Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Monza, uğur07 ve 63 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1749241 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı Erman1903

Yok diyebiliriz Kenan'dan daha kötüsü olabileceğini hiç düşünmemiştim varmış. Hocanın elinde çok değil Serdar Dursun veya Güven kadar bir santrafor olsaymış daha fazla puan toplarmış.

Geçen sezon bizi eleyen Rio Ave'de çok daha elle tutulur hücumcular bulunuyordu, bunlar tam fukara.

Çevrimiçi levitate

Santraforu da Kenan Karaman'dan kötü.
zamanında fulham ve lille'de oynamış, kenan kadar ballı demek ki :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

adamların her duran topu tehlike yaratıyor

Çevrimdışı Erman1903

andre franco bayağı iyi

Hücumcu 8, kabiliyet var ama çok oyun hacmi yok. Aşırı potansiyelli bir oyuncu değil ama atıyor yani, potansiyeli yüksek olan senin dediğin Chiquinho.

Çevrimiçi levitate

İzlemiyorum ben maçı şimdi baktım Ciquinho'nun ne yaptığına. Eski tip kanat gibi oynuyor sanırım, full dribble atıp orta kesmiş. Amatörce işleri var oyunun bazı taraflarını hiç oynamıyor, ama savunması falan iyi.
ben biraz nkoudou havası aldım onda

ama ona kıyasla daha fizikli gibi

Çevrimiçi levitate

rakipteki adam kendini yere bıraktı bekledi, hoca işaret etti estoril'liler herifi kaldırıp saha dışına taşıdılar :D

Çevrimdışı Samet Ç

İzlemiyorum ben maçı şimdi baktım Ciquinho'nun ne yaptığına. Eski tip kanat gibi oynuyor sanırım, full dribble atıp orta kesmiş. Amatörce işleri var oyunun bazı taraflarını hiç oynamıyor, ama savunması falan iyi.
Karar verme konusunda Kerim Frei'dan hallice Franco'da Hatay Alanya gibi takımlarda iş yapar.

[ Son Düzenleme: 18 Aralık 2021, 02:20:20 Samet Ç ]

Çevrimdışı Erman1903

Karar verme konusunda Kerim Frei'dan hallice Franco'da Hatay Alanya gibi takımlarda iş yapar.

Evet istatistiklerde gözüküyor amatör olduğu ama bir potansiyeli var.

Çevrimdışı Samet Ç

Bruno hocam Samuel Lino'yu çözsün bize devre arası yeter.

Çevrimiçi Talisca1903

hem kadın futbol hem de kadın basket maçı aynı saatte mükemmel zamanlama bu arada fener 5 biz 2 yabancıyla sahadayız Yağmur attı 1-0
[ Son Düzenleme: 18 Aralık 2021, 15:16:44 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Talisca1903

YKU bir elle oynama bir tekme 2 penaltıyı yedi Hatayın ne güzel dünya

Çevrimiçi Talisca1903

TS nin bu akşam Altay'a takılacağını düşünüyorum Mustafa Hocam yapar bir güzellik

Çevrimiçi levitate

gs'nin patlaması çok sevindirici

sıra ts'de artık, adamlar inanılmaz ballı yine bir şey oynamadan + elle atılan golle kazandılar

Çevrimiçi Talisca1903

TS nin bu akşam Altay'a takılacağını düşünüyorum Mustafa Hocam yapar bir güzellik
takılmadı

Çevrimdışı kahyaoglueren

gs'nin patlaması çok sevindirici

sıra ts'de artık, adamlar inanılmaz ballı yine bir şey oynamadan + elle atılan golle kazandılar
Trabzonun artık bizi ilgilendirdiğini düşünmüyorum.

Çevrimiçi levitate

Trabzonun artık bizi ilgilendirdiğini düşünmüyorum.
nolursa olsun kovalamak lazım

Çevrimdışı mrred

Vay be yere yatsana dediğiniz adam "tarihi farkla" şampiyon yapacak.

Zaman her şeyin ilacı öyle de oldu.
The great gig in the sky

Çevrimdışı MUSTAFA_

nolursa olsun kovalamak lazım
Nereye kovalıyorsun? Uzaktan izlersin sadece.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Trabzon bu aksam sampiyonlugu 90% garantiler
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Talisca1903

Denizli eledi Gs yi moraller tavan neşemiz yerine  geldi  :) :) :)

Çevrimdışı kahyaoglueren

Kasıtlı dirsek atmak serbest galiba artık ligde.

Çevrimiçi Talisca1903

Ts aleni kollanmaya devam ediyor Perez5. dk adamın suratını kan içinde bıraktı Frat ve Var devam ettirdi.Hüseyin Kubilay gole giderken önüne atlayıp düşürdü hakem kendince bir şeyler anlatıyor pozisyonla ilgili hadi abicim hadi ya bu nedir böyle Ts devam edemeyecek vallahi ama felaket kollanıyor