida ilk 11'deki yerini hep korumus. Bugun kart cezalisi oldugu icin maci kacirdi ama onumuzdeki hafta ilk 11'deki yerini alarak yeni bir seri baslatacaktir Vida efendimiz. Teknik ekip Vida - Wellinton tandemine geri donerek bizi sasirtmaz diye dusunuyorum.

Çevrimdışı worns

hocanın maç sonu basın toplantısını izledim, maçtan daha keyifliydi. hocaya dönük kafamdaki bir grup soru işaretine yanıt verdi en azından sorunların farkında olduğu izlenimini aldım.

.maçın başında, maç başlığında da bir çok arkadaşla konuştuğumuz kenar ortasıyla maçı çözmeye çalışmanın problem olduğunu rakibin oyun yapısıyla birlikte açıkladı. sonraki tüm hamlelerle bunu gidermeye çalıştığını söyledi.

.emirhan'ın performansının bugün kötü olduğunu dümdüz söyledi. geçiştirmeye çalışmadı aynı zamanda oyuncuyu destekler bir pozisyondaydı.

.3lünün kafasında bir opsiyon olarak bulunmaya devam ettiğini gördüm. umarım ideal oyuncularla da dener, josef-pjanic'den verim almanın yolu bu olabilir fikrindeyim.

.michy'nin sorununun önemli bir kısmı da psikolojik demiştim geçen hafta. hemen hemen aynı şeyleri söyledi, bu en azından bende kulübenin farkındalığının yüksek olduğu ve çözümle uğraşacağı hissiyatı uyandırdı.

.buradaki genel kanının aksine ozi ve töre'den verim almak için uğraşacak gibi gözüküyor. :) ozi konusunda destekliyorum bence geçen senenin ikinci yarısındaki kısa bir dilim ve bu sene kesit kesit verim verdiği oldu, rotasyon oyuncusu olabilir. töre konusunda hocaya katılmıyorum.

.kerem kalafat rosier'in doğrudan yedeği olacakmış.

.doğrudan böyle bir şey söylemedi ama şimdiden bir ton genç oynayacak vs. diye bekleyen, bu yönden eleştirileri hazırlayan arkadaşları uyarayım. böyle bir şey olamayacak. bence hoca lig ve kupada kazanabileceği maksimum maçı kazanmaya bakacak. kadrodaki eksikleri gençlerle tolere etmeye çalışacak ancak öncelikle gençleri geliştireyim, yarım dönemlik hedefim bu vb bir yaklaşım görmedim. emirhandır serdardır öyle her maç oynamasını filan bekleyenler bence hayal kırıklığına uğrar.

bu üstteki madde bence kimseye 1.5 yıllık kontrat verememiş olmamızın doğrudan sonucu ve yönetimin hatasıdır. uzun bir tartışma konusu ama teknik direktör arayışımızı sonlandırdığımıza göre artık söyleyecek şey kalmadı. umarım hoca kafasında canlandırabildiği en olumlu senaryoyu gerçek kılar diyelim.
[ Son Düzenleme: 15 Ocak 2022, 00:43:41 worns ]

Çevrimiçi sEuL

?t=7dnmSVD1LZJUbQUyajj_0w

FB zaten yaristan kopmus ve bu noktadan sonra FB'den bir cacik olmayacagini cok iyi biliyor - onun icin rahat bir sekilde bunlari soyluyor Ridvan efendi. FB ile bugun yarista olsak Antep macinda neden 15 dakika uzatma oynatilmadi diye dem yakar kendisi.

Bu tabi yonetimin acizliginide gosteriyor, Besiktas yonetiminin cikip Besiktas'in hakkini aramasi gerekirken Ridvan efendi Besiktas'a sistematik bir sekilde hakem hatalari yapiyor diyor haftalardir. Yazilacak cok sey varda neyse - durduk yere Egos agabeyden bir uyari daha almayalim simdi.

Çevrimdışı worns

ek olarak hoca transfer konusunda, benim cevaplamam doğru olmaz, idari kanat yanıtlasın gibi bir cevap verdi. muhtemelen transfer yapmayacağız ve konuşuldu ama hocanın yanıtı aslında isterdim ama bana yapmazlar ki tadında oldu :)

Çevrimiçi levitate

E sene basinda biz oyuncu satmadik ki, Alex - Pjanic vesaire bu oyuncularin linsansini cikarabilmek icin Ljajic/Hasic/Douglas/Lens gibi oyuncularin lisanslarini dondurduk. Kafalarina gore hergun yeni bir kural mi cikartiyorlar?

çok saçma iş abi nasıl işlediğini tam anlayamadım

ts visca'yı kaydetmek için edgar ie'nin sözleşmesini feshetmek zorunda kaldı diyeyim sen anla
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

hocanın maç sonu basın toplantısını izledim, maçtan daha keyifliydi. hocaya dönük kafamdaki bir grup soru işaretine yanıt verdi en azından sorunların farkında olduğu izlenimini aldım.

.maçın başında, maç başlığında da bir çok arkadaşla konuştuğumuz kenar ortasıyla maçı çözmeye çalışmanın problem olduğunu rakibin oyun yapısıyla birlikte açıkladı. sonraki tüm hamlelerle bunu gidermeye çalıştığını söyledi.

.emirhan'ın performansının bugün kötü olduğunu dümdüz söyledi. geçiştirmeye çalışmadı aynı zamanda oyuncuyu destekler bir pozisyondaydı.

.3lünün kafasında bir opsiyon olarak bulunmaya devam ettiğini gördüm. umarım ideal oyuncularla da dener, josef-pjanic'den verim almanın yolu bu olabilir fikrindeyim.

.michy'nin sorununun önemli bir kısmı da psikolojik demiştim geçen hafta. hemen hemen aynı şeyleri söyledi, bu en azından bende kulübenin farkındalığının yüksek olduğu ve çözümle uğraşacağı hissiyatı uyandırdı.

.buradaki genel kanının aksine ozi ve töre'den verim almak için uğraşacak gibi gözüküyor. :) ozi konusunda destekliyorum bence geçen senenin ikinci yarısındaki kısa bir dilim ve bu sene kesit kesit verim verdiği oldu, rotasyon oyuncusu olabilir. töre konusunda hocaya katılmıyorum.

.kerem kalafat rosier'in doğrudan yedeği olacakmış.

.doğrudan böyle bir şey söylemedi ama şimdiden bir ton genç oynayacak vs. diye bekleyen, bu yönden eleştirileri hazırlayan arkadaşları uyarayım. böyle bir şey olamayacak. bence hoca lig ve kupada kazanabileceği maksimum maçı kazanmaya bakacak. kadrodaki eksikleri gençlerle tolere etmeye çalışacak ancak öncelikle gençleri geliştireyim, yarım dönemlik hedefim bu vb bir yaklaşım görmedim. emirhandır serdardır öyle her maç oynamasını filan bekleyenler bence hayal kırıklığına uğrar.

bu üstteki madde bence kimseye 1.5 yıllık kontrat verememiş olmamızın doğrudan sonucu ve yönetimin hatasıdır. uzun bir tartışma konusu ama teknik direktör arayışımızı sonlandırdığımıza göre artık söyleyecek şey kalmadı. umarım hoca kafasında canlandırabildiği en olumlu senaryoyu gerçek kılar diyelim.

3'lü kafasında opsiyon değil tek gerçek olmalı bence, geçen hafta 2 gol yedik ama duran top yüzündendi normal savunmada  sıkıntı çekmedik, hücumda gayet akıcıydık

josef-pjanic ikilisinin arkasını toplamak için uygun bir diziliş gibi sanki

Çevrimdışı Erman1903

3'lü kafasında opsiyon değil tek gerçek olmalı bence, geçen hafta 2 gol yedik ama duran top yüzündendi normal savunmada  sıkıntı çekmedik, hücumda gayet akıcıydık

josef-pjanic ikilisinin arkasını toplamak için uygun bir diziliş gibi sanki

3'lü oynuyorsan iki tane koşan orta sahaya ihtiyacın var, geride Pjanic kullanırsan sende olmayan tip o oyunculara Regista sorumluluğu yükleyeceksin. Kaldı ki 3'lü savunma son zamanlarda yeni tip yani top kullanan, ağır olmayan modern savunmacılara rağbet olduğu için kullanılan bir formasyon, böyle stoperlerin varsa Regista'ya ihtiyacın yok.

Burada regista ve derin oyun kurucu farkını defalarca anlattık. Regista ekstrem bir oyuncu modelidir, her derin oyun kurucu regista değildir ama her regista geriden oyun kurar, hatta bütün oyunu, özellikle takımın ataklarını dikte eden kişidir. Registalı takımda başka oyun kurucu bulunmaz, varsa da fazla verimli olmaz. İdeal oynatma şekli iki tane box to box da değildir, önünde bir adet defansif açıklarını kapatmakla yükümlü ball winner 8 numara ve boxtobox, savunması olan hücumcu 8 ya da mezzela denilen ileriye oynayan oyuncularla kullanılır, hatta o şekilde bile aşırı verimli olmaz - zamanında en güzel şeklini Pirlo Milan kadrosuyla Gattuso - Seedorf önünde Kaka gibi bir yıldızla oynamıştır. Prime Kaka ile 6 sezonda 1 şampiyonluk ve ne oyuncular var o kadroda oradan hesap et nasıl bir lüks olduğunu. Sendeki oyuncunun Pirlo'dan aşırı farkı yok, 1,5 tık altı arasan başka böyle regista 3. bir isim akla gelmiyor daha fazla savunma yapmasına veya genç olmasına da gerek yok bunca zengin kulübün sıraya girmesi lazım. Öyle değil ama, artık tercih edilmiyor. Savunma katkısı daha yüksek derin oyun kurucular, ya da atletik - basit ve yüzdeli oynayan adamlar tercih ediliyor. Doğrusu da öyle zaten, ben zengin de olsam oynatmam. Hele cahil adamın işi hiç değil, alır böyle bir altın semer takarsın; hoş da gözükür.
[ Son Düzenleme: 15 Ocak 2022, 02:27:09 Erman1903 ]

Çevrimiçi Umutcan Kaya

gençleri kazanmayacaksak töre gibi kafasında futbolu bitirmiş oyunculara şans vereceksek şenol gelsin daha iyi
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Besiktas 1 S. Lisbon 4
Hatayspor 1 Besiktas 0
S. Lisbon 4 Besiktas 0
Besiktas 1 Trabzonspor 2
Alanyaspor 2 Besiktas 0
Ajax 2 Besiktas 1
Besiktas 0 Giresunspor 4
Kasimpasa 1 Besiktas 1
B. Dortmund 5 Besiktas 0

geçen sene sergen hoca değil dediğimde karşı çıkıyordu herkes ama ben bu olayların geçen sene olmadını bekliyordum oyuncuların çok istemesi sergenin herşeyini örttü yoksa o kadar çok hata yaptıki kimse görmek istemiyordu geçen sene son on haftada onun yüzünden şampiyonluğu kaybediyorduk bu sene sakatlıktan şikayet ediliyor geçen sene dahamı az sakat verdik herkes bahane üretti bu senenin zeminini hazırladı yeminle sezona hocasız başlasaydık şu anda şampiyonluğun en büyük adayıydık şu anki sıkıntıların hepsini sergen yüzünden çekiyoruz 60 da biten bir takım var elimizde

Çevrimdışı can1903

Emirhan-Serdar oynatmayacak hocayı 2 aya ham yaparım (kendi adıma söyliyim)

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Talisca1903

gençleri kazanmayacaksak töre gibi kafasında futbolu bitirmiş oyunculara şans vereceksek şenol gelsin daha iyi
Şenol Güneş gelse oynatır mı bu Töreyi sence? Şenol hoca her zaman formda ve iyi oyuncu ister bu vitaminsizlerle uğraşmaz
Sen benim babamsın diyene ne babası de çıkar işin içinden

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol Güneş gelse oynatır mı bu Töreyi sence? Şenol hoca her zaman formda ve iyi oyuncu ister bu vitaminsizlerle uğraşmaz
Sen benim babamsın diyene ne babası de çıkar işin içinden
Sahada yürüyen orta yapmaktan başka birşey bilmeyen Q7 yi oynatan hocadan mı bahsediyoruz

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

Sahada yürüyen orta yapmaktan başka birşey bilmeyen Q7 yi oynatan hocadan mı bahsediyoruz

Q7 yi en iyi oynatan adam bu ezbere yorumlar kimi oynatsaydı mesela kanatta Q7 yerine ?

Çevrimdışı Talisca1903

Q7 yi en iyi oynatan adam bu ezbere yorumlar kimi oynatsaydı mesela kanatta Q7 yerine adam ısrarla lens almayın Volkan Şen işimi görür yedekte dedi gittin bir ton para verdin sen hocanın dediğini al sonra eleştirirsin adam B17 istiyor taraftar yuhlar diye alınmaz bir Burak olsaydı 3. ve 4. seneyede şampiyonluk yazmıştık

Konu dışı olacak ama sportif direktöre gs Luis Campos getirirken biz Ceyhun beyi getiriyorsak harbi bırakıp gitsinler mayısta seçime girmesinler. Getirebileceklerini düşünmüyorum orası ayrı. Bu takımın kısıtlı bütçelerle iş yapabilen, oyuncu havuzu geniş, iyi bir scout ekibi olan bir sportif direktöre ihtiyacı var. En azından gelecek gelecek diyorsan, özkaynakta bir tane iyi jenerasyon yakalamakla olmaz o işin devamını getirebilmek lazım.

Çevrimiçi Samet Demir

Nickin deki adama ve abuya dua etsin o hoca diye zikrettiğin şahıs ve Q7.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Konu dışı olacak ama sportif direktöre gs Luis Campos getirirken biz Ceyhun beyi getiriyorsak harbi bırakıp gitsinler mayısta seçime girmesinler. Getirebileceklerini düşünmüyorum orası ayrı. Bu takımın kısıtlı bütçelerle iş yapabilen, oyuncu havuzu geniş, iyi bir scout ekibi olan bir sportif direktöre ihtiyacı var. En azından gelecek gelecek diyorsan, özkaynakta bir tane iyi jenerasyon yakalamakla olmaz o işin devamını getirebilmek lazım.

Gecen Antep konu basligi altindada yazdim, ozkaynak/altyapi stratejisi diye bizimle dalga geciyorlar diye.

Ersin - Karius sezon ortasinda sozlesme feshi ile gonderildikten sonra transfer donemide kapali oldugundan Utku ile beraber tek alternatifti ve zorunlu olarak kaleye gecti.

Ridvan - Abdullah Avci ile yollar ayrildiktan sonra Senol Fidan hoca bir haftaligina takimin basina gecti - ne zaman TD degisikligi olsa altyapidan bir iki oyuncu kadroya alinir ya hani - o sekilde Ridvan Goztepe macinda ilk 11'de sahaya cikti. O da farkli bir zorunluluktan dolayi idi. Bir hafta sonra Sergen hoca takimin basina gecince Ridvan 7-8 hafta forma yuzu goremedi ve Caner giydi formayi o donemde.

Serdar - Wellinton, Vida, Montero ve Necip sakat/covid/cezali olduklari icin Altay macina zorunluluktan dolayi Serdar - Atiba stoper tandemi ile maca ciktik. Akabinde yine oynayacak oyuncu olmadigi icin Ajax deplasmanina cikti cocuk. Sakatlar/cezalar takima dondukten sonra goruyoruz iste Serdar falan sans bulamiyor. Vida ile Montero cezaliydi bu hafta Necip oynadi Serdar yerine stoperde.

Emirhan - Farkli bir durum yok. Salih, Ghezzal, Oguzhan, Atiba, Can, Mehmet Topal, Alex, N'Koudu'nun yoklugunda orta sahada oynatacak oyuncu kalmadigi icin yine zorunluluktan Rize macina ilk 11'de cikti cocuk.

Gecen baskan yanina almis Ceyhun beyi ve Onder hocayi 1.5 saat altyapimiz soyle ozkaynak stratejisine biz 1 yil once basladik ve goruyorsunuz meyvalarini falan diye 1.5 saat konustu. Kusura bakmasinlarda ortada ozkaynak stratejisi falan yok, zorunluluktan oynayacak oyuncu kalmadiginda altyapidan bir oyuncuyu ilk 11'de cikarmak strateji falan degildir.

1 sene once ozkaynak duzenine gectik diyorlar ve sezon basinda emekli olmus Mehmet Topal'i Kartal Kayra'ya tercih ediyorlar. Sag bek yedegimiz yokken Kerem ve Bilal'i 2. ligde klube isitmaya gonderiyorlar.

Ayni seyleri tekrar etmis gibi oluyorum ama inanilmaz irrite oluyorum her mactan sonra yoneticilerin kamera karsina cikip ozkaynak stratejimiz falan diye dir dir etmelerine. Sportif direktor falanda getirilmeyecek, gecen hafta baskan acikladi iste, Ceyhun bey bundan sonra bir nevi sportif direktor olarak calisacak klupte.

Çevrimdışı Talisca1903

Zaten bir projeleri yok mecburiyetten genç bir çocuk oynayıp az bir performans verince Tüm yönetim kanadı mal bulmuş mağribi gibi saldırdılar

Sorsan hepsine Fırat Fidan hariç bu çocukların adını sanını bilen yok

Takımın her zor durumunda ortadan kaybolup iyi birşeyler olduğunda hepsi birden ortaya çıkıyorlar

Hoca bile ilk maçtan doldurdu Topal töre Salih Kenan

Ben illa ki genç oynasın demiyorum hakeden kimse o oynasın burası Beşiktaş ama Hocanın söylemleri genç oyuncu oynatırız güzel süslü laflar icraat tam tersi tercih ettiği adamlar kötü oynamayı bırak mücadele bile etmiyorlar

Etiketler: