Beşiktaş 2-0 Antalyaspor / Ziraat Türkiye Kupası Final
Beşiktaş 2-0 Antalyaspor / Ziraat Türkiye Kupası Final

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 2-0 Antalyaspor / Ziraat Türkiye Kupası Final Skor : Beşiktaş - Antalyaspor Tarih : 18.05.2021 Saat : 20:45 Stadyum : Gürsel Aksel Stadyumu Hakemler : Ali Palabıyık - Ceyhun Sesigüzel -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 2-0 Antalyaspor / Ziraat Türkiye Kupası Final  [Okunma sayısı 38879 defa] Beşiktaş 2-0 Antalyaspor / Ziraat Türkiye Kupası Final
Anket
Türkiye Kupası şampiyonu kim olur?
Beşiktaş
32 [%88.9]
Antalyaspor
4 [%11.1]

Toplam Oy Verenler: 36

Çevrimiçi Samet Ç

viyide on günde üçüncü kez maçımıza çıkacak bu kötü niyetli bir atama psikolojimizi bozmaya çalışıyorlar allahtan kazanmamız fenere yarıyor 😂
Büyük ihtimal o yüzden bunu atamışlardır gerçi ben Mete Kalkavan bekliyordum.

Çevrimiçi Necmi

Kupayı kimse tınlamıyor gibi ve kaybedeceğiz.
Yazık olacak.
sergende oyuncularda eminim istiyorlardır
Neden tınlamasınlar o kadar zorlu sezonda  finale kadar getirmişken ve lig bitmiş şampiyon olmuşsun kafa rahat karşında yumuşak bakacağın dost bir ekipde yok

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

sergende oyuncularda eminim istiyorlardır
Neden tınlamasınlar o kadar zorlu sezonda  finale kadar getirmişken ve lig bitmiş şampiyon olmuşsun kafa rahat karşında yumuşak bakacağın dost bir ekipde yok

istemesine herkes ister ama ciddiyet başka bir şey.
kulüpte konuşmayan kalmadı, herkes salmış, röportajlar havada uçuyor falan.
Evet şampiyon olduk, youtube videoları kendi takım arasında sevinçler falan tamam ama bütün muhabirlerle röportajlar havada uçtu. Doğru olan sevincini yaşayıp 1 maçımız daha var o maçtan sonra röportaj falan vereceğiz demekti. Yani röportaj meselesi örnek o ciddiyeti göstermemiz lazımdı. Kimseden ben kupa ile alakalı bir şey duymadım, hareketlerinde çok laubali. En son biz bunu fb maçında başlamıştık az kalsın veriyorduk şampiyonluğu, şurada 1 maç kalmış şu antalyaya burada kupa kaybetmekte çok üzücü olur. 

Ayrıca antalyasporu bu sene hiç yenemedik. Gökdeniz denen arkadaşında bize ne kadar ters geldiğini biliyoruz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ghezzali antremanda göremedim ama. Umarım sorun yoktur ghezzalde.

Çevrimdışı can1903

Rahat kazanırız bu arada, özgüvenli oynayıp darma duman ederiz.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ghezzali antremanda göremedim ama. Umarım sorun yoktur ghezzalde.
Dinlendirilmiştir. Bir şeyi yoktur.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Dinlendirilmiştir. Bir şeyi yoktur.
Umarım öyledir rejenerasyon antremanı yapmıştır bireysel. Bu kupayı da alıp çiftlemek gerek

Çevrimiçi Necmi

Evet şampiyon olduk, youtube videoları kendi takım arasında sevinçler falan tamam ama bütün muhabirlerle röportajlar havada uçtu. Doğru olan sevincini yaşayıp 1 maçımız daha var o maçtan sonra röportaj falan vereceğiz demekti. Yani röportaj meselesi örnek o ciddiyeti göstermemiz lazımdı. Kimseden ben kupa ile alakalı bir şey duymadım, hareketlerinde çok laubali. En son biz bunu fb maçında başlamıştık az kalsın veriyorduk şampiyonluğu, şurada 1 maç kalmış şu antalyaya burada kupa kaybetmekte çok üzücü olur.
bırak gevşesinler gergin hallerini gördük hepimizi altımıza sıçtırıyorlardı ramak kaldı
İstim üzerinde çıktığımız maçlarda çuvallıyoruz yarın çıkar futbolun tadını çıkartarak oynarlar kazanırlar kaybederler bilemem ama maçın hakkını vereceklerdir

Çevrimdışı worns

ya bi sal şu takımı arkadaş, durup durup saracak bişey buluyorsun  :evillol:

çok kritik virajları çok dar bir ekiple döndük, epik bir şampiyonluk yaşadık. kafaca da çok yorgun ve stresliydi takım. şu an inanılmaz bir rahatlama yaşıyorlar. biz bile yaşıyoruz. sonuçta sezonun kaderini lig şampiyonluğu belirliyor.

hem o son virajın ardından bu takım, haydi arkadaşlar ciddiyet diyerek toparlanmaz öyle bir dünya yok bence, kimsede öyle bir enerji yok, hoca bence takımı serbest bıraktı ki doğrusunu yaptı. biz antalyayı yenersek oldukça rahat, özgüvenli bir havayla çıkıp yeneceğiz. stresi üzerimizden atmak iyi gelecek ve en azından geride bıraktığımız üç maçtan çok çok iyi bir oyun ortaya koyacağız diye de düşünüyorum.

Çevrimiçi mellfred

kupaya hep negatif bakarım ama finale kadar gelmişken almamak ayıp olur
göztepe maçında büyün stresimizi saldık hamur kıvamına  geldik
kafalar pırıl pırıl
takım her gece sabahlamamışsa, antalya’ya karşı en rahat maçımızı oynarız
aksi durumda ise sadece antalya’yı sevindirmek zoruma gider
canları sağolsun

Çevrimdışı ferdi1903

Ayrıca antalyasporu bu sene hiç yenemedik. Gökdeniz denen arkadaşında bize ne kadar ters geldiğini biliyoruz.
Yaw bi yeter artik pompaldigin olmsuzluk ya, bi gevse kardesim

Çevrimdışı celiker1

Kazanırsak süper kupayı lig ikincisi ile oynuyormuşuz.Yani Gs ile.Kazanamazsak tek tesellim Gs'nin bir kupa alma ihtimali olamaması ve Fb'nin de gazoz kupasına gidecek olması olur :bandit:
Pardon kazansakta kazanmasakta süper kupayı yine Antalya ile oynayacakmışız.Arkadar koskaca tv kanalında seyirciyi trolluyorlar :s20 :akuma:
[ Son Düzenleme: 17 Mayıs 2021, 21:32:19 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

kupaya hep negatif bakarım ama finale kadar gelmişken almamak ayıp olur
göztepe maçında büyün stresimizi saldık hamur kıvamına  geldik
kafalar pırıl pırıl
takım her gece sabahlamamışsa, antalya’ya karşı en rahat maçımızı oynarız
aksi durumda ise sadece antalya’yı sevindirmek zoruma gider
canları sağolsun

olsun en kötü sonuçta feneri üzeceğiz büzülmüş bizim maçı bekliyorlar şu mahkumiyete bak 😂

Çevrimiçi Necmi

Umarım öyledir rejenerasyon antremanı yapmıştır bireysel. Bu kupayı da alıp çiftlemek gerek
çiftlemekmi üçlemek gerekiyor aza tamah etme

Çevrimiçi Samet Ç

Yaw bi yeter artik pompaldigin olmsuzluk ya, bi gevse kardesim

ya bi sal şu takımı arkadaş, durup durup saracak bişey buluyorsun  :evillol:

çok kritik virajları çok dar bir ekiple döndük, epik bir şampiyonluk yaşadık. kafaca da çok yorgun ve stresliydi takım. şu an inanılmaz bir rahatlama yaşıyorlar. biz bile yaşıyoruz. sonuçta sezonun kaderini lig şampiyonluğu belirliyor.

hem o son virajın ardından bu takım, haydi arkadaşlar ciddiyet diyerek toparlanmaz öyle bir dünya yok bence, kimsede öyle bir enerji yok, hoca bence takımı serbest bıraktı ki doğrusunu yaptı. biz antalyayı yenersek oldukça rahat, özgüvenli bir havayla çıkıp yeneceğiz. stresi üzerimizden atmak iyi gelecek ve en azından geride bıraktığımız üç maçtan çok çok iyi bir oyun ortaya koyacağız diye de düşünüyorum.

Ben mükkemelliyetçi biriyim 34 maçın 33ünü kazanıp 1 maç puan kaybetsek yine gelip laf ederim  :evillol: :evillol: Ayrıca küçük bir toteme dönüştü bu, takım hakkında olumsuz konuşmam olumlu anlamda etkiliyor :lol:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kritik bir lig maçından 48 saat sonra TR Kupası maçına takımları çıkarmak tam bir beyinsizlik.

Şenol Güneş efendi Avrupa şampiyonu olacak diye milleti helak edecek. Ulan yapacağın kampa gelebilecek doğru dürüst oyuncu yok.
Sizin yapacağınız planlamanın...

Çevrimdışı celiker1

N'Koudou ve Larin'in hücum edeceği Bünyamin ve Veysel Sarı koridorunda bir maden görüyorum.Hayırlısı bakalım  :money:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Ömer Kaan

Maç günü. Aç kartallar olarak süt kupasını da istiyoruz, gazozuna da olsa şampiyonluğa açız. Dubleyi yapacağız bugün.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Çevrimdışı qp 383

Şampiyonluğun verdiği rahatlık ve özgüven ile kazanırız. Umarım 90 dakikada biter oyuncularımızın pestili çıkmasın. Daha yarın statta çifte kupa kutlaması yapacaklar.  :tabe:
Aslolan hayattır hayat da Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Kritik bir lig maçından 48 saat sonra TR Kupası maçına takımları çıkarmak tam bir beyinsizlik.

Şenol Güneş efendi Avrupa şampiyonu olacak diye milleti helak edecek. Ulan yapacağın kampa gelebilecek doğru dürüst oyuncu yok.
Sizin yapacağınız planlamanın...
avrupada ligler bitmedi toplanamayacakki milli takım gereksiz ve beceriksiz bir tff zaten zor olan sezonu iki katı zorlaştırdı

Etiketler: