37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor
37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor

Beşiktaş Forum|37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor Skor : Beşiktaş - Kayserispor Tarih : 24.04.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor  [Okunma sayısı 35784 defa] 37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor
Anket
Beşiktaş, Kayserispor maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%66.7]
1 puan
3 [%12.5]
0 puan
5 [%20.8]

Toplam Oy Verenler: 24

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bir oyuncu sürekli oynarsa ritim kazanır üstüne koyarak gider nkoudou sürekli oynamıyor doğru oyunla ve devamlılıkla harika işler çıkarır bugün neden iyiydi sorumluluk aldı ve forvet olmayınca son paslar ona geldi nsakalada aynı durumda devamlı oynamaya başlayınca hata seviyesi düşüyor ben bugün fark görmedim her zamanki gibi oynadı fark gören arkadaşlar takım eksik oluncu olaya farklı gözle baktılar artılar parlamaya başladı necipde aynı necip hata yapmadığı sürece gayet iyi oynuyor bir hata yaparsa herkes iyi oyuna değil o hataya bakıyor necipin oynadığı bölge kritik bölge hata en kötü şekilde sonuçlanıyor
Bugün bütün takım gol atmaya odaklanmışdı töreninde çok ofsayta düşme nedeni buydu çok şut çektik ghazel bile çok şut denemesi yaptı
Nkoudou ilginç oyuncu vurduğu top kaleyi tutarsa gol oluyor hep kabisli vurmaya çalışıyor biraz daha basit vursa gol sayısı artar
Bence Hoca son antrenmanda özel olarak çalıştırmış ve kaleyi Goren vursun ddmis

Sezon başından beri bu kadar şut çektihimiz başka bir maç hatırlamıyorum abi ben
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Samet Ç

Bence Hoca son antrenmanda özel olarak çalıştırmış ve kaleyi Goren vursun ddmis

Sezon başından beri bu kadar şut çektihimiz başka bir maç hatırlamıyorum abi ben
Alanya, Paşa maçları benim yakın zamanda hatırladıklarım arasında. Zaten genelde çok olağanüstü bir olay olmazsa maç başına minimum 10 şut atıyoruz rakip kaleye.