Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 105 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 368677 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı sefaköykartali

Yeni teknik direktörümü neden hala alamıyorum? Eğer seçim var mayısta diye mayısa kadar kimseyi getirmeyi düşünmüyorlarsa mayısa kadar beklemeden erkenden koltuğu işgal etmeyip seçime götürsünler. Kümeyle aramızda 10 puan var 10. Önder hocaya da ayıp.

Çevrimdışı sefaköykartali

Altyapıdan bir tane çocuk allah vergisi yeteneğiyle çalışkanlığıyla dünkü maçın yıldızı oldu, sanırsın bütün yatırımı oraya yapıyorlar, sahalari bile tarla gibi. Kaliteli bir yönetim ekibi kurmak bu yüzden çok önemli, maalesef bizim yönetimimizde zor zamanlarda sorumluluk alabilecek ve futbol a.ş. yi ilgilendiren konularda bilgili profesyonel sayısı 0. Başkanın iyi niyetine bir lafım yok ama yanına aldığın adamlarla bu iş olmaz. Mayısa kalmadan git seçime, zaten karşına aday da çıkmayacak büyük ihtimalle adam akıllı bu işten anlayan yöneticiler bul.

Çevrimdışı Necmi

Bi teknik adam getirinde onumuzdeki sezonun planlamasini yapsin. Sene sonunda yine arayis icine girip son dakika birini tutup getirecekler, takimi oyunculari tanimata baslayana kadar onumuzdeki sezonda heba olacak.
zaten yapacaklarıda bu yaza kalırsa lig başlayana kadar hoca kim olacağı konuşuruz herhalde

Çevrimiçi levitate

?t=mOPYfrWbzzVbpkYVpTdPyA
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

kerem kalafat geri dönüyormuş
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

kerem kalafat geri dönüyormuş

Çevrimiçi Samet Ç

?t=mOPYfrWbzzVbpkYVpTdPyA
Yabancı olup taraftarımızın istekleri doğrultusunda hem karizmatik hem belli Cv'si olan Knutsen'e gitsinler adam Bodo gibi takımda iki senede 16-17 milyonluk satış yaptı.

Çevrimdışı can1903

Yerli de tek, yabancıda üç aday var.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tek yerli aday gelecek her türlü demek oluyor bu :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Şenol hoca gelecek adaya falan gerek yok o 3 adaya bir kulp bulunur bir şekilde

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mellfred

Bize Yeni Hoca degil yeni bir Yönetimi lazim.Hoca gayet iyi Yeni gelen ne yapacak  artı olarak işini yapanın bari moralini bozmayın

Basari oldugunda her yerde aciklama yapanlar takimin hakkini Yiyen hakemlere guveniyoruz avans verdik diyorlar 20 puan fark oldu yeterli mi acaba bu kadar avans?
sün yine hemen her gün olduğu gibi göre bile isteye harcandık doğrandık
böyle yönetim olmaz olsun 

Çevrimdışı worns

filippo inzaghi'yi getirsinler.

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı worns

gattusoya ne derisn  :sevinc

yeni kuşak italyanlardan bir ton beğendiğim hoca var. italyan ekolünün taktik donanım yüksekliği artık iyiden iyiye taktik fakiri olan ligimizde sanılanın aksine ciddi fark yaratır düşüncesindeyim. de zerbi'nin sadece ekibinde bulunmuş epey çırak farioli ve esasen çok da başarılı bulmadığım montella kısa zamanda dikkat çekici işler yaptılar. ben bunlar gelmeden de 2-3 sene öncesinden, italyanlara yönelmek gerektiğini yazıyordum ama önerim bunlar değil inzaghi olmuştur hep.  filippo olan, simone'yi zaten getiremezsin. :) sıkışınca çözüm için kardeşine telefon edebilecek olması avantajımıza olur tabi :) filippodan ilk bahsettiğimde kendisi benevento'nun başına yeni mi geçmişti ne, serie bdeydi. çıktı, düştü, şimdi bresciayı çıkaracak.

yalnız bu yenilerden iki tipi sevmiyorum. biri pirlo diğeri gattuso. i :lol: elbette oyunculuklarını severdim ama bence hocalıkları tamamen starlıklarının ekmeğini yeme üzerine kurulu.
[ Son Düzenleme: 10 Ocak 2022, 21:05:04 worns ]

Çevrimdışı ALDENYX

nekadar cok altarnatif o bu densede nedense Şenol Güneş gelcekmis gibi ...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Talisca1903

Önder Hoca kalsa ne farkeder bence gayet iyi kadroyu tanıyor eksiklikleri biliyor bence başarılı olur

Çevrimdışı mrred

Emirhancığımıza bir bakalım. Koçum benim. Neler yapmış istatistiksel olarak
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

16 kez ikili mücadeleye girmiş 3 ünü kazanmış.

4 kez şut pası vermiş.

Gözüme çarpan en önemli istatistikleri bunlar. 17 yaşındaki bir oyuncunun ilk süper lig maçında yaptığı bu istatistikler gayet olumlu

(...)
[ Son Düzenleme: 10 Ocak 2022, 23:12:53 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

sırasıyla şenol güneş, şenollo güneşşo, şenolan güneşsson, şenhol günesch

Çevrimdışı mrred

Emirhancığımdaki ikili mücadele azmi takdir edilesi. Bu çocuk 8 numara oynuyor ve arı gibi maşallah.

(...)
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Koçum emirhancığımın ısı haritası

utanmasa ceza sahasına çadır kuracakmış. Kızılderili ya da Türk Otağı maşallah

sahada basmadık yer bırakmamış

koçum benim
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Kerem Rıdvan ve Kartal'a ilk 11 de şans vermesek de olur. Aset oyuncu olmazlar ama iyi birer yedek olurlar.

Emirhan ne olursa ersin ve serdarı ilk 11 e atmalıyız. Bir de semih var ona da bakmak lazım. Birde Berkay Vardara iyi diyorlar 6 numero

fiziğini çok beğendim belki ondan da olur. Yeter da . İlk 11 e 4 oyuncu vermiş özkaynak. Bunun ardından kim varsa kulübün anahtarını versinler

Taraftarı da kulübün içine asla almasınlar arada stada gelsinler dale dale yaparlar şov yaparlar ego tatmini yaparlar falan işte Goygoycu tiplerle

işimiz yok. İşini iyi yapan ciddi adamlara ihtiyacımız var.
[ Son Düzenleme: 10 Ocak 2022, 23:17:48 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

sırasıyla şenol güneş, şenollo güneşşo, şenolan güneşsson, şenhol günesch

hahahahahaha
buna iyi güldüm  :lol: :lol:
lazspor olarakta kulübü değiştirsinler, malum tribünlerde trabzonsporlular seviniyor localarda oturuyorlar falan, el birliğiyle tslerini şampiyon yapmak için elinden geleni yaparlar.
Bu yönetim gitmesini sadece dört gözle bekliyorum başka bir şey değil, her şeyden soğuttular.

Çevrimdışı mrred

30 yaş üstü yıldız futbolcu diyen adamın ağzına odunla vururum. Bıktık artık bu menajer itelemesi transferlerden.

Vallahi gına geldi. Burnumuzun dibinde fıstık gibi potansiyelli 8 numara var. Aylık 1000 TL'ye oynuyor.
The great gig in the sky

Etiketler: