31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe

Beşiktaş Forum|31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe Skor : Beşiktaş - Fenerbahçe Tarih : 21.03.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - Cevdet

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe  [Okunma sayısı 42523 defa] 31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%57.1]
1 puan
2 [%14.3]
0 puan
4 [%28.6]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimdışı Egos

Hoca necip ve nkodouyu daha erken alabilirdi.

sanmıyorum, ama bizim teknik heyet dışında maçı izleyen herkes alırdı.

Çevrimdışı mrred

Gol de ersin yanlış eliyle uzanıyor. Top üste doğru giderken sol eliyle uzanmaya çalışıyor. Kalecilik tekniği açısında sağ eliyle çelmesi gerekiyordu
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

sanmıyorum, ama bizim teknik heyet dışında maçı izleyen herkes alırdı.
Larini duran toplar için oyundan almak istememiş olabilir. 3 4 duran topta baya iyi iş çıkardı tehlikeleri savuşturdu.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Çağrı Öz

Larin genellikle gol atıyor ama sanırım ilk defa gol atamadığı bir maça beğendim. Gerçekten farklı bir stili var.

Çevrimiçi Necmi

Bu hakeme ramen bir puan kazançdır attığımız golü bile iptal edebilmek için ana ıkındılar halı saha maçı yaptık maçın berabere bitmesinin en büyük sorumlusu abuşdur umarım sonraki maçlarda telafi eder affettirir kendini çok kızgınım 
Bakmayın bu bir puan bize çok şey kazandırdı kazansak avantajın avantajı olacaktı olmadı ama hala büyük avantaj bizde önümüzdeki iki maçı mutlaka kazanmalıyız bu avantajı gs maçına kadar taşımak lazım

Çevrimdışı goktasoktay

Bu hakeme ramen bir puan kazançdır attığımız golü bile iptal edebilmek için ana ıkındılar halı saha maçı yaptık maçın berabere bitmesinin en büyük sorumlusu abuşdur umarım sonraki maçlarda telafi eder affettirir kendini çok kızgınım 
Bakmayın bu bir puan bize çok şey kazandırdı kazansak avantajın avantajı olacaktı olmadı ama hala büyük avantaj bizde önümüzdeki iki maçı mutlaka kazanmalıyız bu avantajı gs maçına kadar taşımak lazım
Aynen abi. Kaç tane faulümüzü vermedi, üstüne kontra yedik. Bu kadar da eyyam göze sokularak yapılmaz. Sergen bile  maç sonu söylemiş, hakem feneri maça ortak etmek için her şeyi yaptı diye.

Kupa maçında da söyledim, sinsilik, sana yapılan faulü çalmama, rakibe dokunmadan faul ver aleyhimize. Kısaca eyyam en tehlikeli hakem yönetimi. Orda da maruz kalmıştık, o hakem arkadaşı aratmadı meler sağolsun.

Çevrimiçi Kursad_Duran

Serdar’ın sarı kart aldığı pozisyonda avantaja oynatsa yüzde yüzlük gol pozisyona girecektik

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Daha öteki sarı ile oynamadık  ama, bu ikili averaj konusunda da avantaj bizde olacaktır. Bu da çok önemli ve artı puan demek. Tabi bunu en kötü senaryo durumu için söylüyorum. Lig bu minvalde giderse zaten işin gs maçına da kalacağını sanmıyorum.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kesinlikle gsnin en kolay maçı olur, ömer erdoğan salar kendilerine maçı.
Stopersiz çıkacak GS o maça

Yedlin , Lyundama ve Marcao cezalı

Dioff ve Boupendza nin GS nin içinden gecmesi lazim bu macta
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Larin bence de çok iyi mac çıkardı

Yedigi daha doğrusu hakemin uydurdugu sarı kart kesinlikle gardini düşürdü

Savunmada çok kritik 2-3 müdahalesi var %100 Luk pozisyondu , çok kritik dokunuslardi , hücumda da kötü değildi , adam napsin abi Nsakalayla beraber oynuyor , topu verse geri alamıyor , topu atsa Nsakala kacamiyor
[ Son Düzenleme: 22 Mart 2021, 00:10:28 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

Larin bence de çok iyi mac çıkardı

Yedigi daha doğrusu hakemin uydurdugu sarı kart kesinlikle gardini düşürdü

Savunmada çok kritik 2-3 müdahalesi var %100 Luk pozisyondu , çok kritik dokunuslardi , hücumda da kötü değildi , adam napsin abi Nsakalayla beraber oynuyor , topu verse geri alamıyor , topu atsa Nsakala kacamiyor
nsakalanın neyini gördün gayet iyi oynadı

Çevrimiçi Necmi

kiminle çıktığı önemli değil önemli olan hatay o maçı kazanmak isteyecekmi

Çevrimiçi Necmi

Aynen abi. Kaç tane faulümüzü vermedi, üstüne kontra yedik. Bu kadar da eyyam göze sokularak yapılmaz. Sergen bile  maç sonu söylemiş, hakem feneri maça ortak etmek için her şeyi yaptı diye.

Kupa maçında da söyledim, sinsilik, sana yapılan faulü çalmama, rakibe dokunmadan faul ver aleyhimize. Kısaca eyyam en tehlikeli hakem yönetimi. Orda da maruz kalmıştık, o hakem arkadaşı aratmadı meler sağolsun.
faulü vermemeyi geçtim bize yapılanlarıda fenere verdi fener ceza sahasına yakın asla vermedi bizim ceza sahamıza yakın fenerin yaptığı faulleri bile bizim aleyhimize verdi üç hakemden tiksiniyorum halis meral ve fırat bunlar direk beşiktaş düşmanı en iddasız maçımızda bile aleyhimize çalışır

Çevrimdışı Mahfuz

Genel kanının aksine golde Ersin'in yapabileceği 'bir şey' olduğunu düşünüyorum. Daha hızlı davransaydı ve kolunu tam açarak dirençli uzansaydı çelebilirdi. Hata denemez, asla, ama bence asla çıkaralamaz da değildi, çünkü positioning'i iyiydi

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hatay düsüste, cok kötüler son 3-4 hafta, gs stopersiz ciksa bile birtanesi donk olacak, bana göre diger iki as stoperlerdende iyi oynuyor, ben hataya hic güvenmiyorum bu mac, rakip gs olunca böyle takimlarin orasi burasi oynuyor, bize gelince ölümüne mücadele ederler.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Genel kanının aksine golde Ersin'in yapabileceği 'bir şey' olduğunu düşünüyorum. Daha hızlı davransaydı ve kolunu tam açarak dirençli uzansaydı çelebilirdi. Hata denemez, asla, ama bence asla çıkaralamaz da değildi, çünkü positioning'i iyiydi
Nasil yedi diye kizamam, kolay top degildi, ama altay ,muslera yada ugurcan yermiydi, iste hic sanmiyorum. Yanliş elle uzaniyor zaten, üstdireye daha yakin olan sol elinle uzasa cikarabilirdi, öyle köseye catala falanda gitmedi yani top.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !