Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Samet Ç, eryigitcaner, Sinan66 ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1726533 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı ferdi1903

Fenerde puan kaybetti, (...) Gesesi gene sampiyon

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimdışı Nazım Ar

Gsden tksiniyorum. Dün yenileceklerdi ve biz de eksik maçımızı alsak, gsyi de yeneceğimizi düşünsek fark 6 puan olacaktı. Yani 2 maç.  Böyle böyle bu sezon onlarca puan topladılar kırmızılar penaltılar ile. Adamlar 40 faul yapıp sarı kart görmeden 3 maç bitirdiler. İğrenç bir teşkilat.

Çevrimiçi goktasoktay

Fenerin gölündeki ofsaytı ne güzel ayarlayıp gol verdiler. Ne güzel dünya…

Çevrimiçi Samet Demir

Fenerin gölündeki ofsaytı ne güzel ayarlayıp gol verdiler. Ne güzel dünya…
Adamlar o halde madurlar.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

madem herkes şikayetçi yabancı hakem isteyelim bakalım kimler samimi

Çevrimiçi Samet Demir

?s=20&t=ERghDlL6MyFF2H8fm_vqyw

Bize ağlama diyenler bugün veryansın ediyor. Zamanında söyledik yukarıda Allah var diye.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

?s=20&t=uzYHgvs33S6ITZm67DMWTw

Kırmızısıyla, mavisiyle, sarısıyla iğneç camiyalar.

Çevrimiçi Samet Demir

Tam kıvamında açıklama olmuş. Tebrikler yönetim.

Çevrimiçi goktasoktay

Bence de güzel açıklama olmuş. Büyük klüp olduğumuzu sonunda birileri hatırlamış mı bakalım devamında görücez.
Ben hayretle izliyorum olanları bu kadar ağlayacak ne oldu dün fbnin aleyhine? Bence adananın bir penaltısı daha verilmedi. Altayın ceza sahası önünde kucakladığı top da dışarda gibi. İncelemediler bile.

Neyse, adil yönetim sağlasınlar ben fitim. Renkliler gibi rakibi hakemle yenmeyi midem kaldırmaz…

Çevrimdışı Talisca1903

İşte bu tam yerinde açıklama

Çevrimiçi Samet Ç

İş işten geçtikten sonra yapılan açıklama tamamen göz boyama koltuk sallanınca mı akıllarına gelmiş kulübü savunmak? Alanya maçında yapsalardı ya bunları hakkın yenmiş ses çıkarmadın aksine hocanı gereksiz yere ona buna eleştirttin halimiz ortada o gün kulübün hakkını savunsalardı bugün takımın başında kim olursa olsun hala daha yarıştaydık her şeyi geçtim Alanya maçında kendisine yapılan penaltıda sakatlandı Ghezzal kadroya yeni girdi ve o penaltıyı yapan oyuncu sarı bile görmedi. İşin özü suçlayacak hiç kimse kalmadı artık sıranın kendilerine geldiğini anladıkları anda kulübün hakkını savunmaya başladılar.
[ Son Düzenleme: 03 Şubat 2023, 22:58:55 Samet Ç ]

Çevrimiçi Samet Demir

İş işten geçtikten sonra yapılan açıklama tamamen göz boyama koltuk sallanınca mı akıllarına gelmiş kulübü savunmak? Alanya maçında yapsalardı ya bunları hakkın yenmiş ses çıkarmadın aksine hocanı gereksiz yere ona buna eleştirttin halimiz ortada o gün kulübün hakkını savunsalardı bugün takımın başında kim olursa olsun hala daha yarıştaydık her şeyi geçtim Alanya maçında kendisine yapılan penaltıda sakatlandı Ghezzal kadroya yeni girdi ve o penaltıyı yapan oyuncu sarı bile görmedi. İşin özü suçlayacak hiç kimse kalmadı artık sıranın kendilerine geldiğini anladıkları anda kulübün hakkını savunmaya başladılar.
Alanya maçına dönersek taraftarda da çok problem vardı. O maçda algılara yenik düşüp günah keçisi olarak takımın başındaki hocayı ilan ettik. Kendimi parçaladım ben aynı olaylar şuan olsun Şenol Güneş'e kimse laf etmez. (Takımın başındaki hoca her zaman dışarıya karşı korunmalı) Etmiyorda. Olan takıma oluyor işte. Gasp edilen puanlarımız oldu başka birşey değil.

Ayrıca Twitter daki yüksek takipçili hesaplarda da çok sıkıntı var. Sene başından beri yönetime karşı hiç bir şekilde eleştiri yapmadılar. Sırf kendilerine yönetim tarafından haber uçuruluyor diye. Bu kişilerde takıma şok zarar veriyor.

Çevrimiçi Mehmet57

Su Kerem bile Redmond ve Nkoudou’dan net daha iyi futbolcu.

Çevrimiçi COB

Gs, bizi, febeyi ve ts yi yendi ve bence şampiyonlukta rakipleri yok. Bizimkiler transfer falan yapmasınlar, boşuna masraf.

Çevrimdışı ferdi1903

Gs, bizi, febeyi ve ts yi yendi ve bence şampiyonlukta rakipleri yok. Bizimkiler transfer falan yapmasınlar, boşuna masraf.
O iş bitti kardeşim s....... Gene sampiyon

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Samet Demir

Abdullah Avcı da istifa etmiş. Madem bu kadar kolaydı bizde ne diye istifa etmedin.

Çevrimiçi Samet Demir

Abdullah Avcı da istifa etmiş. Madem bu kadar kolaydı bizde ne diye istifa etmedin.

Abdullah Avcı: "Çok sevdiğim Trabzonspor'a ve bu güzel şehrin güzel insanlarına, hiçbir maddi talebim olmadan, koşulsuz, beklentisiz hoşça kal deme vakti geldi."

Çevrimdışı bjkozy

Su basaksehirin yaptigina bak. 4 dakikada 3 gol yenilirmi be. Ulke puanina yazik

Çevrimdışı bjkozy

Çevrimdışı Talisca1903

Adem lyajic girdi oyuna bakalım yaşıyor mu

Çevrimdışı Talisca1903

Bu Arda bebesi bir banamı itici geliyor

Çevrimiçi goktasoktay

Bu Arda bebesi bir banamı itici geliyor
Bana da itici geliyor kardeşim. Yıldız adayı ama kendini messi sanıyor. Bu kafayla bir halt olmaz ondan gibime geliyor.
Ne demiş Mustafa Kemal Atatürk: ‘Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim.’ Bu sözün son kısmı eksik sanırsam bu genç kardeşimizde…

Çevrimdışı Talisca1903

Berkay 2 net hata yaptı 15 dk da

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimdışı Talisca1903

Raşit’ini bulmuş Rosier çok güzel oluyor