40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş
40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş Skor : Galatasaray - Beşiktaş Tarih : 08.05.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran -

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 53909 defa] 40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%55.6]
1 puan
4 [%22.2]
0 puan
4 [%22.2]

Toplam Oy Verenler: 18

Çevrimdışı almanci

Ben hiç hayra alamet görmedim. Bizi rehavete sokmak istiyor gibiler. Ki başardılar herkes başlamış 25 atarız şampiyonuz falan demeye. Sakin olmakta ve kalan 4 puanı almakta fayda var.

Sonuçta derbi bu 3-0dan 3-3 yapıldığını da gördük, ayın şekilde necip monterolu defans hattının bile fb deplasmanında galip geldiğini gördük. Her sonuça açık bir maç.

Akılları sıra geçen Hafta yap(a)madıklarını bir Hafta ertelediler. Hataya karşı oynayan Oyuncularımızın birinde Covid çıkarsa altından kalkamazlar Haberleri olsun. Bu Işin Avrupa Adalet ve Insan Hakları Mahkemelerine kadar yolu var. Medya'da olanları biraz takip eden özellikle şu son 1-2 Hafta'da ne pis oyunların döndüğünü anlamalı. Rehavet'i yeni bir Seviye'ye taşıtacaklar akılları sıra.

Hedefleri Fener veya G.Saray'ı Şampiyon yapmak. Üçüncü bir Opsiyonları Ligin bitmemesini sağlamak. Yeter ki Beşiktaş olmasın derdindeler.

Maçın Hakem'ı kim olura olsun Tetikçilik yapmaya gelecektir. Bunu Medya'da mümkün olduğu kadar dillendirmeliyiz.

Bu bir Onur Meselesi.

Çevrimdışı worns

berabere bitecek bence. kötü de olmayacak.

Çevrimiçi Necmi

Bu bizim Yönetim'in Beşiktaş'lıların elinde olmadığının kanıtıdır.

Sergen'e sesleniyorum; O Kupa'nın oraya gelmemesi için elinden geleni yap.
😂 fenerli basının gs yi gaza getirme hamlesi
Kimse resmi olarak ilan etmeden o kupa bir yere gitmez ne böyle bir talebimiz olur nede tff nin uygulaması
Zaten gs ye nisbet yapmak istiyorsan şampiyon olursan stadda maç bitimi turunu atarsın

Beşiktaşı takip etseniz aslında görürdünüz.Renkli gazetelerin uydurma haberlerinin yalan olduğunu.

https://bjk.com.tr/tr/haber/80979/kulubumuzden-aciklama.html

Maçın hakemi Fırat Aydınus olacakmış.VAR'da Cüneyt Çakır.Fırat Aydınusun bu sezon son senesi Bülent Yıldırım gibi olmasın yönetim uyumasın.

Çevrimiçi Sir Alex Ferguson

Kulüp açıklama yaptı abi zaten bu yalan haber.

Çevrimdışı almanci

Beşiktaşı takip etseniz aslında görürdünüz.Renkli gazetelerin uydurma haberlerinin yalan olduğunu.

https://bjk.com.tr/tr/haber/80979/kulubumuzden-aciklama.html

Öyleyse Yalan Haberlerin saatlerce silinmemesinin sebebi ne? Kendi Forumumuza itibar edemeyeceksek kendi Sitemize itibar edebileceğimizden nasıl emin olacağız?

Yazmadan önce bir düşünün. Herkesin işi gücü var bütün gün boyunca Haberleri incelemek mi zorundayız?

Dediğim hala geçerli. O Kupa'nın oraya gelmemesi bizim için en iyisi olur. Rakibin Stadında Kupa kaldırma merakının sebebi  kendini tatmin etmekten başka birşey değildir. Zaten bu hastalıktan dolayı çekemiyorlar ve o konuda haklılar. Çok Görgüsüzlük var bizim Taraftarda. Üstesinden gelmedikce iki yakamız bir araya gelmez.

Çevrimdışı can1903

Kurallara göre böyle bir istek kabul görmüyor zaten, asparagas gsyi bize kışkırtmak için yapılan bi haber.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

İblise fırsat vermemeliyiz, beraberliğe çıkarsak kaybederiz.

Kazanmak için oynarsak rahat geçer.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Necmi

Öyleyse Yalan Haberlerin saatlerce silinmemesinin sebebi ne? Kendi Forumumuza itibar edemeyeceksek kendi Sitemize itibar edebileceğimizden nasıl emin olacağız?

Yazmadan önce bir düşünün. Herkesin işi gücü var bütün gün boyunca Haberleri incelemek mi zorundayız?

Dediğim hala geçerli. O Kupa'nın oraya gelmemesi bizim için en iyisi olur. Rakibin Stadında Kupa kaldırma merakının sebebi  kendini tatmin etmekten başka birşey değildir. Zaten bu hastalıktan dolayı çekemiyorlar ve o konuda haklılar. Çok Görgüsüzlük var bizim Taraftarda. Üstesinden gelmedikce iki yakamız bir araya gelmez.
forumla resmi site birmi neyi neyle mükayese ediyorsun
Beşiktaş taraftarına görgüsüz diyorsan sen beşiktaş taraftarını hiç tanımıyorsun yarıştığın takımın sahasında tur atmak kupa kaldırmak görgüsüzlük olmuyor bu bir kenara bugün beşiktaş taraftarına sorsalar kupayı tokidemi vodafonedamı kaldıralım  ezici çoğunluk vodafone der biz her eğlencemizi dolmabahçede yaşarız başka yerler bize ters gelir
Beşiktaşlı olmak sadece beşiktaşı tutmak değildir evet bazı ergen taraftarlarımız beşiktaş değerlerini tam öğrenemediği için başta böyle talepleri oluyor ama bu yol uzun yol bu değerler içlerine işledikçe uzaklaşırlar böyle düşünceden görgüsüzlükle suçladığın bu ülkrnin en elit taraftarı basit örnek bir bu forumdaki seviyeye bak birde renkli forumlarındaki seviyeye
Haberin forumda paylaşılmasına gelince resmi basında bu haber çıktıysa paylaşılır bu asılsız haber yayma olmuyor resmi site yalanlayınca oturup eski mesajları tek tek okuyup silecek değiliz insanlar burda mesai yapmıyor

Çevrimdışı Egos

Beşiktaş taraftarına görgüsüz diyorsan sen beşiktaş taraftarını hiç tanımıyorsun yarıştığın takımın sahasında tur atmak kupa kaldırmak görgüsüzlük olmuyor bu bir kenara bugün beşiktaş taraftarına sorsalar kupayı tokidemi vodafonedamı kaldıralım  ezici çoğunluk vodafone der biz her eğlencemizi dolmabahçede yaşarız başka yerler bize ters gelir
Beşiktaşlı olmak sadece beşiktaşı tutmak değildir evet bazı ergen taraftarlarımız beşiktaş değerlerini tam öğrenemediği için başta böyle talepleri oluyor ama bu yol uzun yol bu değerler içlerine işledikçe uzaklaşırlar böyle düşünceden görgüsüzlükle suçladığın bu ülkrnin en elit taraftarı basit örnek bir bu forumdaki seviyeye bak birde renkli forumlarındaki seviyeye
Haberin forumda paylaşılmasına gelince resmi basında bu haber çıktıysa paylaşılır bu asılsız haber yayma olmuyor resmi site yalanlayınca oturup eski mesajları tek tek okuyup silecek değiliz insanlar burda mesai yapmıyor

kulübün yaptığı benzer açıklamalar ekseriyetle sezon başlığında paylaşılıyor. mustafa'nın bu konudaki emeğini göz ardı etmemek lazım. dünkü mesajında ilgili bağlantıyı aktarmıştı.

öte yandan takımla ya da oyuncularla ilgili karalama mahiyetindeki dedikodularda ne yazık ki bizim taraftarımızın diğer takım taraftarlarından farkı yok. zaten milletçe komplo teorilerine yatkınız. fenerbahçe ile ahmet çakar'ı kılavuz aldığı için dalga geçenler bile aynı kişinin aboubakar hakkında ifadelerine itimat edebiliyor.

Çevrimdışı almanci

Üç Büyüklerin tarzı farklı. Herkesin kendine göre Özellikleri var.
Gerçek Kimliğimizi değiştirme niyetimiz yok ama kendini tek büyük olarak görmek sağlıklı bir şey değil. Kimse kimseden üstün değildir.

Onun haricinde diyeceğim bir Misyondayız ve böyle önemsiz şeyleri tartışma konusu yaparsak asıl hedeflerimizi gözden kaçırırız. Şu aşamada çok gereksiz olur.

Çevrimdışı Samet Ç

Çevrimiçi Necmi

Gerçek Kimliğimizi değiştirme niyetimiz yok ama kendini tek büyük olarak görmek sağlıklı bir şey değil. Kimse kimseden üstün değildir.

Onun haricinde diyeceğim bir Misyondayız ve böyle önemsiz şeyleri tartışma konusu yaparsak asıl hedeflerimizi gözden kaçırırız. Şu aşamada çok gereksiz olur.
kendimizi tek büyük olarak görmüyoruz gerçekten öyle olduğu için bunu savunuyoruz başak çıkıp on kere şampiyon olursa büyük olmuyor büyüklüğün farklı kıstasları var gs düne kadar sıradan bir istanbul takımıydı himmetle şampiyonluk sayısı artınca büyükmü oluyor beşiktaşın dışında büyük tanımına en yakın uyan takım fenerdir kurulduğu günden beri fenerin eteklerinin altında saklanmış bir takım büyük falan değildir
Beşiktaşın büyüklüğü şampiyonluklarından gelmiyor tc tarihine işlemiş bir takımdır spora değil cumhuriyetin temelini atılmasında büyük katkı vermiş bir kulüpdür bunu işgal kuvvetleriyle turnuva düzenleyerek yapmadı
Evet gerçek tek büyük beşiktaştır ona en yakın tanımlanacak takımda fenerdir

Çevrimdışı almanci

kendimizi tek büyük olarak görmüyoruz gerçekten öyle olduğu için bunu savunuyoruz başak çıkıp on kere şampiyon olursa büyük olmuyor büyüklüğün farklı kıstasları var gs düne kadar sıradan bir istanbul takımıydı himmetle şampiyonluk sayısı artınca büyükmü oluyor beşiktaşın dışında büyük tanımına en yakın uyan takım fenerdir kurulduğu günden beri fenerin eteklerinin altında saklanmış bir takım büyük falan değildir
Beşiktaşın büyüklüğü şampiyonluklarından gelmiyor tc tarihine işlemiş bir takımdır spora değil cumhuriyetin temelini atılmasında büyük katkı vermiş bir kulüpdür bunu işgal kuvvetleriyle turnuva düzenleyerek yapmadı
Evet gerçek tek büyük beşiktaştır ona en yakın tanımlanacak takımda fenerdir

Seni anlıyorum ama bütün Resmi açıklamıyor bu yazdıkların. Sadece Özellikten değil Zaaflarımızdan da bahsetmek gerekir öyle bir iddia'da bulunursak. Bunun sonu yok. Bir yerde dur demezsek sadece savaşmak için yaşamaya devam ederiz. Bu kendi Değerini inkar etmektir. Kendi Değerini inkar edene başkası nasıl Değer versin?

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Galatasaray-Beşiktaş derbisinin oranları açıklandı.

Galatasaray: 2.20
Beraberlik: 2.95
Beşiktaş: 2.40

Çevrimiçi Necmi

Galatasaray-Beşiktaş derbisinin oranları açıklandı.

Galatasaray: 2.20
Beraberlik: 2.95
Beşiktaş: 2.40

Beşiktaş içinden geçer demiş 😃

Çevrimiçi Necmi

herkesi eşit görmek sağlıklı değil
O dediğin herkesin eşit olması komünizm de bile yok
Doğada bile eşitlik görüyormusun alfalar vardır hep

Ebubekerin yetişmesi zor.Santraforda larin mi yoksa töre mi oynamalı hoca iyi karar vermeli.Larin marcao&Donk ikilisine karşı kayıpları oynayabilir.Ben olsam Töreyi oynatırdım santrafor ayakları yavaş gsnin stoperlerinin delik deşik eder töre orayı.

Çevrimiçi mellfred

Ebubekerin yetişmesi zor.Santraforda larin mi yoksa töre mi oynamalı hoca iyi karar vermeli.Larin marcao&Donk ikilisine karşı kayıpları oynayabilir.Ben olsam Töreyi oynatırdım santrafor ayakları yavaş gsnin stoperlerinin delik deşik eder töre orayı.
larini tost ederler
töre oradan adil bir hakem yönetimiyle hem çok kart çıkartırır hem de penaltı alır
donk markao ikilisi oynar büyük ihtimal ikisi de fazla güveniyorlar aleyhlerinde karar çıkmayacağına; ki haklılar maalesef

Çevrimiçi mellfred

4 puana ihtiyacımız var bu tamamlanıncaya dek her maça 3 puan için çıkmak zorundayız
gs maçında puan bıraksak da olur riskine girecek durumda değiliz aksi durumda 4 puan için sadece 2 maçımız kalıyor.
diğer maçları 11-11 tamamlayacağınızın garantisi de  yok
ankaragücünde başımıza gelenler unutulmasın
koyup geçelim
koymak için gidelim

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Arkadaşlar bu prosedür gereği yapılan covid testleri hangi günler yapılıyor takımlara?

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Arkadaşlar bu prosedür gereği yapılan covid testleri hangi günler yapılıyor takımlara?
Maçtan 1 gün önce yapılıyor diye biliyorum.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Maçtan 1 gün önce yapılıyor diye biliyorum.
Eyvallah kardeşim. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı GreenBook

Aboubakar muhakkak oynamalı muhakkak ne pahasına olursa olsun
marcao ya ve donka karşı larin pasif kalabilir buda ileride pozisyon üretilebilirliğimizi düşürür aboubakar stoperleri üzerine çekip koşturan yıpratan bir oyuncu
çok ihtiyacımız var çook