2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1793588 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Kesinlikle katılıyorum.

Şampiyon olmanın artık hiçbir getirisi yok getirisi olmayan bir organizasyonda şampiyon olmak için bu kadar paralar harcamak aptallık

Özkaynaktan oyuncu çıkartıp oynatalım avrupaya satma şansımız olur . Bu çocuklara süre vereceğiz ki scoutlar gelip izleyecek tek çıkış yolumuz bu
beşiktaş 119 yıllık tarihinde sadece para içinmi şampiyonluk peşinde koştu şampiyonluk amaç olmazsa o zaman kulübü kapatalım olsun bitsin nede olsa üç kuruş bile harcasan gençler spor yapsın diyemi harcayacaksın hala anlaşılmayan bir konu var sadece şl gelirimi var sen başarılı olmazsan sana sponsor gelirmi hiç bir gelir elde edemezsin belki senin kafada olan birkaç kişi spor olsun diye maçlara gider herşey para değil ticarette değil eğer borçlardan batarsak bu işi beceremedik battık deriz ama pes ettik demeyiz o çok daha kötü

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Alttaki gibi oyuncular transfer edecekmişiz.
Bizimkilerin becerileriyle alttaki kümenin kesişim değeri 0 (sıfır)

- Transfer edilecek oyuncu son sözleşmesini Beşiktaş'la yapmayacak.

- Bonservis ödenmemesine özen gösterilecek.

- İmza parası isteyen oyuncuyla anlaşmadan kaçılacak.

- 1.5 milyon euro yıllık maaşla üst limit olacak.

- Yeni sözleşmelerde puan başı prim olmayacak.

- 27-28 yaş üst sınır olacak.

Çevrimiçi Samet Demir

Bunlar menejerlere para vermek istemedikleri (kendilerince para yedirmedikleri) için yönetime geldiklerinden beri futbolcu satamıyorlar..

Taraftarda bu duruma karşı çıktı. (Julio alves) Fakat hiç bir menejer para kazanamayacak işe girişmez. Bunu göz ardı etmemek lazım.

Bu sözde yapılanma ile ilgili benim hiç umudum yok. Kendileri çalıp kendileri söyleyecek.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tuncaboylu

Bunlar menejerlere para vermek istemedikleri (kendilerince para yedirmedikleri) için yönetime geldiklerinden beri futbolcu satamıyorlar..

Taraftarda bu duruma karşı çıktı. (Julio alves) Fakat hiç bir menejer para kazanamayacak işe girişmez. Bunu göz ardı etmemek lazım.

Bu sözde yapılanma ile ilgili benim hiç umudum yok. Kendileri çalıp kendileri söyleyecek.

Bur kuruş bonservis kazanamadık, hayret bir şey.

Çevrimdışı tuncaboylu

Öyle deme, 3. ligde bir sürü oyuncu var böyle.

Çevrimiçi Sir Alex Ferguson

Şu yönetimin şunları yapmasına inanan  = Türkiyenin süper güç olacağına inanan

Çevrimdışı ALDENYX

Beşiktaş'ın eski futbolcularından Ahmed Hassan'ın oğlu Bibo Ahmed Hassan, Beşiktaş'a transfer oldu.

Bonke İnnocent  seneye Atibanin yerine denenebilinir bence atibanin genci .... bilenler neder bu  oyuncu hakkında @Erman  Samet
[ Son Düzenleme: 18 Ocak 2022, 22:21:18 ALDENYX ]
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı goktasoktay

Cenk sağlıklı mı? Can1903 yazmıştı sanki hayırlı olsun diye. Gelecek mi? Şu batshuayiyi izleyince, cenk olsa şu pozisyonlardan yarısını yakalasa atardı gibime geliyor. Bu adama ne olduysa bilemiyorum. Golcümüz yok, daha kötüsü bu adama kaldık. Bu hücum hattıyla maç kazanmamız zor. Şansa kazanıyoruz son haftalarda bence…

Çevrimiçi sEuL

Cenk sağlıklı mı? Can1903 yazmıştı sanki hayırlı olsun diye. Gelecek mi? Şu batshuayiyi izleyince, cenk olsa şu pozisyonlardan yarısını yakalasa atardı gibime geliyor. Bu adama ne olduysa bilemiyorum. Golcümüz yok, daha kötüsü bu adama kaldık. Bu hücum hattıyla maç kazanmamız zor. Şansa kazanıyoruz son haftalarda bence…

Cidden Cenk'i getirebiliyorsak getirelim, Bats'in alternatifi yok - kotu oldugunda bile cikaramiyoruz. Cenk hazir ve genelde mac kadrosuna aliniyor fakat hocasi tarafindan tercih edilmiyor Everton'da. 5 ay sonra kontrati bitiyor, Everton'a maasinin yarisini biz odeyelim yarisinida siz odeyin desek bile verirler heralde. Gecen sene 3 maca cikmisti ve ilac gibi gelmisti sakatlanmadan once, yakaladigi pozisyonlari tak tak atiyordu.

Çevrimdışı Erman1903

Beşiktaş'ın eski futbolcularından Ahmed Hassan'ın oğlu Bibo Ahmed Hassan, Beşiktaş'a transfer oldu.

Bonke İnnocent  seneye Atibanin yerine denenebilinir bence atibanin genci .... bilenler neder bu  oyuncu hakkında @Erman  Samet

Bibo Hassan hayırlı olsun. Üyeliğim bittiği için birkaç gündür istatistiklere bakamıyorum bu yüzden İnnocent'i henüz yorumlayamayacağım. Gördüğüm kadarıyla 6'ya daha yakın bir oyuncuya benziyor benim görüşüm 8 özellikleri daha baskın bir oyuncunun kadroya katılması yönünde. Lakin dediğim gibi, şu an verilerine ulaşamıyorum o yüzden çok sağlıklı değerlendirme yapamayacağım. Bu arkadaş daha dün Lorient'e transfer yapmış.
[ Son Düzenleme: 19 Ocak 2022, 00:53:58 Erman1903 ]

Çevrimdışı worns

babası iyi topçuydu. genellikle çok dandik kadrolarla oynadı hep ayakta kalan az sayıda adamdan olurdu. severdim.

Çevrimdışı Samet Ç

Hiçbir bilgim yok Mısır'da amatör bir kulüpte oynuyormuş galiba.

Çevrimdışı Samet Ç

Seneye 10 numara pozisyonunu Hasic'e versinler eldekilerden 10 numarayı en verimli oynayacak oyuncu.

Çevrimiçi Samet Demir

Yok mu giden kimse

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Erman1903

Seneye 10 numara pozisyonunu Hasic'e versinler eldekilerden 10 numarayı en verimli oynayacak oyuncu.

Issız bir yere götürüp kafasına sıksınlar da bitsin artık bu ızdırap.

Çevrimiçi Talisca1903

Cenk ne zaman geliyor kardeşim o gelsin son haftaya kadar kovalarız biz bu işi

Çevrimdışı can1903

Cenk ne zaman geliyor kardeşim o gelsin son haftaya kadar kovalarız biz bu işi
Cenk cidden önemli hamle olacak, olacağız gibi :ebebe:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Talisca1903

Ağzından bal damlıyor başlayalım mı forvet nöbetine?

Çevrimiçi Talisca1903

Konyaspor bizden Salih ve Hasiçi istemiş Salih ve nsakala verip Abdülkerim istesek vermezler mi?

Çevrimdışı Erman1903

Cenk'in sağlığının dikiş tutması artık çok zor, o bölgeden bir daha sakatlanırsa futbol hayatı bitme noktasına gelir - ki bana göre geldi bile. O'nu alana kadar Alex'i koy en öne çuvalla gol atar.

Çevrimiçi sEuL

Cenk'in sağlığının dikiş tutması artık çok zor, o bölgeden bir daha sakatlanırsa futbol hayatı bitme noktasına gelir - ki bana göre geldi bile. O'nu alana kadar Alex'i koy en öne çuvalla gol atar.

Alex keske oynayabilse ama hazir olana kadar lig bitecek sanirim. Bu sezon en az bi 10 maci sakat oldugu icin kacirdi, tam takima katiliyor geldi diyoruz bir sonraki hafta kas gerilmesi falan yine iki hafta yok.

Yabanci sinirindan dolayi ileri uca yabanci takviyesi yapmak suan icin pek mumkun gorunmuyor. Ileri ucta bizi tasiyabilecek Turk oyuncu havuzuda yok gibi birsey - tabi sen simdi Almanya 2. liginden iyi bir liste yapip bize iyi oyuncular sunabilirsin ama sendeki olanaklar maalesef bizim yonetimde yok  :ebebe:

Getirilebiliyorsa Cenk'e fitim ben, daha 2 hafta once Everton'da son dakikalarda da olsa kupa macinda forma sansi bulmustu. PL'de takim kadrosuna girebilmesi bile fizik/kondisyon olarak TR icin yeterli gorulebilir. Gecen sene 4 macta 3 gol 1 asist yapmisti bizde sakatlamadan once. Bats'in ve diger oyuncularimizin 6 pastan kacirdiklarini izledikce Cenk'i daha cok istiyorum - sakatliktan cikti kosmasin pres yapmasin ama ceza sahasinda yakaladi mi atar diye dusunuyorum.
[ Son Düzenleme: 20 Ocak 2022, 00:43:04 sEuL ]

Çevrimdışı Erman1903

Alex keske oynayabilse ama hazir olana kadar lig bitecek sanirim. Bu sezon en az bi 10 maci sakat oldugu icin kacirdi, tam takima katiliyor geldi diyoruz bir sonraki hafta kas gerilmesi falan yine iki hafta yok.

Yabanci sinirindan dolayi ileri uca yabanci takviyesi yapmak suan icin pek mumkun gorunmuyor. Ileri ucta bizi tasiyabilecek Turk oyuncu havuzuda yok gibi birsey - tabi sen simdi Almanya 2. liginden iyi bir liste yapip bize iyi oyuncular sunabilirsin ama sendeki olanaklar maalesef bizim yonetimde yok  :ebebe:

Getirilebiliyorsa Cenk'e fitim ben, daha 2 hafta once Everton'da son dakikalarda da olsa kupa macinda forma sansi bulmustu. PL'de takim kadrosuna girebilmesi bile fizik/kondisyon olarak TR icin yeterli gorulebilir. Gecen sene 4 macta 3 gol 1 asist yapmisti bizde sakatlamadan once. Bats'in ve diger oyuncularimizin 6 pastan kacirdiklarini izledikce Cenk'i daha cok istiyorum - sakatliktan cikti kosmasin pres yapmasin ama ceza sahasinda yakaladi mi atar diye dusunuyorum.

Cenk'in golcülüğü kimse tartışmaz, o'na tam 4 maç da denmez aldığı dakika çok azdı. Öyle bir liste yapmamız çok mümkün değil zaten 3-5 tane yerli golcü var onları herkes biliyor. Bir 3-5 de genç oyuncu sayabiliriz ama bunlar şu an bizim net golcü ihtiyacına uygun olmazlar.

Bana göre Bats'ın kaçırdıklarından daha büyük problem oyuna katkı veremiyor oluşu. Cenk sağlıklı olduğu sürece her türlü gol yapabilen bir oyuncu lakin benim bu konuda ciddi şüphelerim var, kupa maçında almalarını onun fiziken hazır olmasından ziyade hani yaşıyor diye gösterip zarardan kar etme isteklerine bağlıyorum.

Bu sefer gelirse kiralık olmayacak, çalışırsa iyi lakin aksi durumda 2-3 sene hatrı sayılır bir kontratı ödemekle karşıya karşıya kalacağız. Ben onun fiziken Alex'den daha iyi durumda olduğunu sanmıyorum.

Eğer gerçekten çok istiyorsak Aboubakar'a verdiğimiz tarzda bir kontrat teklif edebiliriz. Aksi halde sıcak bakmıyorum.

Çevrimdışı ALDENYX

Donsun cenk takimin butun enerjisi cehresi değişir yapsınlar bide 3 5 2  li bir formasyon..nasil olsa kanatlarda bi cacik yok cenk bats yan yana oynaya bilir ...arkalarinda geazzal denesinler olmadi cenk alex yanyana olabilir larin guven hamle oyuncusu en kotu ikincilik ve Türkiye kupasi ardindan supeer kupa
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi sEuL

Cenk'in golcülüğü kimse tartışmaz, o'na tam 4 maç da denmez aldığı dakika çok azdı. Öyle bir liste yapmamız çok mümkün değil zaten 3-5 tane yerli golcü var onları herkes biliyor. Bir 3-5 de genç oyuncu sayabiliriz ama bunlar şu an bizim net golcü ihtiyacına uygun olmazlar.

Bana göre Bats'ın kaçırdıklarından daha büyük problem oyuna katkı veremiyor oluşu. Cenk sağlıklı olduğu sürece her türlü gol yapabilen bir oyuncu lakin benim bu konuda ciddi şüphelerim var, kupa maçında almalarını onun fiziken hazır olmasından ziyade hani yaşıyor diye gösterip zarardan kar etme isteklerine bağlıyorum.

Bu sefer gelirse kiralık olmayacak, çalışırsa iyi lakin aksi durumda 2-3 sene hatrı sayılır bir kontratı ödemekle karşıya karşıya kalacağız. Ben onun fiziken Alex'den daha iyi durumda olduğunu sanmıyorum.

Eğer gerçekten çok istiyorsak Aboubakar'a verdiğimiz tarzda bir kontrat teklif edebiliriz. Aksi halde sıcak bakmıyorum.

Baktim o mactan sonra kadroya pek girememis, dedigin gibi kontratinin bitmesine 5 ay kala Cenk halen yasiyor diye gostermeye calistilar buyuk ihtimalle. Suan aslinda bizim kadrodada 90 dakikayi cikartabilecek Josef disinda baska bir oyuncumuz pek yok - Cenk gelip 45 dakikalik iyi bir katki verebilirse opup basimin ustune koyarim.

Kontrat kismini bilemiyorum, 2 sene once olsa "evlat" kontenjanindan yonetim o bizim evladimiz falan diye zirvalayip yuklu bir kontratin altina girebilirdi ama suan kasa bos. Aboubakar ornegi aslinda cuk oturuyor Cenk'in suan ki haline, o sartlarda getirebilirsek cok iyi olur.