30. Hafta İstikbal Mobilya Kayserispor 3-1 Beşiktaş
30. Hafta İstikbal Mobilya Kayserispor 3-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|30. Hafta İstikbal Mobilya Kayserispor 3-1 Beşiktaş Skor : İstikbal Mobilya Kayserispor - Beşiktaş Tarih : 06.07.2020 Saat : 21:00 Stadyum : Kadir Has Stadyumu Hakemler : Arda Kardeşler -

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30. Hafta İstikbal Mobilya Kayserispor 3-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 40259 defa] 30. Hafta İstikbal Mobilya Kayserispor 3-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Kayserispor maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi Necmi

Biri sayın yöneticimize şampiyonlar liginde rekorlar kırdık o sezon. 2 o takım 4. Olmadı 4.yapıldı herkeste gördü bunu.
Siz bu kafayla devam ederseniz daha çok olur bunlar.
Twitter dan taraftara laf yetiştirmeyi bırakın da işinizi yapın.
Öze dönüş öze dönüş anlatıyorsunuz çıkın planınız ne açıklayın öyle kuru laflara karnımız tok

öze dönüş diye birşeyi almışlar ağızlarına ne demek istediklerini kendileri bile bilmiyor
20 yılda bir necip çıkartmış alt yapıyla ne özüne döneceksin bari komik olmasınlar
finansman sağlayamıyorum oyuncu transfer etmeyeceğimin adı öze dönüş oldu.
bu laflarla kendi beceriksizliğini kapatıyorsun her kötü sonuçta geçmişi dillerine dolayacaklar-sa işimiz var
bu yönetim falan değil beşiktaşın başına sadece intikam almak için gelmiş bir grup
yaptıkları tek şeyde bu.
şimdi rahatlar hakem manuplasyonu yok gayette sorunsuz maç yönetiyorlar bu halde bile sen maçı kazanmıyorsan otur kendini sorgula geçmişden örnek vereceğine
o laf ettiği takım dışarda rakiplerle içerde hakemlerle federasyonla savaşıyordu.
milletten 20 lira dileniyorsunuz akşam 2,5 Milyon lira kaybettiniz. şimdi hangi yüzle taraftardan kampanyaya destek isteyeceksiniz.
hala çıkmışlar öze dönüşden bahsediyorlar ne özü.
bu taraftar sizi öyle bir öze döndürürki.

Çevrimdışı Erman1903

bence maçı yanlış orta saha ile çıkması vermedi yanlış oyuncu değişikliği ile verdi.
lens takımın en iyisiydi neden çıkardın açıklaması yok bunun ve birden takımda üç oyuncu alıp üç oyuncu sokamazsın
takım dengesini bozar bu
antalya maçınında tek sorumlusu sergendi bu maçında tek sorumlusu sergen.
maçın başında necip geriden oyun kuruyordu. kusura bakmasın necipe bu görevi verecek kişi hoca falan değildir.
kazanman gereken bir maç var ve sen sahaya üç liberoyla çıkıyorsun.
takım sanki bu maçı kazanmak istemedi. istemeyen oyuncu değil teknik kadro veya yönetim.

Abi bilemeyiz belki de dediğin gibi değişiklikler düzgün olsaydı böyle olmazdı ama bana göre başta yapılan hata sonrakilerden daha önemli.

Öyle ya da böyle şu kek rakibe kaybettik işte, umutlu olduğumuz hocamız Avcı'dan bile beklemeyeceğimiz hatalar yaptı ona üzülüyoruz.

Yöneticiler de twitter başında taraftara laf yetiştirme derdinde.

Tam da Türk futbolundaki tek güzel şey Beşiktaş algısı tekrar oluşmaya başlayacakken kendi kendimizi zor durumlara sokuyoruz.