Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Sinan66, Samet Ç, eryigitcaner ve 125 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1727147 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Adam tarihi farkla şampiyonluga gidiyor daha neyin tartismasini yapiyoruz anlamadim. Bir sampiyon olsun o zaman bir sayfa yazacagim simdi bekliyorum.
Nasıl gittiği önemli değil mi sence?

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Talisca1903

Doğukan Sinik çok güzel bir gol attı şimdiye kadar Antalyada top oynayan tek adam

Çevrimdışı Talisca1903

Kasketli ilk puan kaybında küfür kıyamet hakeme
Hakemlikte hiç birşey olmadı maçta alıştı her maç kollanmaya çakma Pep yarında başlar nwakme yok sakatlar var demeye halbuki sistem oyuncuyu değerli hale getiriyordu değil mi?

Madem öyle devre arası transfere niye saldırıyorsun koy elindeki futbolcuyu sistem değerli hale getirecek nasıl olsa

Bakalım Yusuf Erdoğanı yunus mallı ne kadar değerli hale getirecek

Çevrimdışı ALDENYX

Kasketli ilk puan kaybında küfür kıyamet hakeme
Hakemlikte hiç birşey olmadı maçta alıştı her maç kollanmaya çakma Pep yarında başlar nwakme yok sakatlar var demeye halbuki sistem oyuncuyu değerli hale getiriyordu değil mi?

Madem öyle devre arası transfere niye saldırıyorsun koy elindeki futbolcuyu sistem değerli hale getirecek nasıl olsa

Bakalım Yusuf Erdoğanı yunus mallı ne kadar değerli hale getirecek
birak boşver hayalci antrenöre hayal kuranlar inanir bu sene iyi ayar verdiler istanbul takimlarina özellıkle Besiktasa ... sacma sapan bir lig izliyoruz bizim hocada dahil...yoklukdan oynatmak zorunda kalmadikca hic genc oyuncu sahaya suren bir hoca görmedim .... yarışmacı hoca olmaya çalışmak kendine verecegi en buyuk zarardir önder K.nin...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi levitate

bittorrent hocam geldiği gibi ayarı aldı hahaha

nasıl bi kafayla getirdiler çok merak ediyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ulan heves bırakmadılar be.
geseli arkadaşlara takılmak içimden dahi gelmiyor.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Ulan heves bırakmadılar be.
geseli arkadaşlara takılmak içimden dahi gelmiyor.
hahahha içimin yağları eriyor şu kötü senede tek eğlencem oldular küme düşme paniği sarmış dört bir köşeyi ne diyelim inşallah

Çevrimdışı Erman1903

afiyet olsun

İroni yapıyorum, gerçi bu en azından dışarıda gidiyordu 0 çekmedi Sergen gibi. 2019-2020 sezonu başları 9 kişi kalan Kayseri'yi hakemle güç bela yendikleri bir maç vardı. O'gün bitti hocalık hikayesi, Falcao falan da geliyordu ısrarla yazdım emekli olduğunu, bir daha başarı yüzü göremeyeceği için o paraları vermelerini de ekstra istediğimi. O zamanlar kimse inanmıyordu, kalsın daha iyi diyordum - bir tazminat tutmadı. Başkanlık istediğini hesaba katmamıştım yoksa mümkün değil ikramiyesiz gitmezdi.
[ Son Düzenleme: 17 Ocak 2022, 08:26:25 Erman1903 ]

Çevrimiçi Samet Demir

İroni yapıyorum, gerçi bu en azından dışarıda gidiyordu 0 çekmedi Sergen gibi. 2019-2020 sezonu başları 9 kişi kalan Kayseri'yi hakemle güç bela yendikleri bir maç vardı. O'gün bitti hocalık hikayesi, Falcao falan da geliyordu ısrarla yazdım emekli olduğunu, bir daha başarı yüzü göremeyeceği için o paraları vermelerini de ekstra istediğimi. O zamanlar kimse inanmıyordu, kalsın daha iyi diyordum - bir tazminat tutmadı. Başkanlık istediğini hesaba katmamıştım yoksa mümkün değil ikramiyesiz gitmezdi.
Başkanlık mı. Kurtulamayacak Türk futbolu bu kangrenden sanırım.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı İsmail Özyurt

hahahha içimin yağları eriyor şu kötü senede tek eğlencem oldular küme düşme paniği sarmış dört bir köşeyi ne diyelim inşallah
Abi ben Ersin'i beğenmiyordum. Evlerden ırak beterin beteri varmış.  :kop:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi levitate

?t=kPd7xYqr8CWJwQjKdVj2Lg

haydaa

Çevrimiçi levitate

bir yolunu bulup kendi mağdur göstermeyi de başardı, millet 15 maçta 3 galibiyeti unuttu gitti

ft gitmeli diyenler ne alakaysa "canım hocam böyle gitmemeliydi" kıvamına gelmiş

Çevrimdışı Talisca1903

haydaa
yazın çok gündemdeydi bakalım et mi balık mı?

Çevrimiçi levitate

estoril maçlarında beğendiğimiz, pinherio gelirken getirir mi acaba dediğimiz chiquinho adlı arkadaş wolverhampton yapmış vay be

Çevrimdışı Erman1903

Başkanlık mı. Kurtulamayacak Türk futbolu bu kangrenden sanırım.

Aynen, şu an emekli olmuş gözüküyor ama sadece hocalıktan, kulisler bunu konuşuyor. Belki milli takımda hoca pozisyonu açılırsa ona talip olabilir ama sanmıyorum artık hedefi başkanlık.

Çevrimdışı Erman1903

bir yolunu bulup kendi mağdur göstermeyi de başardı, millet 15 maçta 3 galibiyeti unuttu gitti

ft gitmeli diyenler ne alakaysa "canım hocam böyle gitmemeliydi" kıvamına gelmiş

:), adamcı zihniyet olduğu sürece isterse galibiyet hiç alamasın yine destek bulur. Bizde de aynı hikaye gelen adam puanları topladığı halde Sergen konuşuluyor, adam kupa alıyor her tarafta Sergen fotoları.

Çevrimdışı Erman1903

haydaa

Oyuncuyu yaz transferi öncesinde burada boştaki oyuncular listesinde ilk duyuran benim. Savunması iyi bir 8 numara, pas kültürü yüksek. Epeydir top oynamıyor.
[ Son Düzenleme: 17 Ocak 2022, 22:59:31 Erman1903 ]

Çevrimdışı Erman1903

estoril maçlarında beğendiğimiz, pinherio gelirken getirir mi acaba dediğimiz chiquinho adlı arkadaş wolverhampton yapmış vay be
Şu bizim hırsız Pinheiro, garibanın en iyi topçusunu da uygun rakama elinden almışlar 😂

Eh görüldüğü gibi EPL takımı dahi 3,5M'e hücum oyuncusu transferi yapıyor. Çok adam var piyasada işi bilen kolay kolay para düşürmez transfere. İspanya İtalya, Almanya'da orta sıra takımlar bu tarz fiyatlara oyuncu alıp as yapıyor. Bunlar'ın çoğu bizle 5 maç yapsa 3-4'ünde deşer. Bizim taraftar kendini çok zengin, ligini kaliteli zannediyor.
[ Son Düzenleme: 18 Ocak 2022, 04:47:54 Erman1903 ]

Çevrimdışı worns

Şu bizim hırsız Pinheiro, garibanın en iyi topçusunu da uygun rakama elinden almışlar 😂

Eh görüldüğü gibi EPL takımı dahi 3,5M'e hücum oyuncusu transferi yapıyor. Çok adam var piyasada işi bilen kolay kolay para düşürmez transfere. İspanya İtalya, Almanya'da orta sıra takımlar bu tarz fiyatlara oyuncu alıp as yapıyor. Bunlar'ın çoğu bizle 5 maç yapsa 3-4'ünde deşer. Bizim taraftar kendini çok zengin, ligini kaliteli zannediyor.

wolves'in aldığı oyuncuları, getirdiği hocaları buraya getirmeye çalışsan takımı menajerlere oyuncak ettiler diye yangın çıkartacak dünya kadar adam çıkar burada. adamlar epl'ye çıktığından beri istikrarlı gidiyorlar yine üst gruba attılar kendilerini. hem de kaç senelik hocaları gitti. bruno lage getirdiler devam ediyorlar. portekizliler son dönemde hem futbolcu hem hoca ithal etme işini yeni seviyelere çıkarttılar, artık çok başarılı da oluyorlar, 5-6 senede olay çok değişti, bir grup insanda eski önyargılar kalmış, konuyu anlayamadılar. bruno pinheiro tartışmalarında çok barizdi. 

ha üzücü tabi bizim geldiğimiz seviye de bir yandan. 14-17 arasında biraz düzgün işler yaparak kafamızı çıkarttığımızda kalburüstü portekizlilerle kafa kafaya oynayacak seviyeye gelmiştik. adamlar son 5-6 yılda sürekli ileri giderken biz inanılmaz bir çöküş yaşadık. sporting karşısında düştüğümz haller korkunçtu. şimdi orta sıra elit lig takımları da yener, portekizliler zaten yener, onu geç bizi rio ave yendi, estoril bile yenebilir, saçma sapan bir seviyeye gerilemiş durumdayız.

Çevrimdışı worns

fernando yazın bize bekliyorduk ama ilginç olan kimseye imza atmamış. çinden aldığı para iyi gelmiş herhalde adamın 2021'de sahaya çıkmışlığı yok. pek verim vermeyebilir artık. kafaca futbolla bağı ne düzeyde belirsiz.

Çevrimdışı Erman1903

wolves'in aldığı oyuncuları, getirdiği hocaları buraya getirmeye çalışsan takımı menajerlere oyuncak ettiler diye yangın çıkartacak dünya kadar adam çıkar burada. adamlar epl'ye çıktığından beri istikrarlı gidiyorlar yine üst gruba attılar kendilerini. hem de kaç senelik hocaları gitti. bruno lage getirdiler devam ediyorlar. portekizliler son dönemde hem futbolcu hem hoca ithal etme işini yeni seviyelere çıkarttılar, artık çok başarılı da oluyorlar, 5-6 senede olay çok değişti, bir grup insanda eski önyargılar kalmış, konuyu anlayamadılar. bruno pinheiro tartışmalarında çok barizdi. 

ha üzücü tabi bizim geldiğimiz seviye de bir yandan. 14-17 arasında biraz düzgün işler yaparak kafamızı çıkarttığımızda kalburüstü portekizlilerle kafa kafaya oynayacak seviyeye gelmiştik. adamlar son 5-6 yılda sürekli ileri giderken biz inanılmaz bir çöküş yaşadık. sporting karşısında düştüğümz haller korkunçtu. şimdi orta sıra elit lig takımları da yener, portekizliler zaten yener, onu geç bizi rio ave yendi, estoril bile yenebilir, saçma sapan bir seviyeye gerilemiş durumdayız.

:) Wolves zaten eski hocaları itibariyle meşhur Portekizli menajerin çok yakın çalıştığı bir kulüp lakin oyuncak olmalık bir durum pek yok adamlar kalitelileri topluyorlar. Arkadaş, ilişki kıyağı olduğunu sanmıyorum, olay futbolcudan anlamak ve ne istediğini bilmek. Bizim gibi enayiler olacak ki, insanlar para kazansın. Topçudan anlamadığımız için gidip salak gibi kazık yiyoruz sonra adamlar dolandırıcı oluyor. Turist gibi adamın dükkanına girip çürük çarığı seçmişsin işte ya da itelemiş sana.

Bizim uyguladığımız çok sürdürülebilir bir proje değildi, Orman'ın son döneminde kendimizi olduğumuzdan çok büyük görüp kontrolü kaybettik. Marka değerimiz oluşmuştu, Negredo'ydu Vidaydı Pepeydi çok yanlış girdik viraja çıkışı Wagner Love, Diaby Miaby diye oldu. Az daha yavaş girsek o durumlara düşmezdik. Bizler olanlardan ders çıkaramıyoruz, bu yaz da aynı şeyi yaptık. Hani oyuncular kendi tarzında kötü diyemezsin ama ortaya çıkan bütün tam çorba. Harcanan paraya karşın takımın düştüğü durum ibretlik.
[ Son Düzenleme: 18 Ocak 2022, 08:34:46 Erman1903 ]

Çevrimiçi Samet Ç

1.5 sene önce yazdığım Manuel Ugarte Sporting Lisbon'a gitmiş 6.5 milyona yine iki senedir yazdığım Patrik Berg'de 4.5 milyona Lens'e geçmiş gayet uygun rakamlar.

Çevrimiçi Samet Demir

1.5 sene önce yazdığım Manuel Ugarte Sporting Lisbon'a gitmiş 6.5 milyona yine iki senedir yazdığım Patrik Berg'de 4.5 milyona Lens'e geçmiş gayet uygun rakamlar.
Neresi gayet uygun. Artık kimseye o bonservisleri veremeyiz biz.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...