39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor
39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor

Beşiktaş Forum|39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor Skor : Beşiktaş - Hatayspor Tarih : 01.05.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Parku Hakemler : Ali Palabıyık - Kemal Yılmaz - Serkan Çimen

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor  [Okunma sayısı 44422 defa] 39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor
Anket
Beşiktaş, Hatayspor maçından kaç puan alır?
3 puan
21 [%75]
1 puan
2 [%7.1]
0 puan
5 [%17.9]

Toplam Oy Verenler: 28

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Sivas maçı sonrası şampiyonluğu kaybettik havası hakimdi. Tabi buna yangına körükle giden basının Beşiktaş şampiyonluğu kaybetti algıları, fb için peşinen kalan maçlarının tamamını kazanacağını iddia etmesi camianın genelini paniğe sevk etti. Oysa bu kadar yaygara koparılacak bir durum yoktu hala ligin en iyi topunu Beşiktaş oynuyordu. Hatta sivas maçı sonrası burada da yazmıştım önümüzdeki 3 maçı da kazanıp tt arena'ya en yakın rakibimizin 5 puan önünde gideceğimizi. Şükür ki takım ve hoca bizi yanıltmadı, özgüvenli açıklamaları liderliğiyle dağılmaya meyilli camiayı ayağa kaldırıp şampiyonluk kupasının bir kulbundan tuttu. Karagümrük maçında tur atacağımızı düşünüyordum ancak fb erzurum'a da puan kaybedecek ve tt arena'da bu işi bitireceğiz umut ediyorum..
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimdışı tolgakgonul

fb erzuruma puan kaybetmez karagümrük maçında şampiyonluğu ilan ederiz

Çevrimiçi Necmi

biliyorum ama o halini görmem lazım keyifleniyorum

beşiktaş uzun süredir bir şey oynamıyor diyordu bakalım şimdi ne diyecek :D
aslında doğru söylüyordu oyunumuzda düşüş olmuştu
Her lafa ön yargılı bakmamak lazım beşiktaş kayseri rize maçlarıyla toparlamaya başladı bakma rizede yediğimiz iki gol tamamen lakayt oynamanın sonucuydu kazandık üstünde durmadık sonra sergen meydan okumayı yaptı insanlar silkelendi ama tersde tepebilirdi şampiyonluğa oynayan takım üç gol attım diye kazandım havasına girip gevşemez bedelini az daha ağır ödüyorduk
Gevşedik oyun gücümüz düştü bedelini ödüyorduk az daha allahtan ödetecek rakip yoktu

Çevrimiçi Necmi

fb erzuruma puan kaybetmez karagümrük maçında şampiyonluğu ilan ederiz
gs kaybetseydi bir ihtimal ama artık bende kaybedeceğini düşünmüyorum

Çevrimdışı levitate

aslında doğru söylüyordu oyunumuzda düşüş olmuştu
Her lafa ön yargılı bakmamak lazım beşiktaş kayseri rize maçlarıyla toparlamaya başladı bakma rizede yediğimiz iki gol tamamen lakayt oynamanın sonucuydu kazandık üstünde durmadık sonra sergen meydan okumayı yaptı insanlar silkelendi ama tersde tepebilirdi şampiyonluğa oynayan takım üç gol attım diye kazandım havasına girip gevşemez bedelini az daha ağır ödüyorduk
Gevşedik oyun gücümüz düştü bedelini ödüyorduk az daha allahtan ödetecek rakip yoktu

ya abi doğru şeyler söylüyor biliyorum ama  fb yarışa girince aşırı fanatikleşip saçmalıyor, ona takılıyorum

o rehaveti hocaya bağlıyorum adam takımı saldı mı tam salıyor :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

ya abi doğru şeyler söylüyor biliyorum ama  fb yarışa girince aşırı fanatikleşip saçmalıyor, ona takılıyorum

o rehaveti hocaya bağlıyorum adam takımı saldı mı tam salıyor :D
adam fenerli takımı yarıştayken mum gibi otursunmu
Youtube de izledim az önce erman fikstür konusunda beşiktaşı savunuyordu feyyaz araya girdi kıyafetin güzel dedi iltifat etti erman anladı sırıtıyor yinede söyledi kıyafettenmi sözlerindenmi çok güzel görünüyorsun dedi
Bu işler böyle renklilerde bülente kıl oluyordur bunlar bülentin yanında melek sayılır kerem i koymuşlar karşısına her program kum torbası görevi görüyor 😂
Bu sene beşiktaşlı muhabirler çok aktif
Çokta fazlalar ben tv izlemeyi bıraktım bunlar aktifleşti beşiktaşda çok iyi olunca bunlar sazı ele alıyor
Tek yönlü bakma olaylara renklilerin şikayet edeceği daha çok şey var
Serdar iyidir iyiye iyi der manuple falan yaptığını görmedim youtube den takip ediyorum gerçi tam program izlemiyorum